You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Thursday, June 9th 2016, 5:03pm

Author: KNOX

Dizi Ve Film Bölümü

Quoted from "BuNCH" Film : Sınav - Exam Yapım :2009 İngiltere Tür : Gerilim, Gizem Süre :101 Dak. Yönetmen : Stuart Hazeldine Oyuncular : Colin Salmon , Luke Mably , Jimi Mistry , Nathalie Cox , Pollyanna McIntosh , Adar Beck , Chris Carey , Gemma Chan , John Lloyd Fillingham Senaryo : Stuart Hazeldine Yapımcı : Stuart Hazeldine Quoted from "BuNCH" Gizemli ve güçlü bir şirket kaliteli bir eleman arar ve en iyisini işe almak için mükemmel bir sınav hazırlar. Katılımcılar bir odaya sokulur ve ken...

Thursday, June 9th 2016, 12:51pm

Galatasaray Taraftarları

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK GALATASARAY !

Thursday, June 9th 2016, 12:34pm

Neden kendinizi bu Nick ile ifade etmek istediniz?

Quoted from "BuNCH" eskiden egzotik isim arar bulur kullanırdım.. artık şahsi ismimin diğer dillerdeki karşılığını kullanıyorum karakterlerimde.. en son ismimin Fransizca karşılığını verdim karakterime Adın Demet mi ?

Thursday, June 9th 2016, 12:31pm

P2P Sunucu ve Avantajları

Allodlar üzerinde yaşayan her canlının bildiği birşey varsa , o da şudur ki ; savaşı kazanmak için güçlü eşyalara ihtiyaç vardır !

Thursday, June 9th 2016, 12:14pm

Allods Online ile ilgili hayalleriniz/istekleriniz

Quoted from "deadangel123" DOLAR EURO TL türklerin tl ile alışveriş yapması lazım. oyunun dolar euro üzerinden olması oyunu çok pahalı hale getiriyor.dolar uçmuş zaten euro da yüksek düşcek gibi de değiller zaten(bazen dolar gibi uçasım geliyor ).bari parasız da bir yere gelinebilme olayı olsa neyse diycem ama o da yok. gerçekleştirme olasılığı hakkında 100de 75 bence çünkü yapılması zor ama bir yandan da türklerin sayısı az eskisi gibi değil bu durumu iyileştirmek için yapılması kesinlikle şar...

Wednesday, June 8th 2016, 11:35pm

Aramıza yeni katılan arkadaşlar.

Ben Allods'a yaklaşık 3-4 sene önce başlamıştım arkadaşım tavsiyesiyle bugün Steam'de gördüm yeniden başlayayım dedim gerçekten bu kadar sağlam hikayeli ve devasa dünya boyutlu bir oyun görmedim harika bir RPG.