You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 57.

Thursday, May 18th 2017, 8:28pm

Author: LezBieN

Name The New Server Contest - Entry Thread

Name: [Changednick] Server: [New Frontier] Suggested Name: AmfiTea Joybala Handicap ierarchia monarchia Cham Jude Frontier Play [K2P] Kahast Play [K2P] Kajanu Play IMMORTALITY Wojret Kebechet Wadjet Navigasyon Sultan Medical Gold

Tuesday, April 25th 2017, 3:31pm

Reenkarne Görevleri Zor Mudur? (Veya Pahalı mı :D?)

ben mistikdim ve nadir nesneden 6. seviye 6 adet taş indirimdeyken almıştım( geçiçi reprikalar) onla kolay kolay yaptım bir problem yoktu ama 1. seviye taş kullandığım zaman tika görevlerinde zorlandım şahsen :)

Tuesday, April 25th 2017, 3:23pm

Aoidolar (yeni çıkan ırk) hakkında

Aoidolar zaten bir nevi taştan yapılma yaratıklardır yani taşı şekillendirmek zordur bundan kaynaklı olarak maske takmaları bence saçma olurdu ek olarak zaten yakından bakarsan kafalarında taş şeritler var :)

Tuesday, April 25th 2017, 3:17pm

Cin musallat oldu yardım edin :D

Yanlış hatırlamıyorsam bir görev ile alakalı ışık gücü yeteneklerini alırken o etki veriliyor o görev tamamlanınca etki kalkıyor.

Tuesday, April 25th 2017, 2:54pm

Allods Online ile ilgili hayalleriniz/istekleriniz

Quoted from "AlprnBrnci" Quoted from "mursels" bu ilk kez dediğin yerler avilona kutsal topraklar gibi yerler ise zıplamnın yanında var npc ler eğer dediğin onlar ise hayır gemiyle gidilen yerlerden bahsettimiştim. Mesela örnek vereyim imparatorluk için astral limani var orda 4 gemi var mesela bu gemilerin nereye gittigini ancak gemiye binerek bulabiliyoruz o tarz yani anatabildim mi bilmiyorum :) Belli bir seviyeden sonra npclerden görevleri yaparak yeni haritalar acılıyormus onuda yeni çözdüm...

Saturday, February 11th 2017, 8:51am

Reenkarnasyonun Normal Oyuncularla Paylaşması Gereken Şeyler

Benim düşündüğüm enkarneler sadece yetenek vermeye yarıyor ata karaktere başka bir faydası var mı?

Friday, February 10th 2017, 8:26am

Reenkarnasyonun Normal Oyuncularla Paylaşması Gereken Şeyler

şu lutüf meselesine katılıyorum mesela reenkarne her lv aldığında koruyuculuk da o lvle bağlı olarak artsın mesela enkarneler için 25. seviyede olanlar 25. svye koruyucuya sahip olsun 26 lv olunca hiç lutuf felan atmadan koruyuculuk da 26 olsun bilmem anlatabildim mi

Wednesday, February 8th 2017, 1:57pm

Bir Mapda nekadar görev yaptığımız neden gözükmüyor ???

Quoted from "LezBieN" son güncellemede o işlem kalktı bazı kişilerde hatalı(sözde hatalı) çalıştığı idda edildiği için (oysa görev yapmıyor geçiyorlar) o sistem kalktı oysa geri gelse daha iyi olur opt:EmrE 08.02.17 Quoted from "LezBieN" o sondaki yazıyı bilmeden yazdım özür dilerim iş yerinden alışkanlık :D :D

Wednesday, February 8th 2017, 1:55pm

Bir Mapda nekadar görev yaptığımız neden gözükmüyor ???

son güncellemede o işlem kalktı bazı kişilerde hatalı(sözde hatalı) çalıştığı idda edildiği için (oysa görev yapmıyor geçiyorlar) o sistem kalktı oysa geri gelse daha iyi olur opt:EmrE 08.02.17

Wednesday, January 11th 2017, 1:54am

Hafizami Kaybettim!!! Lütfen Yardim !

