You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Saturday, July 30th 2016, 1:53pm

Author: burayaneyazcam

Abonelik alamıyorum. Hata veriyor.

Herkese merhaba öncelikle. P2P sunucusunda aboneliğim 1 hafta önce bitti. Bugün de abonelik almaya çalışırken hata veriyor. Ticket atma gereksiniminde bulunmak istemedim çünkü bugün cumartesi ve hafta sonları da kimsenin ticketlara bakmadığını biliyorum. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim, yardımcı olursanız çok sevinirim. "Internal service error. Please, contact our support team." Bu arada eklemek istediğim bir şey var, birkaç gün önce de aynı hatayla karşılaştım, modem resetledim vesaire; ama hiçb...

Monday, June 13th 2016, 5:12pm

Oyunu İngilizce yapmak istiyorum

Rica etsem nereden indireceğimin linkini yollayabilir misiniz? Ve bir de diyelim ki İngilizce'yi indirdim, Türkçe'ye geri dönüş yapabilir miyim?

Monday, June 13th 2016, 2:42pm

Oyunu İngilizce yapmak istiyorum

Herkese merhaba. Oyunu İngilizce nasıl yapabilirim? 6GB tekrar indirmek istemiyorum.

Tuesday, June 7th 2016, 1:53pm

Kullanıcı ismi değiştirme

Teşekkür ederim. Peki, ticketı hangi bölümden atmam daha doğru olur?

Tuesday, June 7th 2016, 1:25pm

P2P Sunucusunda oynuyor olduğumu yazmayı unutmuşum, özür dilerim. P2P'de ne yapmam gerekiyor?

Tuesday, June 7th 2016, 1:10pm

Oyundaki kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum, böyle bir şey mümkün müdür? Mümkünse nasıl? Ticket atmayı denedim ama "Oyun Sorunları" başlığı altında sorunumla ilgili hiçbir şey yazmıyor, 'Diğer' kısmını da göremedim. Nasıl halledebilirim?