You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 77.

Saturday, May 13th 2023, 2:45pm

Author: mursels

melonty PAGAN (P2P) 14.0 dps ve şifa rehberi

p2p sunucusunda imparatorluk tarafında legacy birliğinde oynuyorum adım melonty basitçe paganın temeli nasıl olması veya mantığı nedir anlatmaya çalışacağım daha fazla gelişim aşamanız var ise tekli olanları güçlendirebilirsiniz doğanın kralı sekmesinde ki kopan fırtına, toksit özü , sirkilasyonu güşlendirebilirsiniz statlar bu şekilde arkadaşlar meleke ve vahşet dengeli tutuyorum pot olarak vahşet potu kullanıyorum günlüklerdende aldığımız 4 saatlik pot dolayı meleke şu an düşük gibi duruyor am...

Saturday, May 13th 2023, 2:43pm

14.0 dps ve şifa pagan rehberi

p2p sunucusunda imparatorluk tarafında legacy birliğinde oynuyorum adım melonty basitçe paganın temeli nasıl olması veya mantığı nedir anlatmaya çalışacağım daha fazla gelişim aşamanız var ise tekli olanları güçlendirebilirsiniz doğanın kralı sekmesinde ki kopan fırtına, toksit özü , sirkilasyonu güşlendirebilirsiniz statlar bu şekilde arkadaşlar meleke ve vahşet dengeli tutuyorum pot olarak vahşet potu kullanıyorum günlüklerdende aldığımız 4 saatlik pot dolayı meleke şu an düşük gibi duruyor am...

Saturday, May 13th 2023, 12:46pm

14.0 pagan dps ve heal buildi rehberi

Tuesday, May 9th 2023, 10:16pm

*GÜNCEL DEĞİLDİR* Birliğe davet ''Legacy'' ( 13.0 ,İmparatorluk ,P2P )

şuanda baya kalabalık bi ortam var 20 kişi neredeyse her gün var bg çekmesi çok yüksek ihtimal ittifak ile ortak dc sunucusundan anlaşılıp yapılıyor 2023 mayıs ayı itibariile

Saturday, September 24th 2022, 9:23am

.

allods ru baya kalabalık miş bir bakayım dedim de baya baya dopdolu başlamayı düşününen varsa gelsin bence

Saturday, September 17th 2022, 2:15pm

.

merak ettiğim bir konuydu güzel bir paylaşım olmuş

Saturday, July 14th 2018, 7:13pm

P2p S.P sunucusu birleşsin

ahhhh p2p ahhh böyle bir oyun hala oynamış değilim hiç biri böyle bir zevk bırakmadı bende hala daha bulamıyorum bun kadar dengeli bir oyun olamaz hele şunun birlik savaşları yokmu muazzamdı. herşey çok iyi idi ama tek sorun sadece ve sadece çok az sayıda oyuncunu olmasıydı. 10 larca çözüm önerileri sunduk hala daha sunuluyor girip bakıyorum varmı sayıda bir değişiklik diye ama hiç yok. şu güzelim oyunu oynatın artık millete sizde kazanırsınız insanlar sevdiği şeyler için büyük çaba gösterirler....

Wednesday, April 12th 2017, 1:30pm

RocLe

var oyunun sitesinden abonelik alabilirsin.buraya tıklayarak abonelk sunucunun avantajlarını görebilirsin

Wednesday, April 12th 2017, 1:26pm

Allods Online ile ilgili hayalleriniz/istekleriniz

bu ilk kez dediğin yerler avilona kutsal topraklar gibi yerler ise zıplamnın yanında var npc ler eğer dediğin onlar ise

Sunday, April 9th 2017, 5:59pm

Oyuncular hangi sunucuda

gerçekler acıdır

Sunday, April 9th 2017, 5:56pm

Lütfen bilgilerinizi ve tecrübelerini paylaşınız.

Quoted from "KenanReyiz" Quoted from "mursels" silmen gerçekten en mantıklısı olmuş şahsen f2pde yıllarımı verdim ama bir yere varamadım sonra p2p açıldı onda bir yerlere vardım ama ondada sağolsun yönetim gerçekten ne dediysek ne yaptıysak umursamadı. ve halaa umursamıyor. p2p çok güzel bir yer ama oyuncu saysısı o kadar düşükki artık oyunda pve den başka neredeyse bir şey yok. oyuncu çekmek için yönetimden daha çok biz oyuncular çalıştık ama neticesinde olmadı. Cidden inanamiyorum oyunu kotul...

Sunday, April 9th 2017, 5:50pm

p2p serverinde binekleri birleştirerek bir üst seviyeye çıkarma olsun. 2 tane halımız var bunları birleştirdikmi 5. seviyeden 6. seviyeye çıksın.

Saturday, April 8th 2017, 1:44pm

p2p serverindede oyun içi gold ile üyelik alımı getirilsin şu anki duruma göre bir aylık 6-7 m gold olabilir.

Saturday, April 8th 2017, 1:36pm

Oyuncular hangi sunucuda

şuan p2p sunucusunda genel anlamda şu an oyuncu yok denecek kadar az. yenş başlayan bir gurup var eskilerden 4 5kişiler ittifakta

Saturday, April 8th 2017, 1:21pm

Server Ne Durumda? Son durum!!!

gerçek bu oyuncu sayısı 2 elin parmakları kadar her iki tarafın toplamı

Thursday, March 2nd 2017, 8:13am

Brotherhood Birliği

çok basit toplu bırakanlar olunca ardından onları takip edenler ve sayı azalıncada herkes azaldı kimse kalmadı deyip bırakanlar olunca ve yeni başlayanlarda çok azkişi var kasmaya gerek yok dedi ve kala kala 5 6 kişi kaldık

Friday, February 24th 2017, 2:50pm

Reenkarne Görevleri Zor Mudur? (Veya Pahalı mı :D?)

eskiye nazaran biraz daha kolaylaştırmışlar tikanın görevlerini. eğer dahada kolay yapmak sitiyorum diyoan kendisine şifa basabilen karakterlri seçmen daha kolay olur senin açından pagan kbk şifacı mühendis gibi. görevi yapmak belşe ama reenkane kabı almak kri ile. 10 günde bitiyor reen açma görevi her gün düzenli yaparsan. varsa vaktin yeni bir hesap açarak p2p ye de bir bakmanı isterim

Friday, February 24th 2017, 2:44pm

Savaşçımı paladin mi ?

savaşçı kendine tank partiyi korumaya paladin kadar yatkın değil. paladinin kalkan kırma sorunu var destek olmayınca eğer ki karakteristiklerdenden gerekliler yapılmamıssa zorlanıyor. iş partiye bağlı birde oynayışına bağlı 2 side tanklıyor sonuçta. boslar tek olduğu için agroda kaçmıyor. benim oyum yinede paladin.

Thursday, February 23rd 2017, 6:09pm

Allods online da nasıl zirveye oynanır

evet değerli allods online oyuncuları size allods online de nasıl dominyonda zirveye oynanır ne yapmak gerekir size faydası ne dir nasıl olur bunu kısa ve öz olarak anlatmayaçalışacağım öncelikle f2p oyuncuları lütfen buraya dikkat ediniz. allods online oynamaktaki amacınız nedir neyi hedefliyorsunuz neyi arzu ediyorsunuz bu oyunda. bir düşünün zirve yarışında sizde olmak istemezmisiniz. eğer ki istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sadece ve sadece bu oyuna zaten para yatırdığınızı biliyorum ya...

Monday, February 20th 2017, 11:13am

Oyun hakkında

eğer bu konuyu okuyan varsa bu gibi sorunlar p2p de yok