You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 24.

Friday, April 6th 2018, 6:11pm

Author: NeamUsame

hey guys (Melo)

hey guys . where is melo ? is he playing game ?

Monday, June 5th 2017, 9:40am

Gölden çıkamamak?

sag üste acil durum isinlanmasi var onu kullan

Monday, December 5th 2016, 11:53pm

Bir gemi yaklaşıyor kaptan

Quoted from "Popsify" Quoted from "NeamUsame" steamdan yeni giriş yapanlara bir hafta üyelik veriliyor . Ben de yeni giriş yaptım fakat bedava üyelik verilmedi ilk girirste üyelik göstermiyor steamden actiysan eger siteye giris yapmani istiyor login kısmının altinda steam isaretine basarak giris yap de oradan staem üyeligine giris yap ve oyuna tekrar girdiginde verecektir daha bugün bi arkadasim aldi .

Monday, December 5th 2016, 12:21am

steamdan yeni giriş yapanlara bir hafta üyelik veriliyor .

Wednesday, November 30th 2016, 12:18am

Çok eski zamanlar yakın zamana kadar çok farklı nicklerle oynadım. Bugün veya yarın p2p serverında birkaç arkadaşımla tekrar başlayacağız . İmp de kasacağım . İttifaktaki karakter boşa gidecek . Bir haftalikta ücretsiz oynama hakkımız olucak steam accountlarina . Tekrar oynamak veya denemek isteyen arkadaşları yorumda bulunsun ...

Thursday, February 4th 2016, 10:37pm

Allods Steamle Anlaştı mı ?

Steam uzerinden ilk etapta p2p olmayacak .sonra eklenir mi bilemem. sadece f2p olucak . f2p servernin nadir nesne fiyatlari rus serveri ile ayni degerde olursa buraya nazaran yuzde 50 bazi esyalarda ise daha yuksek oranda uygun olucak .

Thursday, February 4th 2016, 3:48am

Taze kan

İttifakta ulasabilecegin turk sayisi daha fazladir . Bir cok kisi denildigi gibi 7.0 a kadar uyelik uzatmamaktadir . Su gunlerde forumda p2p icin b i hareketlilik seziyorum . Patch yaklastigini mi gosterir bilemiyorum

Thursday, February 4th 2016, 3:43am

Allods Steamle Anlaştı mı ?

2016 yarısında(6.ay içi) steam üzerinden uluslar arası yeni bir server acilacaktir . Dediğin 75lik pakette binek, 4x6 taş, kostum ve görüntüsünde gördüğün pet yer aliyor . petin fonksiyonu varmi yokmu bilmiyorum .

Thursday, January 28th 2016, 7:08pm

Genel Durum

P2P Sunucusu için şu günlerden itibaren ölü sunucu diyebiliriz... Bu durumu ortaya çıkmasındaki temel sorun 2 tanedir . 1 - Hala Yayınlanmayan 7.0 sürümü -Bekleyen kişi sayısı birkaç onluktan ibarettir. -Birçok kişi sürüm gelene kadar üyelik almamaktadır. -Sonuç olarakta serveri tam ölüm havasına sokmuştur "Araftaki oyunun gösterdiği karakter sayısı oyundakinden çoktur) 2-Birçok p2p oyuncusu sunucusunun steam a taşınacağını ve bununda büyük bir canlılık katacağını düşünmüşken bu konudaki hayalle...

Wednesday, January 27th 2016, 2:37pm

Steam Allods RU 7.0

Steam üzerinden Allods RU 7.0 Yayınlandı ... Sadece Rus dili desteği ile . Link : http://store.steampowered.com/app/381640/

Saturday, July 11th 2015, 4:45pm

Oyuna başlamayı düşünüyorum

Quoted from "byblacker65" Herkese iyi günler adım ahmet oyuna geri dönmeyi düşünüyorum en son bıraktığım da 51 lvl pacth de oynuyordum yeniden başlamak istiyorum oyunun suan durumu nasıl bilgi verirseniz çok sevinirim merhaba ahmet ittifak tarafinda anka birliginde senide görmekten mutluluk duyariz . yönetimiyle oyuncusuyla cogunlugumu ki yüzde 90 oraninda türkten olusmaktadir . NeamUsame ...

