You are not logged in.

Search results

Search results 1-6 of 6.

Tuesday, February 7th 2017, 2:57pm

Author: Flojer

Birlik Araniyor

Quoted from "ironist" Kuzey'i birliğe almak, birlik olarak yaptığınız son şey olabilir. Zira en son bizim Türk birliğimize girdiğinde iki hafta içinde birlik dağılmıştı. özledim seni atahan hala dobrasın

Tuesday, April 5th 2016, 11:11am

Dane bölgesi !

Quoted from "negatif.nematik" selamlar dane bölgesine nerden gidebilirim acaba göze ışınlandım şimdi geri gidemiyorum göreve git diyince de rota belirlenemiyor diyor danede otomatik hareket mevcut değil eğer başlangıç görevlerini yaptıysan ışınlanmada dane kıyı şeridi olması lazım...

Tuesday, April 5th 2016, 9:00am

The Death Dynasty (İmparatorluk Tarafı Birliği)

Şuan birliğin sayısı 20 oldu bir kaç kişi hariç 70 lwl herkes baskın konuma geçicez yakında kısa sürede baya ilerledik yeni gelmek isteyenlere şimdiden duyurulur daha sonra kontenjan ayırtmak zorunda kalabilirsiniz ek not:yeni gelen arkadaşların çoğunda şöyle bi düşünce var oluyor sanki burası diğer server gibi para üstüne sanıyorlar geldiklerinde tabiki yanıldıklarını görüyorlar.Arkadaşlar burda sadece aylık bir ücret ödeyip herşeyi oyun içi kendi emeğinizle yapıyorsunuz.Binek-item-ululuk vs. h...

Tuesday, April 5th 2016, 2:36am

Yıldönümü etkinliği(moderatör)

Quoted from "Discotech" F2p sunucusunda aktif,P2p'de hata vermiş olabilir pazartesi bildirilecektir. pazartesi bildirilecek dediniz ama hala gelmedi eğlence günü etkinliği biticek alamayacağım kostümü

Sunday, April 3rd 2016, 3:06am

Yıldönümü etkinliği(moderatör)

yıldönümü etkinliği 17 nisan'a kadardı.güncellemeden sonra p2p'de mi sadece bilmiyorum npc'ler kalkmış yerinde yoklar.açıklamada yok bilgi verebilecek yokmu....

Sunday, March 20th 2016, 7:53pm

The Death Dynasty (İmparatorluk Tarafı Birliği)

Bu oyuna yeni başlayan veya eskiden oynayıp sonradan bir bakmak isteyen arkadaşlar oyunun geçmiş zamanlarında olan para sıkıntısından veya grafik olarak bir ön yargı oluşuyor.Para sıkıntısı yok çünkü sadece çok az bir miktar aylık ödeme ile herşeyin eşit olduğu sadece emekle kasıldığı bir ortama gireceksiniz.Ben şuan bu düşüncede olanlara gelip 4-5 gün ayırmalarını ve oyun ilerledikçe oyunun güzelliğini görmelerini bu atmosferi tatmalarını ve bizimle beraber türkleri sevmeyen diğer birliklere ka...