You are not logged in.

Search results

Search results 1-13 of 13.

Sunday, January 4th 2015, 6:33pm

Author: elvis98

Unutulmayan Anılar

yaskeri 2 kere kesip nezebgrad da afk kaldığımız o geceyi hiç unutmam ) o raiddeki bağrışmalar falan hala kulağımda sanki zamanında eleştirerek yok ettiğiniz Reaction adı kirlerenek hile kullandığı öne sürülerek taşlarımızı aldınız krıstal birikimine el sürdünüz, ve diğer gün sabagı mojini ile kavga eden cecen imparatorluk tarafına geçmesinden sonra Reaction birliğinin adeta 2 ye bölünmesi ) çok arıycaksınız demiştik bu birliği neyse tekrar başlıyorum oyuna eski zevki olmasada napalım, sabaha ka...

Sunday, January 4th 2015, 6:00pm

Allah aşkına oyuna yeni başladım

sorun sanırım havada kalman, herhangi bug sıkışma konusunda sağ üstteki tuşa tıkla oradan ışınanabilirsin, iyi oyunlar

Sunday, January 4th 2015, 5:55pm

Allah aşkına oyuna yeni başladım

sorunu tam olarak açıklarsan yardımcı olabilirim sana

Sunday, January 4th 2015, 3:52pm

çok özledim bu günleri (Reaction)

https://www.youtube.com/watch?v=mTw9SGIoQ94 ) vay bee hepinizi birer birer özledim inşallah reation birliğinden oyuncular kalmıştır geri dönüyorum umarım oyun bıraktığımdan daha iyi bir durumdadır, iyi seyirler (Ronova ulu büyücü)- (projenthrax-savaşçı) <3

Sunday, January 4th 2015, 2:56pm

Stagflasyon PVP Savaşçı Talent

UZUN SÜREDİR YOKTUM AMA YİNEDE BİRAZ BİLGİ BİRİKİMİM VAR SAVAŞÇI ÜZERİNDE, BU TALENTLE MOB KESEBİLİRSEN ÇOK İYİ ENERJİDE ÇOK SIKINTI ÇEKERSİN, DPS DESEN ZATEN YERLE BİR, DEPAR I 3 YAPMANIN Bİ ANLAMI YOK , İKİLİ Yİ 1 BIRAK, ONUNLA ÖFKE KASARSIN , KROŞEYİ AÇMAMALIYDIN, OHOO HEPSİ AYRI BİR HATA , BENCE SEN TALNETİNİ TEKRAR GÖZDEN GEÇİR, İYİ OYUNLAR

Sunday, January 4th 2015, 2:52pm

Geri dönüş

KONUŞTUM SATANİCLE TAMAMDR SAOLASIN YİNEDE

Sunday, January 4th 2015, 2:37pm

Geri Dönüyorum !

peki teşekkürler

Sunday, January 4th 2015, 2:15pm

Geri Dönüyorum !

oyunu indirmiş bulunmaktayım, fakat daha önce güncelleme yapılırken şuan güncelleme istemedi, oyunda 3 levele kadar oynayabilyorum daha sonrasında geçiş yapılamıyor :/ yüzde 92 de donuyor bunun sebebi güncellemeyi oyunu oynarken yapmasımı? yani ben oyunu oynarken sağ üstte indirme işlemi gerçekleşiyor nedeni bumu?

Sunday, January 4th 2015, 1:42pm

Kristal !

ben bu oyunu kıbrısdan oynuyorum migros kartları falan burada yok hepsini geçtim benm kredi kartım yok, internet kafelerden e pin ile yatırıyordum ve oyunun büyük bölümü daha önce e pin kullanıyordu bu oyunu sadece ingilzler oynamıyor, e pin en kısa sürede oyuna dönmesini taleb ediyorum, sizde çok fazla kazanacaksınız..

Sunday, January 4th 2015, 1:40pm

Geri Dönüyorum !

peki teşekkürler indirme aşamasındayım en kısa sürede aranıza katılacağım

Saturday, January 3rd 2015, 10:18pm

Kristal !

oyuna e-pin gelsin bu kadar açık ve net söylüyorum..

Saturday, January 3rd 2015, 9:46pm

Geri dönüş

Quoted from "sempatik123" hg dostum tavsiyem oyunda secici ol.playerler konusunda. SELAMÜN ALEYKÜM, OYUNA BENDE TEKRAR BAŞLIYORUM ÇOOK ESKİ BİR PLAYERİM KAPALI BETA DÖNEMİNDEN SERVERLER BİRLEŞENE KADAR OYNAMIŞTIM, REACTİON BİRLİĞİNDE YER ALDIM VE ŞUAN TEKRAR BAŞLIYORUM FAKAT KULLANICI ADIMI VE ŞİFREMİ UNUTTUM TAM 1 YIL GEÇTİ ÜSTÜNDEN YENİ HESAB AÇTIM TEKRAR BAŞLIYORUM, OYUNUN GENEL DURUMU NEDİR? VE SATANİC ŞUAN HANGİ TOPLULUKTA? ARIYORUM TELEFONUNU AÇMIYOR LÜTFEN BİLGİLENDİRİRSENİZ: ) ŞİMDİDEN ...

Saturday, January 3rd 2015, 9:40pm

Geri Dönüyorum !

selamün aleyküm, BEN BU OYUNUN KAPALI BETA ZAMANINDAN BERİ OYNADIM SERVERLER BİRLEŞİNCE OYUNU BIRAKMA KARARI ALDIM, OYUNUN İLK OYUNCULARINDANIM, REACTİON BİRLİĞİNDE OLAN ARKADAŞLAR VARSA BENİ İYİ TANIRLAR FAKAT 1 YILA AŞKIN SÜRE YOKTUM ŞİFREMİ KULLANICIMI ADIMA KADAR UNUTTUM BU YÜZDEN YENİ HESAB AÇTIM TEKRAR BAŞLIYORUM, İSMİM PROJENTHRAX (RONOVA) OYUNUN ŞUAN GENEL DURUMU NASIL? BEN OYUNU BIRAKTIĞIMDA PEK İÇ AÇICI BİR DURUM YOKTU ALTIN KURLARININ 120 OLDUĞU BİR DÖNEMDİ, BANA AÇIK BİR BİLGİ VERİRS...