You are not logged in.

Search results

Search results 1-17 of 17.

Wednesday, August 26th 2015, 5:33pm

Author: GizMina

GizMina - Talent 6.0.0

Yakıncı için 11 11 taşların falan olacak 92 93k GS olacak ki keyif alasın. Yakıncı şu anda daha çok Stun atan, Tank'layan bi rol'de. Bazı adalarda Koruyucu Buff'ı falan gelirse yakıncı oynuyorum Stun'lamak için ama PvP veya PvE'de pek bi zevki yok. 2. Talent olarak Tank Talent yapıp S5 S8 gibi yerlerde Kalp kasmak için grupta tank yoksa oynayabilirsin

Wednesday, August 26th 2015, 5:27pm

GizMina - Talent 6.0.0

Quoted from "Noyan" Yani yakıncımı tavsiye edersin uzakçımı Tabikide uzakçı olarak oynayacaksın. Bizim konuştuğumuz şey düşman yakıncıysa zaten kolay geri tepme bilye atınca o kalkıp gelene kadar öldürürsün. Eğer uzakçıysa işin biraz daha zor tabi o da uzaktan vurabilecek, dolayısıyla geri tepme attıktan sonra kendi üzerine sis atman ve düşmanın sis içine girememesi için düşman ile sis'in arasına bilyeleri atman lazım. Geri tepmeyi attığın anda adama "Ayağa Atış" yaparak ilk 5 saniye (sen bilye...

Wednesday, August 26th 2015, 4:58pm

GizMina - Talent 6.0.0

Uzakçılar için : Geri tepme + "Ayağa Atış" + Düştüğün yere sis + Sis ile adam arasına Bilye attığında pek bir işlevi kalmıyor uzakçıların. Casus her şekilde kağıt gibi bir karakter ne kadar çok savunma açarsan aç fayda etmeyecektir. Söylediğin gelişim aşamaları bertaraf etme OLASILIĞI'nı arttırıyor. Yani tam olarak bir savunma vermiyor ayrıca 4 puan neyi kapatıp senin söylediklerini açmamı önerirsin ?

Tuesday, August 18th 2015, 1:50pm

GizMina - Talent 6.0.0

Sadece fikir vermek amaçlı talentimi paylaşıyorum. PvP ve PvE'ye Uygun Uzakçı Tek Talent İyi Oyunlar

Tuesday, August 18th 2015, 1:10pm

Dominyon Yardımcıları

Mavi olması şart mı ?

Monday, August 17th 2015, 9:11pm

Dominyon Yardımcıları

20 ada s1 gittim hiçbirşey düşmüyor. Evet ayella mavi mor turuncu hepsi var. İlk itemi yok. Ordaki adamda değiştir diyeceksiniz ama olmuyor.

Monday, August 17th 2015, 6:33pm

Dominyon Yardımcıları

Bilgisi olan bir arkadaştan ricam; Dominyon yardımcıları görevlerini adadan düşen jetonlarla alıp yapmaya başladım bide hepsini mavi, mor, turuncu yapınca ayrı görevler var. Pelerin falan veriyor. Şu anda hepsini turuncu yaptım ama Ayella (ahella) olanın ilk görevini bile yapamadım. Genelde s1 s2 s4 s5 gibi adalarda son bosstan bi jeton düşüyordu ve Z'ye geliyordu. Hepsi gelmiş, Ayella yok ne yapabilirim ?

Wednesday, July 22nd 2015, 1:51pm

Pagana Dönmeyi düşünüyorum

Teşekkürler Camenta. Sadece siteden talent yapınca çok saçma bir talent olmuş. Pagan'a dönüp aktif olarak oynamaya başlayınca çok farklı bir talent yaptım tabikide. Şu an kullandığım Talent : http://tr.allodswiki.ru/calc/#!5!133.1.3…AO!keqphwn/GMVB

Friday, June 26th 2015, 8:53am

Pagana Dönmeyi düşünüyorum

Pagan olmayı düşünüyorum, bu talentin eksikleri nelerdir ? Deneme Talent

Thursday, January 15th 2015, 6:08pm

Acil Ödeme Yardımı

Sayın Mod'lar; 250 kristal çekmek yerine 250 €'luk kristal çektim yanlışlıkla. Kristalleri hiç bir şekilde harcamadım duruyor. Her türlü bilgi elimde mevcut. Kristallerin geri alınıp, tutarın tarafıma iadesini isteyeceğim. Desteğe Ticket attım, başka yapabileceğim herhangi birşey varmıdır? Bankadan ödemeyi iptal ettirebilirmişim ancak char'ın banlanma riski varmış. Şu anda oyundayım nick : GizMina İrtibata geçebilirseniz sevinirim. Saygılarımla Edit : Oyunda yabancı bir mod buldum, modlar herhan...

Wednesday, January 14th 2015, 1:58pm

KUSAY birliği tutulma 6.bos

Kusay'ın aslanlarının elinden bu da kurtulamadı Elimize sağlık.

Thursday, December 25th 2014, 9:40am

Unutulmayan Anılar

Quoted from "Lina Reaction" benden de birkaç anı gelsin o halde Anıl bu videona hastayım hem müziği çok iyi hemde pvp olarak çok güzel.

Monday, December 8th 2014, 9:39am

Şifacı talentim nasıl

Bu Nasıl ?

Monday, December 8th 2014, 6:17am

GizMina - PVE Mühendis Rehberi

Özellikle alternatif Talent için yorumlarınız bekliyorum.

Thursday, December 4th 2014, 1:19pm

Lordimmortal Mühendis

Selam; Kesinlikle eleştirmek yada çamur atmak için yorum yapmadığmı belirtmek isterim. Sivri Sinekler ve Alev Kulesi'nin çok gereksiz olduğunu düşünüyorum. Sivri Sinekler rakip kıpırdadığı anda iptal oluyor. Belki PVP'de Tuzak ile birlikte yada Felç eden ışınla kullanılır. Felç eden ışınla kullanmak için 3 gelişim aşaması harcamak gerekecek. Benim talentime de bakıp yorumlarsan çok sevinirim. Talentlerimiz arasında çok fark var. Fikir alışverişi yapmak isterim. PVP olarak pek bir deneyimim yok b...

Thursday, December 4th 2014, 1:11pm

GizMina - PVE Mühendis Rehberi

Merhaba Arkadaşlar; Tüm talentleri 67 Yetenek Puanı üzerinden yaptım. Sırlar Tomarı vb. hiç birşey basılmamışken bu kadar puan oluyor. Talent1 Alternatif Talent Bunu hiç deneme şansım olmadı. Sabitlenmiş Ölüm Suyu yada Ölüm Suyu Damlaları alırsam denicem. Sadece mantık olarak kurduğum bir talent

Thursday, November 27th 2014, 9:20am

Tank Işık Talent

http://eu.allodswiki.ru/calc/#!7!113.1.3…F!qqkjfj/EKSBLB Eski bir oyuncuyum 3 sene kadar ara verdim. Şimdi eğlenmek için geri döndüm. Yorumlarınızı bekliyorum.