You are not logged in.

Search results

Search results 1-19 of 19.

Sunday, September 8th 2019, 3:39pm

Author: Pitbul

[PMB 10.1] Büyücü PvP Rehberi Apsethus

yılların büyücüsü hmm biraz abartmamışmıyız apsethus oyuna uzun bi süre ara vermiş biri ve oyuna tekrar döneli 3 yıl olmuş biri yorum yapmak için yorum yapmayın

Monday, November 5th 2018, 7:05am

Ödeme sorunu/kasma sorunu

Sorun halen devam ediyor hesaba kristal yükleyemiyoruz nezaman düzeltilicek bu sorun 3. Gün oldu Quoted from "Discotech" Tekrar kontrol edin. Nezaman düzelicek bir haber varmı ?

Sunday, November 4th 2018, 5:23pm

Quoted from "Discotech" Durumu yetkili departmana bildirdim arkadaşlar. En kısa sürede ilgileneceklerdir. Teşekkür ederiz 2 gündür kristal yükleyemiyoruz bonus varken çözülür umarım

Sunday, November 4th 2018, 12:48pm

Hesabımıza kristal çekemiyoruz fail hatası veriyor cumartesi gününden beri

Sunday, November 4th 2018, 10:59am

Aynı şelilde bende alamıyorum

Sunday, January 28th 2018, 6:48pm

Random hesap blokesi

diğer konunun kitlenmesi üzerine açma gereği duydum konuyu kitlemenin hiç bi faydası yok ayrıca bu konulara bakarak milletin görüşünüde alıyosunuz bilgi almak isteyen yada aklına bişey takılan ordan soramıyıcka burdan yazın

Saturday, January 27th 2018, 9:32pm

Random Hesap Blokesi

tebrikler sonunda bi mod adam akıllı açıklama yaptı biraz daha çalışmaları hızlandırsanzı fena olmuycak açıkcası etkinlik var ve biz kaçırıyoruz yani ben açıkcası bu kadar işin uzuyucağını düşünememiştim 1 2 güne halletmenizi bekliyodum yani bloke yapmak yerine direk alan şahısları tespit edip onları banlasanız yada hesap veirlerini kontrol etseydiniz daha mantıklı olurdu hem biz sizin başınızı ağrıtmazdık hemde biz vakit kaybetmezdik açıkcası oyuna soğuttu bu olay beni hesabımın açılmamasıda si...

Saturday, January 27th 2018, 10:51am

Random Hesap Blokesi

şaşırdıkmı hayır klasik bi allods team vakası zaten bugün çalışma yapsaydınız cidden büyük bi gelişme var demekti peki benim 3 gündür hesabım kapalı ben ne yapıcam 2 gün daha beklemek zorundamıyım sizi ayıp daha kaç kişinin hesabı açılmadı cidden ayıp ya ayrıca diğer mod arkadaşa soru sormuştum cevap vermedi bari size soriyim neden direk hesapalrı toplu bloke tercihinde bulnuudz hesap verilerini kontrol etmek yerine bu kadar kişini hakkına giriyosunuz bide dalga geçer gibi kaderin tebessümü başa...

Saturday, January 27th 2018, 8:17am

Random Hesap Blokesi

ipler gerilceği kadar gerildi zaten bide diyosunuz kaderin tebessümü etkinliği erken geldi mağdurlar için e kardeşim hesaplar hayla blokeliyken nasıl girelim kaderin tebessümünden faydalanalım ayrıca sürekli farklı yollardan aynı şeyleri söylüyosunuz benmi çözicem o sorunuda bi zahmet siz çözün hesapları blokelerken bloke atmasını biliyosunuzda açmasımı sıkıntı oluyo zaten bloke atmak ayrı bi saçmalık hesap verilerine baksaydınız bu kadar başınız ağrıtmazdık

Friday, January 26th 2018, 10:54pm

Random Hesap Blokesi

özür olarak etkinlik getiriyosunuzda biraz düşünüdnüzmü acaba daha blokelerini açmadığımız hesaplr var onlar nasıl faydalancak diye yoksa öyle gelişi güzel bunlar zaten hesaplarını açsak yeter etkinlik yapsakda olur yapmasakda düşüncesindemisiniz adam akıllı muhatap olan 1 tane mod var oda evirip çevirip aynı şeyleri diyo yani ilgisizliğin zirvesi bide işin garibi dalga geçer gibi yeni gelcek sürüm hakkında duyuru yapıyosunuz kardeşim siz daha bloke kaldırmadan ne yeni sürümünden bahsediyosunuz

Friday, January 26th 2018, 1:33pm

Random Hesap Blokesi

artık oda bakmıyo

Friday, January 26th 2018, 1:21pm

Random Hesap Blokesi

yani yönetim cidden ilgili olsa arada modları oyun içnidede görmemiz lazım ama böyle ne diyim tamamen bi salıvermişlik oynayan oynar oynamayan oynamaz gibisnden bi ilgisizlik var atılan ticetkler zaten 2 3 gün sorna bkaılıyo sadece bu zamanı kastetmiyorum normaldede böyle

Friday, January 26th 2018, 12:17pm

Random Hesap Blokesi

peki birşey sorucam illegal alım yapımlarla alakalı diyosunuz bunu hesapalrı bloke etmedne belirlemenin yollarıda var ordan bakmak yerine nie bloke yi seçtiniz

Friday, January 26th 2018, 12:02pm

Random Hesap Blokesi

yani bari biraz daha seri çalışın yada ne biliyim bi bilgilendirme olsun yapın başka bişey istemiyoruz

Friday, January 26th 2018, 11:38am

Random Hesap Blokesi

aynı şekilde bende 2 senedir oynuyorum random ban atılamsı gerçekten büyük bi saçmalık hiç bi şeye bakılmadan ban atılması ayrıca bi konu zaten yani pes doğrusu bişey demiyorum allods team de cidden sıkıntılar var demektir

Friday, June 16th 2017, 12:14pm

Beyaz Kaleye Dön görevi

Beyaz Kaleye Dön görevinde eliza risinadan dönebileceğimi söylüyor ama eliza risinada her hangi bi etkileşim yok ne yapmalıyım