You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Tuesday, March 22nd 2016, 7:32pm

Author: Ravolta

Oyun hesabım bloke edildi...

Merhaba oyun hesabım bloke edildi kullanıcı desteğine mail gönderdim fakat saatlerdir geri dönmediler neden bloke edildiğini öğrenmek istiyorum... Yardımcı olursanız sevinirim.

Sunday, March 20th 2016, 6:14pm

The Death Dynasty (İmparatorluk Tarafı Birliği)

Kenan kardeşim ile buralara daha server boşken kasılarak mırın kırın etmeden sabrederek geldik aynı özeni birliği büyütmemiz için tüm katılımcılarımız da gösteriyor . Şu an çok güzel bir aile olduk ortamımız çok saygılı daha büyüyüp güçleniceğimize inanıyorum Gelin beraber güçlenelim

Tuesday, March 15th 2016, 7:33pm

Ittifak Tarafi Aktif Türk Birliğimiz KuvaiMilliye

Türkün Türkten başka dostu yoktur Başarılar diliyorum sizede...

Saturday, March 5th 2016, 2:28pm

P2P Sunucusuna Katilmak Isteyen Arkadaşlar...(Güncel)

Gerçekten 13sv Taş - Düzey 5 ve etkinliklerle alınan gelişim aşamaları skilleri vb olmadığı için çok dengeli bir server. Emeğinizin karşılığını kesinlikle alıyorsunuz ve F2P ye göre %30 daha fazla Tecrübe kazanıyorsunuz bence daha kaliteli bir server ve şunu da belirtmek isterim Bu zamana kadar yaklaşık 25-30 tane oyuncu girip 30lvl kasıp az kişi olduğu için oyunu bıraktı ama bizler yani " Mormegil - Ravolta - emaSUNK - FateZero -KenanReyiz" aldırmadan kastık şuanda da çoğalmaya devam ediyoruz 7...

Monday, June 15th 2015, 11:39am

P2P İmparatorluk Tarafı

Quoted from "Hinsa" Birlikte çektiğiniz görüntüleri , tanıtım konularında kullanmam için bana yollayabilirsiniz İttifak tarafınında bize destek vermesi ayrı bi zevk

Sunday, June 14th 2015, 10:30pm

P2P İmparatorluk Tarafı

Kısa sürede karşınızdayız rahat olun tabi centilmence

Sunday, June 14th 2015, 7:43pm

P2P İmparatorluk Tarafı

Yeni oyuncuları aramızda görmekten mutluluk duyarız oyundan banada mesaj atabilirsiniz =)