You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 195.

Monday, August 24th 2015, 2:25pm

Author: KenanReiz

2 Yıl aradan sonra oyuna yeniden başlıyorum :)

Quoted from "ErBlood" Evet ben de çoğu oyuncular gibi oyunun pay 2 win olmasında ötürü oyunu bırakmıştım fakat oyuna tekrar bir bakınca en sonunda p2p sunucunun çıktığını gördüm 1 hafta sonra 120 gün aktif edeceğim sunucuda hangi tarafta türk çoğunlukta ona göre orada başlayacağım oyun konusunda baya tecrübeliyim Ittifakta baya Türk var . Türk birliği felan var .Bu arada hoşgeldin şimdiden p2p 'ye

Monday, August 24th 2015, 2:23pm

KenanReiz'den İmparatorluk Tarafı Oyuncu Durumu Rehberi

Quoted from "ErBlood" Bende konuyu okudum şimdi hangi tarafta daha sağlam bir türk birliği var ona göre başlayacağım. Ve ayrıca yeni başlayan kişileri birliklere alıyormusunuz ??? Ittifakta var orayada alırlar düşuk level olsanda sıkıntı olmaz.

Monday, August 24th 2015, 1:32am

Yardım

Quoted from "Noyan" İlk öyle düşündüm ama oyun steame geçecek sadece free to play sunucusu kalıcak dediler vazgeçtim. Yani buna güldüm gece gece Her söylenene inanıyomusun akıl var mantık var sana oyun kapancak desem 1 ay sonra oyunu bile açmazsın heralde

Monday, August 24th 2015, 12:43am

Yardım

Quoted from "Noyan" Beyler şimdi söyle bi sorum olacak . Oyuna tekrardan döndüm çok karışık bişey olmuş bütün karakterlerimi silip ilk defa İmparatorluk tarafında bir okçu açtım. Şimdi orta seviye bir taşlı karakter yapmak için yani 5-5-5-5-5-5 taşlı bir karakter sizce oyuna ayda ne kadar para yüklemem doğru olur ? Valla 5 taşla npcnin baltasına bile sap olamazssında ben genede yardımcı olim aylık 30 lira civarı yüklesen belirttiğin seviyeye ulaşırsın. Ama tavsiyem ücretli sunucuya geç taşla fe...

Sunday, August 23rd 2015, 9:21pm

[PMB] Mage PVE guide - Luna

Quoted from "user_3562176" thanks the only guide and the best +1

Sunday, August 23rd 2015, 9:00pm

Imp Tarafi???

Quoted from "Noyan" YARDIMIN İÇİN TEŞEKKÜRLER DOSTUM 44 LVL Bİ OKÇUM VE 23 LVLM Bİ KARABÜYÜCÜM VARDI 4-4-3-2-1-1 TAŞLI OYUNA GİRDİM BAYA Bİ KAFAM KARIŞTI BENDE VERDİĞİM PARALARDAN FEDAKARLIK EDİP ZATEN ÇOK FAZLA Bİ MİKTAR ÖDEMEMİŞTİM 0 DAN Bİ KARAKTER KURUP İMP TARAFINA KATILACAĞIM TEKRARDAN TEŞEKKÜRLER. Ö.d yardımcı olduysam ne mutlu bana

Sunday, August 23rd 2015, 7:49pm

Facebook Ödülü Sorun!

Sabah element krallığı+Ar + goblin aksama kadar eter aksamda anormalden sonra cargallas haftada 1 iblis ölü şehir giriyorum .Tabi bunları tek karakterle yapmıyorum. Canım sıkılmışsa 3 4 karakterle paraya ihtiyacım varsa 6 karakterle . Benim aylık 25 k kristal kasan tanıdıklarım var. Bir kaç taktik daha varda onlarda bana kalsın. Biz oyunu 500 bonus kristalin peşinden koşmak yada senelerdir oynayıpta oyundan bir şey ögrenemeyip yani boş oynayıpta nerde kasıyosan söle bizde kasalım diye laf sokmak...

Sunday, August 23rd 2015, 5:59pm

6.0.2: Thunder of Victory - New Allods!

