You are not logged in.

Search results

Search results 1-11 of 11.

Monday, March 9th 2020, 7:09pm

Author: cyberblown

Oyuncu Sayısı

87 yada 88 levelde geldi sanırım bana.ekranın sağ altında denk gelmiştir sanada.ilk levellerde öncü jetonu indirimi fln geliyor. umoyra da yeni bir harita açılıyor 85 leveldeyken o haritanın görevlerini yaparken gelmişti bana

Monday, March 9th 2020, 2:40pm

Oyuncu Sayısı

valla bende çok bilgili olmadığım için pek yorum yapmayayım ama imparatorluk sayısı daha az.bunu zaten oyun söylüyor.sadece görev yapıp level kastığım için kimseyle iletişimim yok ama novograd boş değil insanlar var ama türk mü yabancı mı hiç iletişimim olmadı.ben de tekrar başlayalı 3-4 gün oldu

Monday, March 9th 2020, 12:33am

Oyuncu Sayısı

valla bende uzun zaman sonra oyuna döndüm.daha level kasıyorum ama taş basarak direk başlama bence.görevleri yapmak için oynuyorum şuan Allodsun görev mekaniğini seviyorum ve hikayeler hoş oluyor. taş basmaya gelirsek oyun sararsa bile etkinlik bekle yada sana özel indirim gelebilir bana geldi 5 tane 8 seviye taş 1000 kristal.(10 euro=70tl) euro olarak ucuz ama tl ile pahalı gibi bile olsa verilir mi? verilir.

Thursday, September 14th 2017, 10:01pm

Allods Online Cehennem Birliği Tanıtım Videosu.

güzel video olmuş pyunu tekrar indiriyorum baya eski oyuncusuyum 46-51level sınırlarında oynardım. bir bakalım tekrar zevk verirse katılmak isterim aranıza

Monday, January 18th 2016, 9:25pm

Abonelik

bir yetkili bakabilirmi abonelik için sistem açılmıyor.şunu bi gerekli mercîlere iletirmisiniz

Saturday, December 19th 2015, 4:35am

Gergedan

burdan yetkililere sesleniyorum bu p2p serverında gergeda yok mu .EDİT .her türlü renk düzeni var bi kendisini göremedik.varsa nerede açıklarmısınız allodsdatabaseye de baktım yerini bilen yok EDİT.

Monday, November 23rd 2015, 9:19pm

Hinja'nın P2P Sunucusu Oyuncu Durumu Rehberi

ben bütün konulara göz gezdirdim zaten yeterince.ama herkes kendine threat açıyor alt kısımda. Tmm burda kalsın sorun değil. p2p server kalabalık yada değil benim için okadar da önemi yok.ben beta sürümünde de oynamıştım 46 level sınırı zamanına kadar oynadım eski oyuncusuyum yani, ama şimdi pek oyunda bilgim yok.meleke fln stat sistemi değişmiş,,yazılardan baktığım kadarıyla ittifakta varmış birkaç Türk onlara ulaşabilirsem birkaç gün içerisinde başlamayı düşünüyorum...

Monday, November 23rd 2015, 8:58pm

yeni başlayacağım

Merhaba arkadaşlar uzun bir süreden sonra yeniden oyuna başlamayı düşünüyrum.paralı server da başlıyacam tabi haliyle.oyun durumu hakkında bilgi alabilirmiyim oynayanlardan.

Wednesday, January 14th 2015, 11:36pm

Paralı Serverde Oynamayı Düşünen varsa içeri

oyunun eskilerden oynuyordum.ve biliyorum o mahfaza dönemlerini.10bin 30 bin kristal çeken arkadaşlarım abilerim vardı.Ve her 3 ayda bi mahfaza etkinliğini düşünsen paralı serverda oynamak parasız serverda oynamaktan daha ucuza geliyor Oyuna yeniden başlayalı 1 hafta fln oldu.oyunda biraz bilgi sahibi olacak kadar bir süre şu parasız serverda takılayım da sonra bende (geçmeyi düşündüğümü söylemiyorum direk geçicem diyorum) geçicem Talent ve playerlık nerede galip gelirse bende orada gaip gelirim...

Thursday, January 8th 2015, 2:17am

Geri döndüm

Selamlar millet geri döndüm.Eskilerden harem ve tuğra birliğinin kurucularındanım.kendimi övecek bi tarafım yok normal bi oyuncuydum o zamanların Lina'sı Queen'i veya Gentleman'ı olamasakta kendi çapımızda iyiydik 46 level zamanında oynuyordum bir ara 51 levele çıktığında kısa bir süre kanlı vadinin heyecanı ile oynadım.sonra da bıraktım fakat hayatımda en sevdiğim oyun olan Allods'a yeniden dönüş yapıyorum.Benim için bu oyun oyunların atası.başında vakit geçirmekten okadar çok keyif alıyorum ki...

Thursday, January 8th 2015, 1:52am

çok özledim bu günleri (Reaction)

reactiondan adam kaldımı bilmiyorum da bende Harem ve tuğra birliğindendim nick cyberblown aynı karakterime geri döndüm ama hiç tanıdık sima görmedim