You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 26.

Thursday, March 19th 2020, 10:40pm

Author: salih270

İninal Odeme Olmuyor!!

3 ay once ınınaldan sorunsuz bır sekılde 1.5k krıstal cekmıstım sımdı boyle bır hata verıyor The payment has been canceled ınınaldamı kaldırıldı odeme yontemlerınde anlamıs degılım. Türklere komple oyunu kapatın sızde rahat edın bızde

Friday, October 25th 2019, 10:31am

Bonus Premium Kristal (Sihirli Lamba Etkinliği)

Quoted from "DomatesBiberr" %200 e kadar en fazla 750 kristal çekebilirsin. %300 de ise 1500 kristal çekersin 4500 bonus verir. İninal kart ile yatırım yapabiliyor muyum bilgin var mı dostum? Ziraat Kombo kart kredi kartı ıle yatırım yapamadım bankanız ızın vermıyor gıbı bir şey cıktı

Friday, October 25th 2019, 8:58am

Sihirli Lamba geri dönüyor! - 24/10/19

Ziraat Bankası Kredi kartıyla yükleme yapamadım bir hata verdi acaba İninal Kart ile yükleme yapmam mümkün mü hangi sistemi onerırsınız yukleme yapmam konusunda? Quoted from "Discotech" Merhabalar, 1500 yükleme yaptığın zaman 4500 kristal gelir. Soruma cevap alabılır mıyım lutfen ayrı bır konu acmak ıstemıyorum konu kırlılıgı olmaması adına

Thursday, October 24th 2019, 4:17pm

Sihirli Lamba geri dönüyor! - 24/10/19

Quoted from "Drakdish" Sevgili Sarnaut, Efsanelerin gerçekleştiği ve Astral'in her köşesinin büyülü olduğu bir anda, hayallerini gerçekleştirebilecek muazzam bir nesne belirir! Evet, bu gerçek! Sihirli Lamba İmparatorluk ve İttifak taraflarındaki herkes için geri geliyor! Detaylar haberimizde. +%300 cıktı kac krıstal alırsam kac krıstal gelecek?

Thursday, October 24th 2019, 3:49pm

Bonus Premium Kristal (Sihirli Lamba Etkinliği)

Lamba etkinliginden anlayan biri yardımcı olabılır mı lütfen? %+300 Cıktı tam 4500 Bonus premıum krıstal sadakatınız ıcın 0 ibaresi bulunuyor tam olarak ne demek ıstenıyor kac krıstal alınırsa kac krıstal ek olarak oyun tarafından verılecek?

Thursday, November 20th 2014, 12:37pm

Mistiklerden anlayan Lutfen baksın...

Quoted from "WhackyWhacker" sil sen o mistiği başka bi sınıf oyna defans istiyosan daha böyle baştan mistik hiç sana göre diil. Quoted from "WhackyWhacker" sil sen o mistiği başka bi sınıf oyna defans istiyosan daha böyle baştan mistik hiç sana göre diil. Yardım istedim kardeşim akıl değil

Thursday, November 20th 2014, 11:12am

Suan ki tallent nasil cok mu kotu gidiyorum..

Wednesday, November 19th 2014, 3:12pm

18 lwl mistigim nasıl gıdıyorum bılmıyorum bırı yardımcı olsun... Tallentım bu şekide suanlık: http://tr.allodswiki.ru/calc/#!6!122..22…fotb/GJ!a/A!a/A

Saturday, November 15th 2014, 12:17am

Kader İşaretleri...

Kader işaretlerinin fazla kullanımı sıkıntı cıkarırmı ? gorev tıkanıklıgıgı yasarmıyım veya erken level alma gıbı?

Friday, November 14th 2014, 2:45pm

Görev cıkmadı yardım lütfen

Novagradtaki saygın goblin bana bılgı cıldı ve şans iksiri vermedı neden olabilir acaba? Kader tomarı gorevı cıktı onlar cıkmadı levelımde yetıyor enteresan ?

Thursday, November 13th 2014, 11:46pm

Mistikler Hakkında bilgi...

Arkadaşlar ben mıstık acmak ıstıyorumda sizce acmalımıyım nasıl karakterler bazı arkadaslar mana sıkıntısı cok var dedı sızce acılmalımı oncelıkle belırtıyım krıstalle taş basmıcam gunde 10 saat aktıfım kendı emegımle yapmaya calısıcam mıstıkler hakkında detaylı bılgı verırsenız sevınırım İyi Forumlar...

