You are not logged in.

Search results

Search results 1-12 of 12.

Thursday, April 26th 2018, 4:03pm

Author: satani

P2P Serverinin Durumu Nedir, Oynamaya Değer Mi?

sub serveri bedava yaparlarsa belki oyuncu sayısı artar belki, ona da şüpheliyim gerçi. afk kalmak için 10 euro verilmez şimdi boşu boşuna.

Friday, February 24th 2017, 10:09pm

Savaşçımı paladin mi ?

paladinle tanklıyorsan öğrenene kadar sıkıntı çekersin. öğrendikten sonra gözün kapalı tanklarsın s2 de zaten hiç sıkıntı yok. raidlerde zaten kolaydı. p2p için tabi f2p oynamadım orda denemedim. http://www.allodswiki.ru/calc/#!7!112...…yceec/YVVPSZNFK bu da kullandığım talentdi bilmem değiştimi değişmedimi.

Tuesday, February 14th 2017, 8:06pm

Blessed Steel & Foused Light (Rubies)

did u test it on dummy or only cheked dmg value on skill

Saturday, January 14th 2017, 8:57pm

Allods Therion Fan Filmi

dönme sen geri noobları istemiyoruz biz

Thursday, January 12th 2017, 6:30pm

Birlik Araniyor

sıfırdan başlıyorsun p2p de. imparatorlukta 2 birlik vardı ittifaktada 2 tane vardı düzgün birlik hatırladığım kadarıyla. son patch hakkında hiç bi bilgim yok kredi kartıyla ödemeyi kabul etmeyince zormaladım öyle bıraktım.

Saturday, January 7th 2017, 5:53pm

What are you listening too?

https://www.youtube.com/watch?v=3_ZWw3s2oeU

Saturday, January 7th 2017, 5:45pm

Steamdeki parayla aylık abonelik

steamde yok patchdan sonra gelen kolleksiyon pakedi

Thursday, January 5th 2017, 4:35pm

I need a build for Paladin (PVP) and (astral DPS)

battle cry wont work on assault anymore. u need def aspect to use it

Friday, December 30th 2016, 4:09pm

Pally Astral Tank build 8.0

u dont need any retribution and seal for dmg for tanking. and seal wasting cannons. other thing is u dont need to use seal while tanking if u have holy ground and rage of ligth 1 lvl retribution is enough to take agro. heat ligthning is also good in mos where u need to take agro some waves. retrubiton cd is 1.5 sec u can consume whenever u want xd and SoJ count melee hit. strike of justice gives +350 swiftnes to party members. yea SoJ gives good def and some bosses need stun sometimes if u get t...

Thursday, December 29th 2016, 5:29pm

Subscription Server December 28th 2016

omg my arm broken and u guys doing pvp without me xD

Wednesday, November 16th 2016, 4:37pm

Oyuna girildiğinde skillerin kullanılamaması

oyuna girdiğimizde 1 2 kere çıkıp tekrar girmeden skilleri kullanamıyoruz. fotoğraf çekmeyi unuttum tekrar başıma gelince fotoğrafıda eklerim buraya. sanırım patchdan sonra olmaya başladı bu daha önce hiç karşılaşmadım çünkü.

Thursday, October 13th 2016, 5:53pm

Bakım

Quoted from "sasser08" oyuna girdiğimde otomatik kapanıyor sunucu bakımı 7de bitti diyor bende mi sorun var bakım hala sürüyor sanırım. bende de direk kapanıyor.