You are not logged in.

Search results

Search results 1-12 of 12.

Tuesday, May 10th 2016, 11:01am

Author: NakedDinO

3V3

maşallah akıyosunuz gencler

Tuesday, April 5th 2016, 3:43pm

7.0 İtem Geliştirme Rehberi

Elinize sağlık aydınlatıcı olmuş...

Thursday, March 31st 2016, 12:23pm

Kristal Fiyatlari Aracida Uçtu Yapmayin Etmeyin Yetkililer

Kur uçtu diye çırpınmak faydasızdır arkadaşlar o kuru hepberaber uçurduk kimse oyundan kasdığı goldu kristale çevirdiğinden bahsetmiyor... daha düne kadar eterden günde 4-5k kristal kastığından bahsetmiyor...her mahfaza geldiğinde elindeki goldu kriye çevirip sandık açtığından bahsetmıyor yaklaşık 1 aydır oyunda etkinlikler dvm ediyor bu etkinliklerden kimse nekadar gold kasdığını kri kasdığını sölemiyor sonra kur niye uçtu bence çok normal tüm oyuncular olarak el ele verip bunu biz başardık eğe...

Tuesday, March 29th 2016, 11:27pm

AO Koleksiyoncu Sürümü & 7.0 Yayın tarihi!

Quoted from "aerell" Quoted from "Karavul" Rusya sunucusu ile bizim sunucumuz arasında fiyatlar farklı olmak ile birlikte; yayınlanan notlarda detaylı şekilde fiyatlar ve özellikler belirtilmiş olup,haberlerden takip edebilirsiniz. evet okuma yazmam var, net olmayan yerleri sordum ve soruyorum zaten. tabii ki farklılıklar var ve bunların nedenleri merak ediyorum ( aracı ücreti, sunucu ücreti, mycom kar edemiyor mu vs), çünkü bu yama aralıkta oyunu bırakmış oyuncuları da geri kazanıp daha fazla ...

Sunday, March 27th 2016, 3:09am

Etkinlikler

Sürekli başımız sıkıştığında ticket atar foruma konu açarız.Ben ve arkadaşlarım (naked) tayfası bir aydır bitmeyen ve sürekli yeni etkinlikler getiren yönetime teşekkür etmek istedik.Eminimki birçok oyuncu bu etkinliklerden enaz biz kadar faydalanmışdır 7.0 da etkinliklerin devamını ister yönetimdeki abilerimize başarılar dileriz..

Thursday, March 10th 2016, 11:00am

7.0 Güncellemesi Görüşler.

Quoted from "BuNCH" 7.0 bence bütün beklentileri karşılayacak gibi geliyor bana. bu kadar beklemeye değecek bir güncelleme olacağı kesin. Allods eski oyuncuları da bünyelerine geri çekeceği bir güncelleme ile karşımızda.. hepimize hayırlı olsun aynen katılıyorum şuan 7.0 bekleyen oyunu bırakmış birçok arkadaşımız var bence oyun herzamankinden daha keyifli olcak

Thursday, March 10th 2016, 10:57am

7.0 Güncellemesi Görüşler.

öncelikle herşeyin sıfırlanıyor olması bütün dengeleri düzene sokuyor yani geri kaldım diyebilen olmayacak.beklentiler kendi adıma konuşayım ozanı yine çöp yapmasınlar yeni pvp alanı,haritası olabilir ve en önemlisi şuanki oyuncuların %70 i eski elementi özlüyor hem farm hem pvp açısından çok iyidi şuanki elementin tadı tuzu yok bayrağını kapatan kolayca gezıyo eski volkan ağzında ölebi şansı yokdu kimsenin bence öncelik pvp alanlarının genişletilmesi ve azda olsa farm atabileceğimiz bi element ...

Thursday, March 10th 2016, 10:14am

p2p serverına giremiyorum hata veriyor ?

aynı hatayı banada vermişdi sonra düzeldi

Thursday, March 10th 2016, 10:07am

Hala oynamaya değer mi?

aynen hazır 2 haftalık x2 gelmişken bolca gold kasıp 7.0 saglam girmek sart

Thursday, March 10th 2016, 9:58am

Geri dönme

hırs yapıp herkesi kesicem çok güçlü olayım diosan tabiki krıstal yatırman sart ama arkadaşlarınla bi çatı altında toplanıp stres atıcam zevk alıcam diosan hazır 7.0da kapıdayken denemeni tavsiye ederim

Thursday, March 10th 2016, 9:45am

Hala oynamaya değer mi?

7.O gelmek üzere herşey sıfırlanacağı için bence başlamanın en iyi zamanı stres atıp eğlenmek isteyenler için çok iyi fırsat bence

Thursday, March 10th 2016, 9:26am

Hala oynanır mı

imp kazananların tarafıdır tercihini iyi yapmalısın oyun içi pm atarsan yardım edebilirim