Quoted from "Discotech" Quoted from "targariolentrot" Arkadaşlar, 6 seneye aşkın bir süredir aralıklarla oyuna girip healer kasıyorum. Levelim 39. Uzun süredir girmediğim için yetenek ve gelişim aşamaları puanlarım sıfırlanmış. Puanlarımı tekrardan dağıtmak istiyorum. Ama hangilerine ne kadar dağıttığımı hatırlamıyorum. Genelde uzak dövüş yapardım, ama "hüküm" le de yakından sağlam vururdum diye hatırlıyorum. 1) Yetenek ve gelişim aşamaları mı nasıl yönlendirmeliyim? 2) Arkadaşlar yerin altında...

Tuesday, January 10th 2017, 1:06pm

Taraf değişimi nasıl olucak

selam ben imparatorluğa geçmek istiyorum ama nasıl geçerim yani ittifağın o yeşil alanından gına geldi biraz resmiyet düzen olsun istiyorum oda imparatorlukta var acaba ne zaman taraf değişimi gelir veya varda benim mi haberim yok ek olarak karakterimi bayabi geliştirdim sıfırdan imparatorluk karakteri açmak istemiyorum

Monday, January 9th 2017, 1:53pm

O yapıyor ben yapamıyoryum hile mi var?

o dediğin kutu etkinliğinin linkini verebilirmisin? merak ettim gerçekten

Monday, January 9th 2017, 1:10am

O yapıyor ben yapamıyoryum hile mi var?

arkadaşlar böyle bişey mümkün mü? https://youtu.be/JwlnYwhasAw

Wednesday, December 28th 2016, 5:58pm

Forum neden sessiz

Quoted from "ozcan1453" Ben açıyorum tercüme hataları bölümüne :D ne demek açan yok :( öyle değil abim ya ne rehber yapan var nede başka bişey yazan var sohbet bile yok oyun içi şeyidde yok serverler birleşmeden önce herkez yazardı sorardı şimdi insan tereddütde "do you speak english?" sorusunu görmekten bıktım biz soralım onlara "güzel ama ingilicce türkçe biliyon mu türkçe"

Monday, December 26th 2016, 5:10pm

Forum neden sessiz

arkadaşlar bayadır forumda ne konu açılıyor nede oyunla alakalı bir şey yazılıyor yada yazılıyor ama benim dikkatimi çekmiyor birisi açıklama yapabilirmi anlamadım türk oyuncular komple oyunumu bıraktı yoksa

Saturday, December 24th 2016, 4:50pm

Portal hatası

Where this problem

Saturday, December 24th 2016, 4:30pm

Allods Online ile ilgili hayalleriniz/istekleriniz

Konuyu saptırmaksak diyorum hani ne güzel olur değil mi Benim oyundan istediğim mistik artık eski haline dönsün Sersemletme kaldırılmış etkiler %25 azaltılarak işlevsiz felan oluyor bir incelersek aslında mistik kötü karakter değil ama sizler kötü yaptınız gibi geliyor sanki bana???

Friday, December 23rd 2016, 8:40pm

Mistiğe Ne Oldu

güncellemeden sonra mistik notlarını okudum ve sersemletme etkileri kaldırılmış acaba biz ne işe yarıcaz meydanda durup adamlara kill mi kastırcaz? bizi öldürmeleri için bekleyelim dimi elimizden herşeyi almışsınız bari aldığınız gibi bir artı verin mesela zararımız artsın da koruyalım kendimizi!!! :cursing: :cursing: :cursing: :?:

Friday, December 9th 2016, 9:10pm

Zaman Boşluğu

Quoted from "Discotech" Quoted from "Xdeathfull" peki o zaman nasıl exp kasacağız ? Zor görevlerin'de yumurtanı kapat görevini yap ,teslim etmeden aç tamamla.Zaman boşluğu konusu için'de görev zor ise değiştir kolayları tamamlamaya çalış. Peki nasıl görev değiştircez ben hiç değiştiriemedim