You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 56.

Wednesday, December 30th 2015, 9:31am

Author: waqee

The League doesn't respect Christmas truce !

only 4 guild people respect with not playing

Wednesday, December 30th 2015, 9:30am

Yeni İndirdim Oyunu Temel Bilgi Verebilecek Birileri Var mı ?

hoş geldiniz çok kaliteli ve eğlenceli bi oyun sizi aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz

Thursday, November 19th 2015, 10:44am

Marketleri bulamıyorum

ittifaksan beni bul burda anlatsalarda anlamazsin nick: Waqe

Thursday, October 29th 2015, 7:26am

Nedir bu Oyundaki Savaş Dengesizliği?

hocam oyuncu sayısı yüzünden maalesef durum bu 50 k yine iyi 20 30 ne bulursa alıyor içeri yılbaşı donunu giy 65 lvlsen içerdesin. seri çeksin diye sıfır kalite pvp ama şuda var iki tarafada aynı oranda yakalıyabilirse düşük ve yüksek ayarlıyor

Thursday, September 24th 2015, 2:09pm

Allods Online ile ilgili hayalleriniz/istekleriniz

Baslık:Oyunu oynamayan yetkililer, tl kurunun hiç hesaba katılmaması,etkınlıklerın azlığı, Detay: vaktin birinde bi gemi mahfazası gelmiş ve insanlar korvet ve gemi itemleri almıştı bizde hepsi var diye mahfazaya yönelmemiştik halbuki korvetin yanında güçlendirilmiş zırh adı ile sunulan ve geminin hpsini yüzde 15 arttıran extra bir item daha varmış ve biz onu 100 anormal madde zerresi ile alınan sanarak almamıştık çünkü ne işe yaradığını bilmiyorduk halbuki bu item o zerre ile alınanın üzerine b...

Wednesday, September 9th 2015, 11:26am

Turks - Yeni Adım

ittifakta türklere laf atandan kan alıyoruz ki cürette edemezler üzüldüm bak şimdi imp olmak zor iş yeni birliginizde hayırlı olsun bu arada ama olmaz bu proje 1.oyun türklere cok pahalı kacırıyor milleti en azından mor kristal menusunu ucuzlatsalar 300 euro maas alan turk kacmasa 2.oyunda yeni türk cok az belkıde 0 dan 65 kasan turk yoktur bile su gun 3. olanlarda malum savasa gelmedı diye pelerinini geçici alsan birlikten cıkar ingiliz birligindede pelerinsiz gezer durur. 4. bana raid lazım it...

Thursday, June 11th 2015, 10:32am

P2P Sunucu ve Avantajları

hayal gormussun Mürsel paralı ilk geldiğimizde ittifakta reborn full last dream full legensisa full ar ve warsongta full ayrıcada 3 4 extra birlik vardı araplarla Brezilyalıları saymıyorum bile su an ar ve warsong dışındaki tüm birlikler can çekişiyor. ittifagı benden iyi bildiğini sanmıyorum novoda kale onune oglen saati bakmakla olmaz içinde olman lazım ha yaz zamanı artış oluyor ama genelde maalesef kaçış var etrafımdaki türklerden bile onlarca sayabilirim

Thursday, June 11th 2015, 9:44am

Yeniden başladım

hacı hoş geldin bizde tam kalkıyorduk

Thursday, June 11th 2015, 9:41am

Reenkarnasyon ile alınabilen skiller

günceli bulamıyorduk iyi olmuş

Thursday, June 4th 2015, 8:01pm

Private Allods Comedy

first I want to ask why my allod was reset? ok patch came after ı created again and now ı cant use this goblins because havent any slot for this goblins why guys? somebody wrong in this subject but certainly not me pls stop kidding people ı dont want to give 2000 crystal for this sheet

Sunday, March 1st 2015, 10:42pm

Bu hile mi değil mi ?

telepati mevzusuna bi ara girdim bütün sw yi playerim diye haplamış inandırmışta kimse bi terslik var demiyor ama ne enteresandır sw de yanına yaklaşan mistikte yok baya player abi (taşlarda 8 ) aynı statta ve taştaki mistiğe tek atıyorken bu abide size tek atıyor .bi ara stadı 58 klarda duruyordu sonra ayıp olmasın diye yürüttü biraz.

Thursday, February 26th 2015, 11:27am

Tear Boxes

Wednesday, February 11th 2015, 10:58pm

League or Empire

of course liga -beautiful girls -amazing nature -cheap life -hot water -hd tv -hookah What a man wants more?

Thursday, January 29th 2015, 9:47am

Private Allod in 6.0

Quoted from "Mamojebac" I heard that the private allods will be reset in 6.0 and we'll lose all of the goblins in them. Is this true? only going npc i think

Tuesday, January 27th 2015, 1:01pm

Allods Brazil is going to merge to this server.

Quoted from "maplas" We are comming Nick: Lordbaratheon Paladin, League! omg only one pic for all bra

Friday, January 23rd 2015, 2:34pm

WAQE 2015 Addons (5.0.2)

isGrouponShip:Herkes gemide mi? diye sormaya son bu addon size anında cevabı verir. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ TrinkTimer2: Trinket patladığı an geri sayım başlar ve sizi uyarır.kullanılması gereken addonlardan bri daha ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________...