You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 61.

Friday, June 30th 2023, 12:31pm

Author: Omergs28

F2P sunucusu

Hocam ezbere cevap verilmiş sanki size ama . F2P değilde P2P yazacaktınız sanırım eşit başlangıçtan bahsettiğinizi gördüm . Bende yıllardır düşünüyorum fakat oyun yönetimi P2P sunucusunu aktif edemedi. Oyuncu sayısı yok denecek seviyede . NPC ler ile sohbet edecek düzeyde . Bende oyuncu sayısı hareketlense başlamayı düşünüyorum fakat hiç bir değişiklik yok .

Thursday, December 22nd 2022, 8:04am

Oyuncu Sayısı sıkıntısı /Low number of players

Hello All Friends, First of all, as a very old Allods player, I follow the game from time to time. I am browsing the forums. But the European part of the game is dead. Few players. Friends who play F2P may be against this view, but the Pay to Win event on the F2P server has taken its toll years ago. And in the conditions of Turkey, it is impossible to stand against this situation. So the mentioned server is Smuggler Paradise for me. What about the mobility in the game? Can we share some informat...

Sunday, July 17th 2022, 8:34pm

Hello everyone

Hi guys, I'm thinking of returning to the p2p server. What is the number of online players? Is the number of people still as small as before? I would be glad if you inform me about the subject.

Friday, January 1st 2021, 8:40pm

"The New Dawn" Streamer Marathon - Registration

YouTube Kullanıcı Adı : ZeitgestTV Youtube Kanal: https://www.youtube.com/channel/UCxnxVpiXWT2E7b5H4ZDqUOg Zeitgeist - The New Dawn

Sunday, December 13th 2020, 12:05pm

Gençler Yeni ekibimizle oyuna başlıyoruz

Kanalı üzerinden aynı zamanda oyunun canlı yayınını yapıyoruz . Ekiple başladık komple . Buyrun hepinizi bekliyoruz . https://www.twitch.tv/zeitgesttv

Thursday, June 27th 2019, 8:57pm

Facebookta düzenlenen etkinlik

Facebook'ta gönderiyi beğen ve kristal kazanma şansı yakala diye bi etkinlik vardı bi bakayım kontrol edeyim dedim kaybolmuş . Abi dalga mı geçiyosunuz insanlarla çözemiyorum .

Friday, January 25th 2019, 2:23pm

Yeni başlayanlara karakter geliştirme tiyoları

Quoted from "quentana" doğrudur sıkıntılar ihmaller hatalar birçok problem olabilir haklısındır da muhakkak ama konumuz başka onu anlatmaya çalışıyorum demek istediğim f2p serverda oynamaya karar veren kişinin dikkat etmesı gereken önemli konular tecrübeli oyuncuların tecrubelerıni onlarla paylaşmasını temenni ettigimiz bi konu bu sadece. mesela bende uzun zamandır oynuyrum çarçur ettiğim gold ve kristallerle kac 13 basılırdı bılmem birtakım konularda forum vasıtasıyla yetkililere sesimizi uygu...

Friday, January 25th 2019, 12:08pm

Arkadaşım ben bu oyunu yıllarca oynadım . Çokta tanıdığım oldu . Her anlamda tanıdığım. Bazıları hırs yapıp yuvasını bozacak kadar para yatıranlar oldu bunuda ekleyeyim buraya . Ucu bucağı olmayan bi mahfaza sistemi varken Bitek taş ile de bitmiyor o dediğiniz olay. Ben bu oyunu oynarken kur 36 gold=1 Kristaldi . Şuan kur ne düzeyde bilmiyorum ama 2k civarımı 200 civarımı hatırlayamadım. P2P serverında belkide Allods Online tarihinin ortalama olarak en yüksek online oyuncu sayısına ulaşan (ANKA)...

Friday, January 25th 2019, 9:01am

sana 2 madde halinde cevap vericem. Bi dünya para yatıranları 5 kuruş vermeden eziyor demenden kastın ne orada o adam 50 lira veriyosa aylık sende veriyosun Mantığını hiç anlamadım cümlenin. Şu 2 . Sen dünya kadar para verip eşitken o adamı ezemiyosan buda senin yeteneksizliğin ve seviyenin düşüklüğğüdür en baştaki söylediğime çıkıyor yani ve eminimki sende belli başlı bişeyleri yatırmışsınki yaran var heemn ötmüşsün

Friday, January 25th 2019, 7:06am

F2P de oynayan kişiler neden Hala P2P oynamıyolar anlamış değilim.

