You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 22.

Sunday, March 20th 2016, 6:04pm

Author: HELLORD12

The Death Dynasty (İmparatorluk Tarafı Birliği)

Daha yeni bir birligiz fakat cok kisa surede yuksek oyuncu sayisina ulastik. Birlikte bulundugum sure boyunca arkadaslar hicbirseyimi eksik etmediler. Son seviyeye ulastiktan sonra bile yanliz kalmadim. Sunucumuzdada rekabetimiz hic eksik olmadi. Burayi karalayan bir onyargi var. Oyuncu sayisi az. Artik boyle bir eksiklik kalmadi . Hatta rekabet eksik olmuyor Sizde bize katilin ve savasimiza dahil olun ..

Saturday, March 5th 2016, 1:37pm

P2P Sunucusuna Katilmak Isteyen Arkadaşlar...(Güncel)

Arkadaslar guzel bir ortamimiz var . Baya zevkli geciyor zaman. Buyrun imparatorluga ailemize katilin

Thursday, August 13th 2015, 9:36pm

KenanReiz - 6.0.00'da Çalışan Bütün Eklentiler (Addons)

Cok yararli olmus bnm pc tost makinası oldugundan belli addonslari yüklüyordum ve zamanimi alıyordu hepsi ingilizce oldugundan bu konuyu okuduktan sonra hepsini inceledim ve pc me kaydettim eline saglik kenan sabitlenmesi dilegiyle

Wednesday, August 5th 2015, 5:36pm

KenanReiz'den İmparatorluk Tarafı Oyuncu Durumu Rehberi

Benim ve Kenaninda dahil olmak üzere cogu kişinin reel hayati daha önemli bazi zamanlar hayatimizda donum noktasi olur bizimde sinavlarimiz var 1 sene sonra geri geldiğimizde sizin geldiğiniz noktaya gelmemiz uzun surmeyecektir

Monday, July 13th 2015, 6:04am

KenanReiz'den İmparatorluk Tarafı Oyuncu Durumu Rehberi

Çok güzel bir yazı olmuş smuglers paradise a geçmek isteyenler için burdan fikir sahibi olabilirler. Benimde bulunduğum imparatorlukta arkadaşlarla beraber çok güzel bir ortamımız var sohbet eksik olmuyor birlikteki arkadaşlarda yabancı olmalarına rağmen çok sıcak davranıyorlar bizlere.P2p servere başlamayı düşünen varsa imparatorluğa gelirlerse severek yardımcı oluruz günün her saatinde online olan arkadaşlarımız var size destek olabilirler. Kenan arkadaşıma teşekkür ederim çok bilgilendirici b...

Tuesday, June 23rd 2015, 1:13am

Moblar

10. Deneyisim ve 10 undada öldüm...

Tuesday, June 23rd 2015, 12:29am

Moblar

Hesabimi yeni tasidim ve ustunde 55lwl astral itemleri var görev yapamıyorum buyuzden Moblar bana iki yada üç atıyor ne yapmam lazım help me

Tuesday, June 16th 2015, 10:54pm

KenanReiz - Ravolta P2P 35 Seviye Patron Denemesi

Bugun basliyicaktim oyun parami hüpletmese bak simdi kötü oldum devamini bekliyorum izledikce hirslaniyorum .d

Tuesday, June 16th 2015, 4:18pm

Abone

Sizin yapabileceğiniz birsey varmi destege yollayinca iki hafta yanit gelmiyor

Tuesday, June 16th 2015, 4:13pm

Abone

Konu güncel

Tuesday, June 16th 2015, 4:02pm

Abone

Işte öde dedigimde hesapta para yok hatası geliyor

Tuesday, June 16th 2015, 3:38pm

Abone

Merhaba bugun abone servera baslamak icin ininal kart aldım oyuna 2100 kristal yükledim fakat abone ol dediğimde hesapta para yok hatası geliyor yardımcı olabilirmisiniz

Thursday, May 28th 2015, 10:21pm

Yıllar Sonra

bende başlıyıcam okulların kapanmasına doğru bakalım ne olucak hosgeldin eskidende biliyordum seni savaşçı captainmorgan sağlamdın p2p de de döktürüceksindir yine

Wednesday, May 20th 2015, 7:15pm

Smugler Paradise

Daha önceki konumdan smugler paradise a abone olucağımı sölemiştim yaz sezonu başladı okulum haftaya bitiyor paralı serverda oynayan kişiler ordaki kişi sayısını,oradaki etkinlikler,astrale çıkma durumunu felan anlatırsanız sevnirim dediğim gibi okullar bittiği gibi söylediklerinize göre aboneli servere geçiceğim... iyi oyunlar edit:Eski allodsda mail.ru da bağlı olan bi hesabım var 55 lwl o hesabı nasıl getirebilirim geriye e postası felan bende kullanıcı adını ve şifresini tam olarak hatırlamı...

Wednesday, May 6th 2015, 11:02pm

Merhaba

Hinsa hangi tarafdasiniz ona göre o tarafı seçeceğim

Wednesday, May 6th 2015, 7:03pm

Merhaba

paralı servera geçicem hral nasıl olucak o iş biri anlatabilrmi ininal kartım var