Thursday, November 13th 2014, 3:08pm

5.0.2 Güncellemesi Hakkında bilgiler :)

Beyler Hazır oyun bakımdayken 5.0.2 güncellemesini biraz konuşalım... Herkes bildigi bilgileri yazsın herkesin bir bilgisi olsun... Hangi sınıflarda kücülmeye gidildi hangi sınıflar gelistirildi ? ve bu 5.0.2 güncellemesini nasıl buluyorsunuz? Oynadıgınız Sınıfa avantaj getırmıs mı yoksa dahamı kötü olmuş? 5.0.2 bu gibi sorulara cevap verip herkesi bilgilendirebilirsiniz Lütfen herkes 5.0.2 hakkında düsündüklerini belirtsin İyi Forumlar...

Thursday, November 13th 2014, 10:04am

Şöhret Ekipmanları Nerden alınır?

Quoted from "Discotech" Sınıfın neyse uygun meslek kasıp kendine item yapmayı dene, itemlerin seviyenle eşit olsun. Terzi oldum ama bişey anlamadım yapamıyorum birşey cok karısık geldi bana acıklarmısın nasıl ıtem yapıcagımı

Thursday, November 13th 2014, 9:16am

Şöhret Ekipmanları Nerden alınır?

Arkadaşlar levelim 48 şöhret ile silah zırh vs felan alabılıyormusum sanırım bunları nasıl temin edebilirim daha once hic almadım gorevim var yapamıyorum bır arkadas sohret ekıpmanları alarak guclendırebılırsın kendını dedi canlılıkta kırmızıya düstü zaten lütfen yardım İyi Forumlar...

Wednesday, November 12th 2014, 3:23pm

Görevlerde Tıkanıklılık ! (YARDIM)

Levelim:48 Vahiy Adası (45-46level) Vahiy Adası Görevleri : (70'te 44) hala nedense görev yok... rezillik... Gelelim karanlık adaya... Karanlık Ada: (46-47) Karanlık Ada görevleri: ( 23te18 ) YAPILAMAYAN GOREV (DÜNYA GİZEMİ) : EJDERHA USALYANI IBLIS SURUSUNDEN KURTARMAK (HANGI AKLA MANTIGA SIGIYOR ACABA KARABÜYÜCÜLER SÜRELİ HASAR VERDİGİ HALDE 10 TANE IBLISI BIRDEN MAX. 10-15 SN ARAYLA KESMEK... ) TÜM MAPLARIM... YAZES: (28 DE 25) KOBA: ( 39 DA 34) ONUN HARİCİ TÜM MAPLARIM FULL... ŞUAN OLAN GÖRE...

Wednesday, November 12th 2014, 11:36am

Acil Yardim Herkes Baksin !!

Vahiy adasında kaldım ... Karanlık adaya gecmistim 5-10 gorev yaptım ısınlayıcıdan ayarlamayı unutmusum tekrar gidemiyorum vahiy adasının ordaki şlepe sag tıklıyorum bu işlem yapılamaz felan dıyor ''Z'' tusu felanda belirmiyor alt ta ne yapmam gerek 2 gündür kaldım Vahiy adasında görevlerimde var ulaşamıyorum... LÜTFEN YARDIM EDIN...

Tuesday, November 4th 2014, 10:17am

46 lwl Sağlam ASİT Tallent verirmisiniz Lütfen? ((ACİL))

46 level sağlam ASİT tallenti verirmisiniz lütfen ACİL ...

Saturday, October 25th 2014, 4:44pm

29 Ekim Hakkında

29 Ekim CUMHURİYET BAYRAMINA özel etkinlik planlıyormusunuz iyi forumlar...

Friday, October 24th 2014, 4:37pm

5.0.2 Güncellemesi ?

Bayağıdır 5.0.2 güncellemesini duymaktayız yenilikler gelicek felan filan sanırım 1 ay once verılmıstı bu haberler (1 hafta once basladım oyuna yanlısım varsa kusura bakmayın ) peki bu güncelleme ne zaman gelicek bilgisi olanlar bilgi verirse cok sevınırım birde ÖLÜM SUYU gelicekti güncellemeyle peki bunun suresi 1 kullanımlık mı olacak yoksa 7 günlük mu ? sorularımı cevaplarsanız sevınırım SAYGILARIMLA ıyı gunler ıyı forumlar.. ___________________________________________________________________...

Thursday, October 23rd 2014, 1:59pm

Hiç ban yiyen varmı?

Örneğin: Hakaret mute veya ban sebebidir yazıyor peki hangi durumlarda mute hangı durumlarda ban sebebı neye gore karar verilebiliyor?