You are not logged in.

Search results

Search results 1-9 of 9.

Wednesday, July 6th 2016, 2:16pm

Author: Salamannder

The Ultimate Summoner Guide

DPS For myself why not open it at all if He Vim error in a building you build in the meantime a little sorry my bad english http://www.allodswiki.ru/calc/#!4!313..3…CKOHE!a/XHJOWPC I see no cadaver blasted me wonder why do not you show the builder ?

Tuesday, July 5th 2016, 3:10am

Yardım

beyler oyundan anladığım kadarıyla böyle bir build yaptım kara büyücüden azda olsa anlayanlar lütfen yorum yapsın pvp ve pve karışımı bir build oldu muhafızı hiç sevmiyorum 7.0 la gelen değişiklikle ondan dolayı kadavraya döndüm yorumlarınızı bekliyorum hatam varsa affola http://www.allodswiki.ru/calc/#!4!313..3…CKOHE!a/XHJOWPC

Monday, July 4th 2016, 2:58pm

Özel Tim: Güncelleme

bu puanlar nasıl kazanılıyor acaba tam anlayamadım kusura bakmayın mesela 20 puan kazanmak için ne yapmamız gerekiyor

Monday, July 4th 2016, 2:56pm

Türk oyuncular ?

hocam bende şuan eski hesabı kurtarmaya çalışıyomda şuan 16 lev karabüyücü oynuyorum elimden gelen yardımı yapmaya çalışırım bende sıfırdan başladım

Friday, July 1st 2016, 1:58pm

Yardım

beyler ben karabüyücü olarak yeniden oynamayı düşünüyorumda pve için güzel bi build önerirmisiniz bide bu ucubeyi çağır skili sizce işe yarar mı acaba yada ne işe yarar acaba

Friday, July 1st 2016, 1:31pm

Merhaba Yeniyim

ben oyunu uzun süre önce bırakmıştım 40 lew karabüyücü vardı galiba yanlış hatırlamıyosam şimdi tekrar başlayacağımda sizce karabüyücü pvp veya pvede iş yaparmı bide oyun içerisinde beraber kasılabileceğim arkadaşlar varsa mutluluk duyarım

Thursday, June 30th 2016, 1:06pm

Acil Yardim

ve tr destekte bunun için birşey yazmıyor

Thursday, June 30th 2016, 1:04pm

Acil Yardim

hesabımı bir türlü taşıyamıyorum ki tr hesabından bu hesaba taşımaya çalışıyorum fakat öyle bi taşıma yok diyo brezilya hesabı için şuraya arap hesabı için şuraya başvur diyo tr hesabı için birşey demiyor

Wednesday, June 29th 2016, 11:59pm

Acil Yardim

beyler ben uzun bi süre önce oynamayı bıraktım fakat şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum sizce başlamalımıyım 45 lew karabüyücüm vardı galiba saldırı ve savunma kristallerim 4-5 arasıydı galiba bide bu tr den euya nasıl geçiş yapcam yada artık geçiş yapılabiliyormu ?