You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 24.

Saturday, May 13th 2017, 4:48pm

Author: furty34

Yardim Yeni Oyuncu - Zaei Bölgesi - Guram Humarna

alta Z harfi çıkcak bomba bırkatığında ona basarsın

Tuesday, February 21st 2017, 2:59pm

Merhaba Dünya 3

bug falan mı lan nasıl yapyıyon benim bildiğim o halı okadar uçmuyor ki vay anasını işsislikte son nokta

Sunday, February 19th 2017, 3:17pm

Merhaba Dünya !

ulan be 1k kri gitti nasıl çıktın hala çözmüş değilim bu arada

Saturday, February 18th 2017, 1:07pm

P2p server oyuncu sayısı Hk.

kardeş imp tarafına geç orda türk var onun dışında p2p de herkez görevlerde adalarda veya kasılmakla meşgul olduğundan şehir meydanı boş p2p emek istiyen bir sunucu impye geçersen sana yardımcı olacak türk birliği var onlara soru sorabilirsin güzel bi sohbet ortamı var

Saturday, December 24th 2016, 11:37am

Allods Online ile ilgili hayalleriniz/istekleriniz

kardeş kafan mı güzel adamlar ne yapsın dolar ve euro yükseliyorsa tl bazından olsa alışveriş diğer ülkelere adaletsizlik olur azcık düşün yazdıklarını çok şiyatçiysende git başka oyun oyna bu arada nerdeyse piyasadaki her MMORPG euro alışverişiyle oynanıyor.ona buna bok atcağımıza ülkemizi kalkındırmamız lazım bu kafayla euro dolar daha çooook yükselir.

Thursday, September 22nd 2016, 9:41am

Yasker Hain mi?

Ulan ASD:ASDWQDS kardeş o maddeden oluyo kafaları güzel yapıp nezep konuşuyor gibi gösteriyor sarnautun bağcıları oralar tekin yerler değil yani.

Monday, August 22nd 2016, 7:10pm

Son Durum

Steamden alınan paket P2p ye olmuyor diye biliyordum tşk

Monday, August 22nd 2016, 3:20pm

Son Durum

1 Aylık deneyebilirmiyiz ??? nerde söle bizde deniyek D

Thursday, June 30th 2016, 11:24pm

Oyundaki amaç ne?

P2P de az kişi olabilir ama bu böle büyücek sen az dersen o az derse kim gelecek bu servere...

Thursday, June 30th 2016, 8:16am

P2P başlama

İTTİFAK TARAFINDA DAHA ÇOK OYUNCU OLDUĞUNU SANIYORUM BUNA RAĞMEN İMPARATORLUK TARAFINDA ÇOK DAHA FAZLA TÜRK VAR BUNUN İÇİN SAMİMİ VE SEVECEN BİR ORTAM İSTİYORSAN İMPARATORLUĞU SEÇ DERİM

Thursday, June 30th 2016, 8:13am

Oyundaki amaç ne?

YASKER VE AYDANUSU ÖLÜNCE ÖDÜL GİBİ BİŞİ ÇIKMASI GAYET HOŞ OLUR OYUN İLK ÇIKTIĞINDAN BERİ İSTEDİĞİM BİŞİ UMARIM MOD BEY İSTEĞİMİZİ YETKİLİ YERLERE ULAŞTIRIRLAR(KARŞI TARAFA KADERİN TEBBESÜMÜ YADA GÜÇLENDİRME TARZI BİŞİ GELEBİLİR) 2.KONUYA GELELİM HAYVAN GİBİ PARA YATIRMAKTAN SIKILDIYSA YİNEDE BİŞİLER ELDE EDEMİYOSAN TATATA!!! P2P DİYE BİR SERVER VAR

Saturday, June 25th 2016, 3:10pm

Özel Tim: Topluluk Etkinliği - Sohbet konusu

peki bunları yapmak için 70 lvl olmak zorundamı karakter benim karakter daha 61 lvl

Saturday, June 25th 2016, 5:01am

Özel Tim: Topluluk Etkinliği - Sohbet konusu

benim bir sorum olucak benim P2P serverinde hesabım yok fakat 3.000kri yerine 1 aylık abonelik almak istiyorum bu mümkünmüdür ???

Saturday, June 11th 2016, 11:40pm

oyuncu sayisi

Yaw ne imparatorluğun propagandasını yaptın be kenanreyiz yakında pvp yapcanız kimse kalmıycak ittifağada bırak azcık.ağlıyor aydanus ittifağada güçlü kahramanlar lazım o bir kaç kişiden atılacak temelleri zaten sizde başladığınızda bir kaç kişi değilmiydiniz.yeter can verdi orkların elinde bodurlar yazık la

Sunday, May 29th 2016, 1:10pm

Savaşçı 7.0 dps pvp ve tank talenti

ok bi kaç düzeltme yaptım artık o kadarda uzun sürmüyo kesmek tşk

Sunday, May 29th 2016, 11:48am

şu an 15 lvl bi savaşçı oynuyorm pve dps talenti yapmama rağmen hasar çıkaramıyorum çok az hasar var bir mob kesmem nerdeyse 1 dakkayı buluyo oysaki kendi kafamdan uydurduğum talentle 3 vuruşta ölüyordu mob.

Saturday, May 28th 2016, 1:46pm

hahaha ulan bende diyom niye böle

Saturday, May 28th 2016, 12:42pm

bende talent görünmüyor 3 nokta var sadece

Thursday, May 26th 2016, 3:29pm

En Sağlam Grup

Savaşçı karabüyücü ozan büyücü şifacı okçu veya mistik bu takım kombinasyonunu kimse durduramaz diye düşünüyorum