You are not logged in.

Search results

Search results 1-19 of 19.

Monday, March 21st 2016, 11:07pm

Author: Avey

P2P Sunucusuna Katilmak Isteyen Arkadaşlar...(Güncel)

Quoted from "ironist" F2P'de uzun süre oynadıktan sonra ben de oyunu bırakanlardan biriyim. Şimdi P2P oynamayı düşünüyorum. P2P'de sadece oyun süresi için mi harcama yapılıyor yoksa mahfazalar için de ayrı bir harcama yapmak gerekiyor mu? D5 olayını da pek anlayamadım. Binek olarak ne tarz binekler var? Level kasmak, item yapmak zor mu? İlerleyen zamanlarda oyun F2P'ye dönüşür mü sizce? Ben P2P'de hiç oynamadım fakat sorularının en azından bi kısmına hızlı bir cevap olsun diye yazıyorum. Zaten ...

Friday, March 18th 2016, 3:22am

Kristal Fiyatlari Aracida Uçtu Yapmayin Etmeyin Yetkililer

Quoted from "WasLey" Boşuna dil dökmeyin altın kuru 1500 e kadar durmadan artacak. Neden 1500 ? 1500 olduktan sonra ne olacak ? Yetkililer bu konuda hiç bir açıklama yapamazken sen nereden aldığın bilgi ile bu kadar kesin konuşuyorsun ?

Thursday, March 17th 2016, 12:10am

Denklerin Çemberi - Sıralamalar & İkinci Tur

Katılan tüm arkadaşları tebrik ederim. Yalnız dikkatimi çeken ve garibime giden bi durum var. Listede neden hiç okçu yok oynayan kalmadı mi ?

Saturday, March 12th 2016, 1:11am

Denklerin Çemberi - PvP Turnuvası

Quoted from "BuNCH" Yemin ederim kesenin ağzını açmak diye buna derim ben her ne kadar pvp bana göre olmasa da arkadaşlarımın işine çok yarayacak gibi gözüküyor Güzel bir değim olmuş yalnız bence kesenin ağzını açmamız komple keseyi veriyorlar. Turnuvaya katılacak arkadaşlara başarılar dilerim

Friday, March 11th 2016, 12:56am

Denklerin Çemberi - PvP Turnuvası

Işte bu son zamanlarda gelen yeniliklerin en iyisi diyebiliriz. Özlemle beklenen pvp ateşini harlayacak bir kıvılcım. Her ne kadar ayan oyundan uzak olsam da umarım bu etkinlikler sıklıkla düzenlenir ve bizde katılma şansı yakalarız.

Tuesday, March 8th 2016, 1:13am

Hala oynamaya değer mi?

7.0 guncellemesinin yaklaşmasıylaforum bile canlanmaya başladı oyuna bazı sebeplerden dolayı 1 yıla yakındır giremiyorum fakat eminim oyunda bu canliliktan nasibini almıştır. Guncellemeden önce değişiklikleri çözüp 7.0'a rahat girmek için oyuna başlamanın tam zamanı diye düşünüyorum . Kolay gelsin iyi eğlenceler

Tuesday, March 8th 2016, 1:06am

Hala oynanır mı

Quoted from "NeutronRase" Selamun Aleyküm öncelikle tekrar hoşgeldiniz dediginiz gibi şu an ortalıkta 'kaliteli' bir mmorpg oyunu bulmak gayet zor ama Allods hala ayakta ve de sürekli oynayan bir oyuncu sayısı var ayakta kalmasının sebebi bu diyebiliriz şu an 2 server var biri F2P yani ücretsiz server ki oyuncu sayısı gayet yüksek ve taş sistemi var (rune) bu serverda durum şöyle açıkçası korkutmak da istemiyorum ama parayı veren kazanıyor ne kadar para yatırırsanız o kadar güçlü olursunuz bird...

