You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 44.

Monday, August 15th 2016, 11:26am

Author: NeutronRase

Allods Online'ı tekrardan canlandırma

Uzun bir aradan sonra herkese Selamun Aleyküm konuyu görünce bir gülümsedim nedense öncelikle oyunun nereye doğru gittiğini herkes az buçuk biliyor bu canlandırma konuları vb. şeyler bana çok saçma geliyor bende kabul etmek istemiyorum fakat bu konuda yapacak bir şey yok yönetimin istediği birşey bence siz Smuglers Paradise'a bir göz atın derim. Kolay gelsin.

Sunday, July 10th 2016, 5:10pm

Steam yayınından itibaren Türkler Olarak Toplanmaktayız !

Selamun Aleyküm beyler cümleten geçmiş bayramınız mübarek olsun buralarda deildim ne yazık ki konu bence yararlı olur açana teşekkürler bu arada tartışmayı gördüm isteyen istediği tarafa geçer herkes oyununu oynasın konuyu baltalamayın lütfen. Herkese iyi oyunlar.

Sunday, May 29th 2016, 1:56pm

i need warrior dps talent guys please :)

Here DPS,PVP,PVE and TANK build http://allods.my.com/forum/index.php?pag…0517&highlight= Good game to everyone .

Sunday, May 29th 2016, 1:48pm

Sınıflar

Bu savaşcı sevdası nedir böyle ya savaşcıda büyük bir degişiklik oldu da ben mi bilmiyorum . Herkese kolay gelsin,iyi oyunlar.

Sunday, May 29th 2016, 1:43pm

Savaşçının akılalmaz gücü!

Kendini bu kadar küçültme ustam senin Kanlı'da Vahşi'de Egitim kampında nasıl oynadıgını gördüm yani savaşcı güçlendirilse seni kim tutacak . Herkese kolay gelsin,iyi oyunlar.

Sunday, May 29th 2016, 1:26pm

Tanışalım Kaynaşalım

Ustam net tarih söylemek istemiyorum fakat az kaldı diyebilirim sadece inşallah benim nick'i almamışlardır. Herkese kolay gelsin,iyi oyunlar.

Sunday, May 29th 2016, 1:17pm

Savaşçı 7.0 dps pvp ve tank talenti

Eline saglık ustam çogu savaşcı oynayan arkadaşa yararı olacaktır. Herkese kolay gelsin,iyi oyunlar.

Sunday, May 29th 2016, 1:15pm

Savaşçının akılalmaz gücü!

Quoted from "eskihisar" k.büyücü ile de paladin ile de savaşçı sinek vızıltısı gibi. aranıza mesafe koyun savaşçı ile yaklaşamayan savaşçı vuramayan savaşçı demek değil mi... ezbere değilde kendinizce taktikler geliştirmek kesin sonuca ulaştırır. Ustamın da dediği gibi her sınıfa karşı taktikler geliştirmek gerekiyor Savaşcıya karşı oynarken yakın durmamanız gerekir ki skillerinden kaçabilesiniz ayrıca Savaşcı sınıfının hiçbir güncellemde güçlendirildigini görmedim taşlarınız da küçümsenecek dü...

Saturday, May 28th 2016, 12:20pm

7.0 Talent

Vallaha ustam ne yalan söyliyim oyuna uzunca bir süre girmemeyi düşünüyorum eger yaparsam tabiki paylaşırım ki yararlanasınız. İyi oyunlar.

Saturday, May 28th 2016, 12:17pm

Üniversite Bölümü

Hayırlısı neyse o olsun istediginiz yere gelirsiniz inşallah insan sevdigi meslegi yapsın ki ortaya güzel şeyler çıksın verim alınsın .

Saturday, May 28th 2016, 12:15pm

Özdeğiştirici

Kusuruma bakmayın yanlış biliyormuşum bilgim olmadan yazdıgım için özür dilerim.Mod'um saolsun hemen bilgi vermiş. İyi oyunlar.

Saturday, May 28th 2016, 12:11pm

Tanışalım Kaynaşalım

Herkese Hayırlı Ramazanlar öncelikle birkaç arkadaş konu vasıtası ile oyuna tekrar başlamaya karar vermiş hayırlı olsun diyorum konuyu açana da teşekkürler vasıta oldugu için ben ne zaman başladım güzel bir soru sanırım 4 veya 5 sene oldu fakat arada bıraktıgım da oldu ne diyim ilk başladıgımda hayran kalmıştım oyuna fakat zamanla degişiyor insanın düşünceleri neyse oyunda tanıdıgım çok kişi oldu hepsi de çok iyi insanlar çok hoş sohbetlerimiz geçti çok uzattım sanırım yeni başlayanlara hoşgeldi...

Thursday, May 26th 2016, 11:15am

Karabüyücü

Quoted from "lockemokke" Tamamen şansınıza gelmiş..Adam iyi dizmiş ise itemlerİ güzel kullanıyorsa skilleri yadırgamana gerek yok diye düşünüyorum.Ayrıca oyunu kuran insanlar karakterler arası dengesizliği düşünerek sistem oluşturmuşlardır.Maksat pwp yapmak ise ona göre item dizmek ve skill uplamak sizin elinizde.İyi forumlar. Arkadaş çok güzel açıklamış eline saglık

Thursday, May 26th 2016, 11:13am

Özdeğiştirici

Sanırım evet tekrar alınabiliyo diye biliyorum.

Thursday, May 26th 2016, 11:09am

7.0 Talent

PVP için bu talent yardımcı olur PVE için birşey diyemeyecegim çünkü yeni talenti tam olarak çözemedim kolay gelsin http://ru.allodswiki.ru/calc#!2!313.3...…st/UT!yem/DLRPE

Thursday, May 26th 2016, 10:59am

Oyunun En Güçlü 2. Birliğiyiz !

Başarılarınızın devamını dilerim.

Thursday, May 26th 2016, 10:55am

Allods Oynarken Ne tür Müzik Dinliyorsunuz

Türkiyeden böyle güzel bir ses ve yapım çıkması çok hoşuma gitti

Thursday, May 26th 2016, 10:52am

Üniversite Bölümü

Bölüm hakkında pek birşey bilmiyorum fakat hevesin olduğunu sezdim sanki insan daima hayallerinin peşinden koşmalıdır diye düşünüyorum

Friday, April 1st 2016, 3:51pm

Kristal Fiyatlari Aracida Uçtu Yapmayin Etmeyin Yetkililer

Selamun Aleyküm bir veya iki haftadır yokum oyuna da girmiyorum ama yazılanların hepsini okudum 'bence' kurda gerçekten büyük bir yükselme var 'bazıları' konuyu baltalamak amaçlımı bilmiyorum ama kimsenin farm yaptıgı goldu kriye çevirmedigini söylemiş ben şahsen kriye çevirecek miktar bir gold kasamıyorum açık açık söyliyim veya kasan olsada ne kadar kasıp da sandık veya mahfaza alacak böyle birşey olması için her dk oyunda olmamız lazım ki bu benim gibi bir liseli oyuncu için imkansız ha şöyle...

Wednesday, March 16th 2016, 11:46am

Ittifak Tarafi Aktif Türk Birliğimiz KuvaiMilliye

Başarılar dilerim inşallah istediğiniz yere gelir zevkli zamanlar geçirirsiniz.... Saygılar....