You are not logged in.

Search results

Search results 1-13 of 13.

Thursday, April 7th 2016, 1:05pm

Author: Pacenko

7.0 DPS-HEAL Build Önerileri

Arkadaşlar herkese merhaba. Nette Rus arkadaşların buildlerini falan inceledim,kendi fikirlerimi falanda katarak bir build yaptım ama niyeyse bana yetersiz geliyor. Ee insan oğlu sonuçta, hep daha fazlasını ister. Paylaşabileceğiniz build varsa lütfen bu başlık altına link atın. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Friday, March 25th 2016, 1:18am

7.0 "Yeni Düzen" güncellemesinin p2p serverinde

Konu hakkında bilgilendirmeyi çabuk yaparsınız umarım , ona göre paketi alıp almıyacağımıza karar vereceğiz. bonus kristali üyelik süresi alırken kullanabiliyormuyuz? ayrıca 2k bonus kristale 100 normal kristal ekleyıp 3 aylık süre almamız mümkün olacakmı?

Saturday, November 7th 2015, 11:36pm

Oturum Açma Kullanılamıyor

Arkadaşlar oyunun launcerini açarken boyle bi hata alıyorum. haliyle oyunada giremiyorum. nasil düzelticem? Edit=sorun çözülmüştür. Başınıza bu hata gelirse Mygame'sin çalışan tum programlarını kapayıp baştan açın.

Thursday, November 5th 2015, 5:57pm

Gizemli Mağara. İnci Yüzük.

sorun şuki mağaraya giremiyorum

Thursday, November 5th 2015, 4:46pm

Gizemli Mağara. İnci Yüzük.

Kalua adasından alıyorum bu gorevi. npc elementın hayır duasını al diyor. tıklıyorum. tabıkıde bişey olmuyor. bende herşey tamam sanırım gorev yerıne gıdeyım dıyorum. gidincede elementın hayır duası(böyle birşeydi ismi) lazım diyor.Anlamıyorum nerden alcam bu hayır duasımıdır koruyucu duamıdır. gorevdede herzamanki gibi bi açıklama bulunmuyor . onun yerıne saçma bir şeyler yazıyor. bilen hatırlayan bırı varsa soylerse sevinirim.

Saturday, October 31st 2015, 1:56pm

Tekboynuz Katili Görevi nasıl yapılıyor?

görevi yaptım arkadaşlar. başka bir görev yapınca oluyormuş.

Saturday, October 31st 2015, 12:56pm

Tekboynuz Katili Görevi nasıl yapılıyor?

Haritada gosterilen yere gıttıgımde hiçbirşey yok. etrafta gizli bi yerde yok zaten? gorev nasıl ve nerede yapılıyor yardım edebılecek varsa şimdiden teşekkurler

Friday, October 30th 2015, 12:52pm

Herkese Merhaba

nickim Pacenko. eklersen çok sevinirim.

Friday, October 30th 2015, 12:14pm

Herkese Merhaba

hmm anladım. oyuna başlarsam klanınıza gelme şansım varmıdır. forumdaki her konuyada salça oluyorum ama mmorpg oyunu bu . tek başına klansız oynamanın bi anlamı yok

Friday, October 30th 2015, 12:08pm

Hinja'nın P2P Sunucusu Oyuncu Durumu Rehberi

merhaba hinsa. eğer oyuna başlarsam klanınıza gelme şandım varmı. bide yardıma ıhtıyacım oldugunda sana danışabılırmıyım? cevabnı beklıyorum

Friday, October 30th 2015, 12:05pm

Aboneli Sunucuya Yeni Başladık

hangi tarafta oynuyorsunuz. eğer oyuna başlarsam klanınıza gırme gıbı bi şansım varmı?

Friday, October 30th 2015, 11:53am

Aboneli Sunucuya Yeni Başladık

merhaba. serverdeki oyuncu durumu nedir?

Friday, October 30th 2015, 10:59am

Herkese Merhaba

Arkadaşlar ben Allods'a,Türkiye Serveri ilk açıldığında başlamıştım. İmparatorluk tarafında Forsaken adlı guildde oynuyordum. Ama tabi oyuna verecek milyarlarım olmadığı için 1.5 sene sonra oyunu bırakmam gerekmişti. Şimdi paralı sunucu olayını duyunca bi anda heyecanlandım. Oyuna girdimmi bomboş bi servermi bekliyor beni. oyuncu durumu hakkındakı konuları okudum. Pvp yapılabılacak oyuncu varmı(2 taraftada)? yeni karakter kasıcam ve oyunda tanıdıgım yok. grup gorevlerı ıcın bırılerını bulabılece...