Saturday, July 11th 2015, 3:05pm

P2P Sunucu ve Avantajları

Quoted from "HorseGuardian" Selamlar.Oyunu 3-4 yıl önce reenkarnasyon görevlerinde bırakmıştım yani level sınırı 50 miydi 55 miydi tam hatırlamıyorum her neyse şimdi oyuna yeniden başlasam mı diye düşünüyorum da yeni ödemeli server filan gelmiş sanırım ne yapmalıyım bi fikir verebilecek var mı büyücüm o kadar sağlam değildi astral yapmamıştım filan öyleydi ve de son bi şey daha oyuna aylık ne kadar verirsem keyif alırım gerçek anlamda. selam p2p sunucusu ittifak anka birliginde senide aramizda ...

Sunday, July 5th 2015, 1:40pm

Oyuna başlamayı düşünüyorum

merhaba . p2p(ücretli) sunucusuna gelmeni hatta diger yorum atan arkadasi aramiza bekleriz . cuzi bir miktar yada hatta f2p(ücretsiz) de basladiginizda tütsü paraniza denk aylık ücretinizi karsilayabilirsinizsiniz. Bunun yanı sora forumdaki konularımızı inceleyebilirsiniz . İttifak Anka Birliği NeamUsame .

Saturday, July 4th 2015, 7:08pm

Quoted from "ogungaus" hocam ben gecmek istiyorum ama 2 sorum var savas binegi yok derken dev ve manasiklet yok mu yani hangi binekler mevcut sayabilir misin ? bi sorim daha var yaklasik 1 sene once oynuyordum serverlar birlesmezden evvel 55 levellik bir hesabim var kristal cekip gerekli islemleri yaptigimda sifirdan mi baslarim yoksa hrsabim servera entegre edilir mi ? simdiden tesekkurler p2p sunucusu f2p den tamamen bagimsizdir . oyun icerisinde mahfaza ve nadir nesne ürünleri yoktur .

Saturday, June 27th 2015, 5:11pm

Toplu bir cevap niteliğinde cevap vereceğim . f2p deki nadir nesne ve mahfaza ürünleri bulunmuyor . üst düzey binekler yok . sadece hız farkı olan binekler mevcut . ırk skillerini tüm ırklar kullanamıyor . Cargallas haritasinda en az 6 kisi oldugu takdirde cekiyor ve imp. veya ittifak aynı grupta bulunabiliyorsun . maviye ve mora yükseltme adaları suan anahtar istemiyor . sadece turuncuya yükseltme adalarında anahtar geliyor . anahtarlar günlük 2 2 gelip adalarda düşen cogaltıcılar ile rahatlıkl...

Friday, June 26th 2015, 5:42pm

ANKA

Çok güzel bir çalışma olmuş . Oyuncu sayısı olarak gayet iyiyiz . Gelecek arkadaşlarıda aramiza bekleriz ... NeamUsame

Thursday, June 18th 2015, 12:45am

KenanReiz - Ravolta P2P 35 Seviye Patron Denemesi

kenan kullandigin addonsları bir linke atıp yollayabilirmisin veya indirme linklerini verirmisin birde hangisi ne ise yariyor gibi ayrintili olursa sevinirim . İttifaktan NeamUsame

Saturday, June 13th 2015, 11:52am

Merhaba!Yeni Oyuncu

Öncelikle aramıza hoşgeldin . Oyun içinde yazarsan sana kasarken kolaylık olması aracılığla binek ayarlayabiliriz .Nick : NeamUsame

Tuesday, June 9th 2015, 3:36pm

Oyun içinde NeamUsame ulaşabilirsiniz arkadaşlar

Thursday, June 4th 2015, 11:35am

Yıllar Sonra

p2p sunucusuna bekleriz