You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 29.

Tuesday, October 25th 2022, 6:52pm

Author: SARACOGLU28

Events: Screenshot contest «Heroes' Routine»

Nick: RavoIta Server: Smugglers Paradise Are you sharper than my gaze... [

Saturday, October 15th 2022, 1:06pm

The Death Dynasty (İmparatorluk Tarafı Birliği)

[HORT] Eskiden guildimizde olanlar pm atsın lütfen... yeniden burdayız.

Wednesday, October 12th 2022, 8:33am

P2P Imparatorluk (((Guncel)))

Merhaba arkadaşlar, P2P sunucusunda imp tarafındayız, 8 kişilik bi türk ptmiz ve aktif oynayan yaklaşık 10 tane yabancı oyuncuyla TDD guildindeyiz. Bu entryi gören eski dostlar çekinmeden gametime alıp bize dahil olabilir, p2p oyuncu sayısı eskisi kadar az değil çok daha aksiyonlu; bunu oyun süresi almaya çekinmemeniz için belirtiyorum. Yeni başlamayı düşünen dostlara da her türlü yardımı yapıyoruz, kimsenin yalnız kalmasına izin vermeyiz. herkesi bekliyoruz...

Wednesday, October 12th 2022, 8:23am

p2p

Hello.. can you hear me..

Wednesday, September 21st 2022, 6:03pm

Population serveur abonnement

bonjour, le nombre de joueurs n'est pas mauvais, nous sommes du côté emp, si vous entrez dans le jeu, un ami de notre guilde vous aidera

Tuesday, September 20th 2022, 8:16pm

Eski oyuncunun dönüşü! Lütfen içeri

arkadaslar The Death Dynasty guildi olarak impteyiz herkesi bekliyoruz oyuncu sayımız az değil

Saturday, September 3rd 2022, 9:47pm

Event: Task Force

Sunucu:p2p Smugglers Paradise Nick Ravolta dilenciye para ver 10p Cun Yer Altı Mezarları'nda bir sandık elde et – 10 Puan. Eldzun'da Tembel Ayı bosunu kes – 10 Puan. Evlen veya boşan – 10 Puan. Gök Mavisi satprıma tamamla - 10 Puan. Mor Saptırma tamamla - 10 Puan gök mavisi katman tamamla 10 puan mor katman tamamla 10 puan Sınıfınıza ait kostümünüzü baştan aşağıya eksiksiz bir şekilde giyinin ve başkentinizde bulunan sınıf rehberinizi selamlayın. – 10 Puan. Herhangi bir Zindan elebaşını yen ve c...

Tuesday, May 11th 2021, 4:45pm

[PMB 11.1] BloodFlory / Casus Rehberi

Yakınçı okçu yeteneki çok küsel eline salık

Tuesday, February 16th 2021, 1:36pm

Muhteşem Öz Değiştirici'yi kullanamıyorum !!

Serbest tüccar biletlerinden kazandığım muhteşem öz değiştiricinin 3gün 1saat kaldığı andan itibaren sağ tıkladığımda sınıf değiştirme ekranı gelmiyor daha önce bu sorunla karşılaşmış biri var mı ? lütfen yardımcı olun

Wednesday, December 9th 2020, 9:26am

[PMB 11.1] Kara Büyücü PvP-PvE

Yardımcı olabildiysem sevindim

Wednesday, November 25th 2020, 8:48am

Quoted from "Madraen Forum" videoda ki çocuğa hayranım onu biliyoruz kardeşim ama sesi kalın olan arkadas baya iyi anlatmış

Wednesday, November 4th 2020, 9:42pm

Quoted from "Arslann" eline sağlık çok iyi olmuş Quoted from "Arslann" Teşekkür ederim

Wednesday, November 4th 2020, 9:22pm

Arkadaşlar Linki burayada bırakıyorum izlemenizi tavsiye ederim https://www.youtube.com/watch?v=2_ae3-rih9I&t=25s

Wednesday, November 4th 2020, 9:11pm

Merhaba, ben Ravolta F2P Evolution sunucusunda The Wanderers birliğinde aktif olarak oynamaktayım.Bugün sizlere Kara Büyücü sınıfının oynanışını, yetenek dağılımını ve karakteristiklerini anlatacağım. Öncelikle biraz sınıfın özelliklerinden bahsedeyim; Kara Büyücü sınıfı diğer sınıflara göre daha kırılgın olarak bilinse de aslında biraz öğrendikten sonra kendini çok iyi koruyan ve ölümsüzlüğe kafa tutan bir sınıf olduğunu söyleyebilirim.Merak etmeyin sizlere tüm inceliklerini tecrübelerim kadar...

Wednesday, November 4th 2020, 7:59pm

[PMB 11.1]İblis Bilimci Tank by Ymir

Eline sağlık artık iblis öz değiştirici alabilirim

Friday, February 28th 2020, 11:58am

11.0: «Karanlığın Ruhu» güncellemesin yayınlanma tarihi

oyuna girebilen var mı internetim olmasına rağmen yetki verilemedi sunucuya bağlanılamadı yazıyor

Friday, December 1st 2017, 11:49pm

Aodoi reenkarnem

Teşekkür ederim kardesim

Friday, December 1st 2017, 11:37pm

Aodoi reenkarnem

Merhaba 70 seviye aodoi reenkarnemde ki başlangıc ekipman setini yanlışlıkla yere attım ve tekrardan oyun içinde herhangi bir npc den elde edilemiyormuş bu sebepten dolayı reenkarnemde hiç bir ilerleme kaydedemiyorum görevlerde çok zorlanıyorum hatta yapamıyorum uzun süredir soruşturuyorum bu konuda pek tatmin edici bir yanıt alamadım yetkililer bu konuda yardımcı olabilir mi ? teşekkür ederim.