You are not logged in.

Search results

Search results 1-5 of 5.

Wednesday, June 24th 2020, 1:13am

Author: Numppu

Allods a yeniden başlamak, tavsiyeleriniz nelerdir

Malasef oyunda optimasyon sorunu var o yüzden sistemin ne kadar iyi olursa olsun fps drop olucak.Örnek olarak battleground ve astral bölgelerinde yüksek droplar var ve oyunun başkentlerinde cok büyük fps dropları oluyor.

Thursday, December 14th 2017, 10:13pm

User Sayısı

yalandan kim ölmüşş

Wednesday, November 22nd 2017, 6:44pm

Güncel Değil

Bu oyuna yeni başlayan veya eskiden oynayıp sonradan bir bakmak isteyen arkadaşlar oyunun geçmiş zamanlarında olan para sıkıntısından veya grafik olarak bir ön yargı oluşuyor.Para sıkıntısı yok çünkü sadece çok az bir miktar aylık ödeme ile herşeyin eşit olduğu sadece emekle kasıldığı bir ortama gireceksiniz.Ben şuan bu düşüncede olanlara gelip 4-5 gün ayırmalarını ve oyun ilerledikçe oyunun güzelliğini görmelerini bu atmosferi tatmalarını ve bizimle beraber türkleri sevmeyen diğer birliklere ka...

Monday, June 6th 2016, 7:07pm

p2p için yardım

cok saolun ama oyun hakkında hiç bir bilgim yok ama 12 yıldır her türlü mmopg oyunu oynadım zorluk cekmam tek istedigim ilk biraz ilerdikce benim lwlerimde kişiler bulunuyomu serverda bide steam üzerinden oynıycam oyunu p2p servarında oynayabilirmiyim?

Monday, June 6th 2016, 7:02pm

p2p serverda suan başlamak sakıncalımı?

merhaba arkadaşlar oyuna yeni başlıycam oyunu p2p servarında oynamak istiyorum ama başlamadan önce servarda ya kendi lwlerimde kimse bulamazsam korkusu var o yüzden bilen arkadaşlar varsa yada benimle birlikte yeniden başlıycak varsa beni bilgilendirirseniz cok sevinirim..