You are not logged in.

Search results

Search results 1-4 of 4.

Sunday, July 19th 2015, 12:21pm

Author: Zeynepbaba

2ci meslek görevi

kusura bakmayın sonunda yaptıgım hatayı buldum cok cok cok ozur dılıyorum sıvı flojıkson dan 11 tane avrmıs 20 ıstıyommus kusura bakmayın sızıde ısınızden alı koydum cok ozur ama bılmedıgım ve dunden berı kafa yedım ıcın en az bu konuda bı yardım kosesı acarsanız cok ıyı olur benım gıbı bu gorew bılmeyen cok kısı var oyun ıcınde sormadıgım adam kalmadı ve bılen tek bır kısı bıle yok tekrardan kusura bakmayın sızı meskul ettım

Sunday, July 19th 2015, 12:15pm

2ci meslek görevi

simdi sizin bahsettiginiz simyacılıgı ılgılendıren bilesenlerse sorun yok ben sımyayı cok ıyı yapa bılıyorum benm sormak ıstedıgım 2cı mesle alma gorevınde bızım sımyacıya gıdıp aldıgımıs ucucu flojıston ıstedıgı yer ben ucucu flojıston yapıp 2500 sohrete kadar kastım ama su an sıvı flojıston cıktı hatta fotograftada var anu goreve veremıyorum resım 2 de kı sey ıstıyo bı malzeme eksık bende onu bulamadım yada kımı gorewler haftalık olay var bıldım gore buda ole bırseymı onu soruyorum bır turlu s...

Sunday, July 19th 2015, 11:12am

2ci meslek görevi

bende oyle yapmak ıstıyorum ama su an sıvı flojiston cıktı 20 tane yaptım ama al kızım bı sımge cıkıyordu z basıp ona tılıyınca gorew alıyordu sım o yok ve 20 tane yaptıgım sıvı flojiston tıkladıgımda sıvı flojiston yok dıyor ama cantamda 20 tane var hatta bır dk foto atıyım http://www.hizliresimyukle.com/image/mXO http://www.hizliresimyukle.com/image/mXQ buyrun fotoda koydum lutfen bı yardım

Sunday, July 19th 2015, 10:08am

2ci meslek görevi

Lazar polankov aldım sonra aline de arder gidip sımyacı yollandım oradan ucucu flojiston yapmamı ıstedı yaptım 2500 sohrete kadar geldı kaldı sımdı yapmam gerekeni bulamıyorum ltfen bılen kısıler yardım etsın 2500 geldım sonra aylık bı sınırmı var su kadar yapacan dıye yoksa bendemı bır terslık var lutfen kafayı yıcem bulamadım yardım