Quoted from "lublur" Quoted from "KenanReiz" Quoted from "DarkFilo97" I want this patch in 2 weeks... Not more not less! Thx Why ? , they will just add new map. Will not be any big changes excuse me??? i can't wait to go astral with free mercs, i hate to be afk all day waiting for a party to come so I can play Sorry but this is impossible

Sunday, August 23rd 2015, 5:54pm

Forumda Sadece Türkçe İçerik Gösterilmesi

Olsun benimde ilk konularımda bir çok hatam olmuştu en azından forumda konu açıp insanlara yardım etmeye çalışman güzel bir şey

Sunday, August 23rd 2015, 5:52pm

Imp Tarafi???

Quoted from "Noyan" Beyler İMP TARAFINDA TÜRK SAYISI NASIL TÜRK BİRLİĞİ VARMI ? Konunun kilitlenmesi için bir neden yok. F2P ücretsiz sunucuda fazlasıyla impde Türk bulabilirsin. P2P ücretli sunucuda malesef impde çok az Türk var.

Sunday, August 23rd 2015, 3:28pm

Pricing Question (Leatherworking)

Crafting and selling equipment is not the good way to earn gold.

Sunday, August 23rd 2015, 3:18pm

Forumda Sadece Türkçe İçerik Gösterilmesi

Quoted from ".ılDeLaiNlı." Konu Son Halini Almıştır İçinde emek var başarılı

Sunday, August 23rd 2015, 3:13pm

Facebook Ödülü Sorun!

500 bonus kristal diyorsun ne dediğinin farkındamısın Belki 4 seviye taş bile zor basarsın. Ben 500 kristali 1 günde kasıyorum eşya geliştirmeye bile yetmiyo o miktar.

Sunday, August 23rd 2015, 3:01pm

Merhabalar..

Ittifakta bir tane Türk birliği var. Türk insanlarla ortam arıyorsan ittifağa geç. Ben impde oynuyorum yabancılar çoğunlukta burda onlarla takılıyorum.

Sunday, August 23rd 2015, 3:37am

Facebook Ödülü Sorun!

Quoted from "AshleyLee" Umarım bu konuyu görüpte yazdığını silmez Ticketta attım, ödülü göndermeden görürler umarım. Kimse hakkının yenmesini istemez sonuçta. Sakın bırakma konunun peşini hatta dava felanda aç kimsenin hakkı yenmesin sonuçta 500 "BONUS" KRİSTAL oyunun kaderi değişebilir

Sunday, August 23rd 2015, 3:33am

Merhabalar..

Türk oyuncu aynı şekilde var chattan Türk varmı desen hepside görüp cevap vericek olsa 50 kişi yazar heralde. Senin zamanina göre oyun Ben sendende eski oyuncuyum 41 patchi vardı ben oynarken. Yani ozaman en yüksek seviye adam oydu öyle söyliyim ozamanlar son seviyeye gelemediğim için hangisi son seviyeydi onu bile hatırlamıyorum. Neyse cüzdan boşaltma işinin çözümü ücretli sunucuya geçmek. Aylık 30 2 Aylık 45 3 Aylık 65 lira veriyosun sunucuda taş nadir nesne dükkanı d5 tomarlar falan hiçbirşey...

Saturday, August 22nd 2015, 9:37pm

Facebook Ödülü Sorun!

Quoted from "AshleyLee" "Mreqreed" adlı kazananın yarışmaya 2 hesapla katıldığını fark ettim.. Demek istediğim 2 tane farklı facebook hesabından aynı karakter için yazılmış, isterseniz tüm yorumları açtıktan sonra CTRL+F yapıp Mreqreed yazıp kontrol edebilirsiniz! Çok iyi bir nokta yakalamışsın tebrik ediyorum

Saturday, August 22nd 2015, 6:18pm

Arkadaşlar oyun hakkında sorularım var

Quoted from "Hinsa" Quoted from "KenanReiz" Quoted from "Hinsa" Quoted from "KenanReiz" Onur kim ? sen onur deilmiydin berkdi dimi İsmim Emir , Kenan Bey . Her şey bitti ... Böyle bitmesin ..

Saturday, August 22nd 2015, 4:27pm

Arkadaşlar oyun hakkında sorularım var

Quoted from "Hinsa" Quoted from "KenanReiz" Onur kim ? sen onur deilmiydin berkdi dimi