Thursday, March 3rd 2016, 7:51am

Büyücü (Mage) Hakkında

Şahsen bende senin gibi oyuna ilk başladığımdan beri okçu oynuyorum en iyi zamaninda da en kötü zamaninda da vazgecmedim şahsen tek yaptığım şey reenkarne ile diğer sınıfları görmek oldu sadece merak bile etmedim. Sanırım bütünleşmiş olmaktan kaynaklanıyor. Kendimce son zamanların en iyilerinden biri olduğunun kanısındayım. Yalniz burada demek istediğim okcuya geç veya kendimi övmek değil. Amaç su ki okcu ve büyücü karşılaştırıldığı için söylüyorum . Defansı ne olursa olsun her iki sınıfta düzgü...

Wednesday, February 24th 2016, 4:51pm

Okçu Bayramı: Sessiz Günler - 22.02.2016

Yok kesinlikle şikayet değil küçük bir sitem diyelim. Nihayetinde de burada ki moderatorlerin de gördüğüm kadarıyla yapabileceği bir şey yok

Wednesday, February 24th 2016, 4:07pm

Fenerbahçe Taraftarları

Fenerbahçe var Fenerbahçe taraftarida var ne yazıkki hiç biri uzun süredir burada değil

Wednesday, February 24th 2016, 4:04pm

Quoted from "KenanReyiz" Bu tarz yaratici fikirlerini öneriler kisminda sunmani tavsiye ederim. Eminimki moderatörler dikkate alacaktir. Öneri kısmındaki yazanlardan 1 tanesi yapılsın önemli değil benim karakterin oyunda çıplak gezsin. Anlatabiliyor muyum

Wednesday, February 24th 2016, 4:01pm

Oyun İçi Manzara Resmi

Quoted from "KenanReyiz" bircok oyuncu birlikten atilacak diyen hangi birlik suan bile gerildim Aynı şekilde bende özellikle mesaja takıldım Zamanında insan çokluğundan birlikten adam cikariliyorken şimdi 1 lvl karakter arıyor millet oyunu oynayacak birileri olsun diye

Wednesday, February 24th 2016, 3:57pm

Kostümler değişsin artık tabiri caizse belediye dagitmisa döndü bu kostümler. Dönüp dolaşıp aynı kostümleri alıyoruz. Biraz daha şatafatlı ' Janjan'li kostümler Allods'a yakisacaktir. Kolay gelsin. (Bunları şu an burdan yazmamın hiç bir önemi olmadiginin farkındayım)

Thursday, February 11th 2016, 11:37pm

yeni başlayanlar için taraf

Her iki tarafta da görevler paralel ittifak tarafı benim görüşüm biraz daha canlı renklere sahip . Ama bana çekici gelmiyor imparatorluk harici hiç oynamadım. Bu görüşün muhtemelen insanlarla olan iletişimin ve ortamına göre değişecektir su an hangisi daha çekici geliyorsa o tarafta başla veya karakterlerin özelliklerine bakarak başlayabilirsiniz

Sunday, February 7th 2016, 3:59am

Taze kan

Quoted from "gaurwaith35" Yanıt için teşekkürler. İmparatorluğun hikayesini oynamış olmak için imp. açtım bu sefer ve söyleyebilirim ki Nezebgrad Novigrada kıyasla oldukça karışık . Inan benim içinde novograd oldukça karışık ittifakta oynadığından değil sadece baskınlarda gördüğüm kadarı bile yetti

Saturday, January 30th 2016, 11:59pm

Allods Oynarken Ne tür Müzik Dinliyorsunuz

Youtube'a trap yazıp dinliyorum geneli 30 dakikadan 2 saate kadar şarkılar var her konumda gideri var bence

Tuesday, December 8th 2015, 1:28am

Oyun Farm yapmayı kısıtlar oldu.

Konu gayet açık ve net ayrıca tamamen oyunun kanayan yarasına deginmissin. Suan da Türk yoneticilerinde durumun farkinda olduguna eminim ve ellerinden geldigi sekilde ileteceklerinden suphem yok. Oyun gayet guzel herkes de ayni fikirde zaten ama boyle bir oyunu ziyan etmek gercekten uzucu olacaktir.7.0 ile gelecek olan yeniliklerle beraber umarim duzeltmelerde bulunucaklardir. Patch ile birlikle tekrar oyuna baslayacak insanlari hayal kirikligina ugratmak ve iyice oyundan sogutmak hos olmayacakt...