You are not logged in.

Search results

Search results 1-19 of 19.

Wednesday, January 20th 2021, 4:17pm

Author: entelsya@yahoo.com

Son lvl olupta Hangi oyunda tek yeniyor Allods'tan başka?

Adaletsizliğin gerçekten dibi bu oyunda yaşanıyor... benim fikrim bu yönde... 90 lvl sin 35 k gs yapıyorsun bin bir emekle... Moblar kesiyor... Önüne gelen tek atıyor... Gel de oyna oyundan zevk al.... taşlar 7. seviye daha ne yapalım tek yememek için size soruyorum... CM acaba hiç mi görmüyor bunları bildirmiyor mu? Görev yapmaktan içim dışıma çıktı 1 m para kasana kadar ne çektik bari slotlardan düşen parayı artırın yaw... Herken kri çekip satamıyorki bu oyunda...

Friday, June 8th 2018, 8:41am

79 LvLde görevlerin bitmesi

ren kasarken 79 lvlde görevler bitti 80 olamadık tekrar görevleride çok çok az exp veriyorç tavsiyesi olan varmı. Astralda açılmadı.

Friday, May 25th 2018, 9:22am

mistiğin defansı nasıl güçlendirilebilir

Arkadaşlar mistigin defansı çok zayıf gibi geldi 1-1 kaldığı zaman çok hasar alıyor ve ölmeden çıkması zor . Astralda en küçük patlamaya yakalansa direk mefta . Buna nasıl bir çözüm buluyorsunuz ?

Thursday, January 11th 2018, 9:54pm

Error 1.2

have you a fix this problem ?

Thursday, January 11th 2018, 9:50pm

Hata kodu 1.2

bu 1.2 hatasının çözümü var mı

Thursday, January 11th 2018, 9:43pm

Hata kodu 1.2

Oyun da dosya kontrolü filan yaptıktan sonra oyna butonuna basıyorum fakat tam açılacakken hata kodu 1.2 diyor bir kaç şey denedim olmadı profiles klasöründe game.versiyon dosyasını filan sildim yeniden indirdi düzeltti filan ama yine aynı hatayı veriyor bir türlü çözemedim. Onarma filan işe yaramadı.

Sunday, January 1st 2017, 1:39pm

Sunucu Bakımı: Kostümü tahmin et - 29/12/16

29 un da degilmiydi bakım bu gun demi bakım var yazmıyor hic bir yerde

Sunday, January 1st 2017, 12:06pm

Oyun neden cok yogun diye girmiyor?

160 tan geri sayıyor sonrada girmiyor ne oldu TÜRKİYE sunucuları kapatıldımı bittimi oyun burda.

Sunday, January 1st 2017, 10:28am

Sunucu Bakımı: Kostümü tahmin et - 29/12/16

şuan oyuna bağlantı kuramıyor dışarı atıyor çok mu yoğun ücretsiz sunucu nedir olay anlayamadık.

Saturday, December 24th 2016, 5:09am

Karabüyücü 8.0 (işgal,destek) talent biliyorsanız lütfen...

8.0 a uygun bir talent arıyorum kendim oluşturdum fakat bir çok eksik gördüm 2. yi şansa bırakmak istemedim.

Thursday, December 22nd 2016, 3:32pm

Sunucu Bakımı: 8.0 Ölümsüzlük - 22/12/16

Güncellemeyi indirdim ancak oyuna erişim yok sanırım anlaşmayı onayla sayfası geldi sonra girmedi attı... Girebilen var mı ?

Sunday, October 16th 2016, 10:21am

Oyuna giremiyorum

İyi yine bizlik sorun değilmiş ama az önce 3 4 saniye oyunda kaldım ama yine attı yönetici yok mu bu oyunda GM filan cvp neden vermiyorlar.

Sunday, October 16th 2016, 10:03am

oyundan atıyor

oyun mu kapalı yoksa bizde mi sıkıntı var karakterimi seçiyorum sonra yükleme doluyor tam girdiğinde tak oyundan atıyor. bir kere girdi iki adım attım oyundan attı.

Sunday, October 16th 2016, 9:59am

Sunucu Bakımı: 7.0.2 "Ateşli Gökyüzü"- 13/10/16

oyun serverinde sıkıntımı var neden giremiyor karekteri seçiyorum sonra yükleniyor bitiyor tam ara yüz açılacakken oyun kapanıyor ?

Thursday, June 16th 2016, 9:15am

Oyun hakkında

Bu ne biçim bir oyundur anlamadım gitti ilk cıktığından beri ara vere vere hala oynuyorum her girdigimde 1 ay anca dayanıyorum ne item sistemi ne pot ne mob ne sistemini cözmedim. karakterler aynen skilleri öylesine karşık bir binek yok ful yayan yürümekten geberdim. parası olmayan girmesin diyinde işi cözelim ya hu