You are not logged in.

Search results

Search results 1-9 of 9.

Friday, December 23rd 2016, 8:19pm

Author: Juanvojer

Allods Online ile ilgili hayalleriniz/istekleriniz

Allods daki tüm yöneticiler ve destek ekiplerinden nefret ediyorum Türkiye'de Euro kazanıyoruz sanki biz TL olmadıktan sonra siz anca 10 türkle oyunu oynarsınız zaten Yen'i pachlarda ne seslendirme var ne başka şeyler yazık haram sizin o kazandığınız paralar

Friday, December 23rd 2016, 6:38pm

Kristal alimi

Yurt dışındakilere yarıyor bu oyun 45 € diyorsun 150-200 tl yazık 200 tl nerde 45 € nerde yurt dışındakilere çerez gibi geliyor bu fiyatlar ben Türkiye'den oynuyorum herşeyi Türkçe olan oyun ama satışı € eskiden tl iken bizde Avrupalıların Euro ile aldığı gibi çatır çatır alıyorduk yazıklar olsun

Wednesday, May 6th 2015, 8:11pm

Bunu da açıklayın

arkadasım ben ne diyorum ben 2011 de başladım oyuna hala 2 yıllık sembolum var 4 bucuk sene gecmesine ragmen 2 yıldır oyun oynamışım gibiyim bilmiyorum anlatabildimmi anlamıyorsan bu son yorumdu benden

Wednesday, May 6th 2015, 8:08pm

Bunu da açıklayın

ben bu oyunu 4 bucuk yıldır oynuyorum ama karakterin oyunda kalan süresi 2 yıl bu yüzden 2 yıllık bir sembol geliyor oyun sürene göre kardeşim my com a girdiginde oyunda ne kadar zaman gecirmisin orada yazıyor

Wednesday, May 6th 2015, 7:58pm

Reenkarne

Merhaba arkadaşlar oyunu 51 lvlde iken bırakmıştım oyuna tekrar başlamayı düsünüyorum fakat şöyle bir sıkıntım var 65 lvldemi reenkarne görevi yapabiliyorum Reenkarne kasmayı dusunuyorum 0 dan bir karakter acıp. yardımcı olabilirmisiniz. Ve oyunda binek vs önemli seyler farklı bir ID acsam onları alabilme imkanım varmı onları alırsam reen'e gerek kalmıcak ?

Thursday, January 29th 2015, 3:12pm

KUSAY hakkımızda

Oyunu oynayan varmı yeni başlıyorumda