Arkadaşlar F2P serverında her 2 3 haftada bir mahfaza çıkarılmakta ve bu mahfazalara oyuncuları muhtaç bırakan bi sistem var F2P serverında. Hala P2P oynamamak için geçerli sebebiniz nedir gerçekten merak ediyorum. Dur durak bilmeyen bi mahfaza sistemi var iken taştan bahsedemiyorum bile çünkü 1 adet 12. Seviye taş duyduğum kadarıyla 9 bin tl ye gelliyormuş . Altın tozu hariç . Bence P2P'e geçerse F2P tayfası hem daha da eğlenecektir hemde bileğinin yeteneğinin gücünü konuşturacaktır diye düşünü...

Friday, January 25th 2019, 6:58am

F2p e mi başladın Burda free2play oynancağı yere p2p oynansa daha çok keyif alacak insanlar. Her ne kadar tüyo uygulasanda seni parasıyla ezen kişiler olduktan sonra keyif alınamaz bi oyundan

Monday, January 21st 2019, 10:02am

Oyuna başlamayı düşünenler buraya!

2 3 hafta oynayıp gitmelerinin sebebi oyun içi kişi sayısının az olup etkinliklere girememesi ve rekabet olmamasından kaynaklı.

Sunday, January 20th 2019, 7:22pm

P2P de oyuncu olsunda kur sorunu bi türlü halledilir. Benim gibi seninde durumun ve bu konu altında bi çok kiişinin toplanacagına eminim . Herkes erinmeden yazsın konu altına duruma görede toplanalım bi kanalda bence .

Sunday, January 20th 2019, 5:10pm

Arkadaşlar Herkese öncelikle merhaba. Allods Online'ı 50 level patchinden beri oynamaktayım. Çok keyifli zamanlar çok anlamlı dostluklar kazandığım bir oyundu. Allodstan sonrada hiç bi mmorpg oyun beni sarmadı. P2P server'ını öğrendiğimde direk başladım 15 türk arkadaş vardı ve beraberimde 20 kişiyle beraber gelerek ANKA birliğini kurmuş olduk. ortalama günlük online sayımız 34 35 civarlarıydı. Ve bi süre sonra Avarice birliği ve onun gibi köklü birlikler gücümüze karşı koyamadıkları için oyunu ...

Thursday, December 13th 2018, 11:30am

İmparatorluk Arcona Solaris Birliği

Sunucunun durumu iyi derken oyuncu artışı var öylemi ? Fakat forum hala ölü şekilde ?

Saturday, April 21st 2018, 3:08pm

Silah görünümü

Abi kaç kere daha ileticeksiniz ki bence boşuna umutlanmasın kimse . Burdaki acı gerçek şu p2p server'ı aşırı derecede önemsiz allods ekibi için.

Thursday, March 1st 2018, 12:30pm

9.0 ile Yeni Başlayanlar için Gelen Hediyeler

Quoted from "BLueFalcon" bunları bana değil toplam 8 serverdan binlerce oyuncuyu bir araya toplayıp 200-300 kişi bırakanlara anlat. rakip geldi de gelmesin mi dedik? yeni gelenin bedava aldığı şeylere hali hazırda aktif oyuncusu olduğum, para yatırdığım oyunda ben neden para ödemek zorundayım? temel fıkrası gibi... açıklayıcı oldu mu? Seni kimse para yatırmak için zorunlu tutmuyor . Adı üzerinde FreeToPlay serverındasın . Keyfiyen yatırıyosun parayı sen . bu itemler bu kadar çok önemli idi made...

Thursday, March 1st 2018, 6:03am

Sana en mantıklı açıklama şu olabilir kardeş . Verdiğin emeklere eyvallah . Ama o emekler verdiğin hesaplada boş boş meydanda bekleyerek bişey geçmez eline . Adamların amacı oyuncu sayısını arttırmak . koskoca avrupa kıtasında oyunda sadece toplasan 200 300 kişi var hala bencil bi şekilde diyosunuzki benim emeklerim ne olcak. Ya senin emeğine bişey olduğu yok adamlar sana rakip getirebilcek bi sistem yaptılar reklamla olmuyor onla olmuyor sunla olmuyor böyle bi yol denemişler. Benimde 8 taşlı he...

Wednesday, February 28th 2018, 6:54am

Teşekkürler abi . Buralardasın demek Varmı ulaşabileceğimiz portal felan birliklerallods kapanmış sanırım

Sunday, February 25th 2018, 5:50pm

Bu dediğiniz taşlar paketle beraber mi veriliyor yoksa yeni üyelik açanlara mi direkt veriliyor ?