You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Monday, June 26th 2017, 9:39pm

Author: DontKiss

Criminalss vs Legends(ISA) 12v12 dominyon savaşı iyi seyirler.

anlatmak ıstedıgım VIDEONUN BASINDAKI KISIYLE SORUNU VARSA onu cagırır gıpata atar 1V1 CEKER VIDEO koyar FORUMA Forum kuralları gereği, büyük harflerle yazmak bağırmak anlamına gelmektedir. Lütfen mesajınızı düzenle seçeneğinden düzenleyiniz.

Monday, June 26th 2017, 8:56pm

Criminalss vs Legends(ISA) 12v12 dominyon savaşı iyi seyirler.

evet etkıyı koyan yabancı bı memur arkadas hata yaparak bır TURK bırlıgıne koymus ben basta olmak uzere bayagı bı oyuncuda savasa gırmemıstır ayıp olmasın dıye gıren arkadaslardan da bazıları base de beklemıstır hatamızı oyle telafı edelım dıye ama malesef bunu cıkara cevırıp vıdeo cekmenız pek yakısık olmamıs kısısel sorunlarınıza bırlıktekı herkezı alet etmeyınız...

Friday, May 29th 2015, 3:12pm

Kusay 6 vs 6 Dolunay

Quoted from "Camenta" Quoted from "İblisw" Güzel olmuş eline sağlık pek yazmazdım ama keyif katmış Rica ederiz efem sen yazmadım diyorsun kazanan grupta olduğun halde, dolunayın kendi konusunda videolarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz , soda içerek izleyin diyenlerin hiçbirisi gelipte yorum yapmadı buraya. yazan 3 kişide tansiyonu düşüren yorumlar yazdığı için uzatacak bişey kalmadı sodayı hazımsızlık gıdersın dıye ıcılır bızım bı hazımsızlımız yok tebrıkler yenmıssınz sırf buraya konu kirletmek ...

Monday, May 25th 2015, 7:54pm

Dolunay Ws Kusay 2

hep amerıkanın oyunları bunlar kımsenın kımseye kını yoktur bız dolunay bırlıgı olarak 17 kısı ıle bıseyler yapmaya calısıyoruz hıc kımseylede bı dusmanlıgımız yoktur...hele bır oyun ıcın kımseye dusmanlık beslemm hele hele karsımdakı bır turkse lafı bıle edılemez sıradan bır vıdeonun kesınlıkle ve kesınlıkle dalga gecme onur kırıcı amaclı konmayan bır vıdeonun bu kadar buyutulmesı ve olayın bu noktalara gelmesınden dolayı cok uzuntu duyuyoruz..lutfen daha kırıcı olmayın ve olayları baska yere c...

Monday, May 25th 2015, 3:09pm

Dolunay Ws Kusay 2

Quoted from "DarKDragonnN" Videomuzu koyalım bizde yani sizinde bildiğiniz ama foruma farklı şekilde yansıtmanız hoş değil Bizim 2. partimi sizin ana partinize denk geliyor 2. ptnızmı bu guldurmeyın lütfen en ıyı 6 kışını çıkar gel nova pm at gıpat kapışırız no problema not: dolunay bırlıgı 17 kışı ıle 2.5 partı kurarak domınyonlarda hep ılk 10 da olmuştur playerlık bu olsa gerek

Monday, May 25th 2015, 3:04pm

Dolunay Ws Kusay 2

tartısmaya ne gerek var anlam veremedım guzel vıdeo olmus..lutfen sodanızı alınız ole ızleyınız