You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 24.

Sunday, June 2nd 2019, 9:49am

Author: Ventrue

İmparatorluk "Zekip" Birliği

Başarılar Diliyorum

Sunday, May 26th 2019, 9:13pm

0'dan 85'e Nasıl Kasılır ? Tüm Görevler! Dev Konu (ZignecTv)

Merhaba, Öncelikle emeğine sağlık gerçekten güzel bir rehber olmuş.Videolarının sadece başlıklarını okuyunca bile gözümde maziyi canlandırdı. Videolarından bir kaç tanesini izledim gerek hitap şeklin gerek anlatımların açıklayıcı olmuş. Tebrik ederim.

Thursday, April 4th 2019, 1:35pm

Kristal Alamıyorum.

Selam, Alternatif bir yol olarak paysafecard ödeme yöntemini de kullanabilirsin. Paysafecard'ı bulunduğun ilçedeki çoğu marketlerden veya internetten satın alarak sana verilen tek kullanımlık şifreyle de satın alımı gerçekleştirebilirsin. Problemi kartının ait olduğu bankadan olmadığını teyit ettikten sonra bu problem devam ediyorsa destek ekibine ticket atabilirsin.

Tuesday, April 2nd 2019, 5:07am

Savaşcı Rehberi

Selam, MMORPG denildiği zaman karakter olarak akla ilk gelenin Savaşcı olduğundundan çoğumuz eminiz. Savaşcı,Asker veya çoğumuzun aşina olduğu Warrior MMORPG'lerin bel kemiğidir. Yüksek saldırı gücü ve bununla birlikte gelen savunmasıyla daha çok ön planda olmuştur. Sarnaut evrenininde savaşcıları aynı bu şekildedir. Toplu savaşlarda diğer karakterlere göre daha kırılgan olanları aradan hızlıca çıkarmasıyla,Tank formunda ise bir kaplumbağanın kabuğu gibi çizilir ancak hasar almaz şekliyle göz da...

Tuesday, April 2nd 2019, 1:42am

Kişisel allod oluşturma

Merhaba öncelikle son seviyeye ulaşana kadar Aydanus'dan aldığın dünya gizemi ve önemli görevleri tamamlayarak kişisel allodunu oluşturabilirsin. Daha sonra kişisel allodundan aldığın görevlerle astral mercan biriktiriyorsun bu toplandıkların ile adana bereket boynuzları dikebilirsin. Bereket boynuzları adanı ve kendi karakterini güçlendirebilecek olanak sağlıyor. Ardından kişisel allodunda bulunan 'Kaslı Buba' isimli goblin npc'sinden labirentini cüzi bir miktarda altınla oluşturuyorsun. Labire...

Saturday, March 30th 2019, 2:33am

Soru zamanı

Sana verebileceğim en önemli öneri dayanışma içerisinde bilgi alışverişi yapabileceğin bir birliğe katılmak. Zaten oyunu oynadıkça yavaş yavaş her şeyin yerine oturacağını göreceksin.

Saturday, March 2nd 2019, 1:49pm

Oyuna geri dönmeye değer mi ?

Merhaba seninde söylediğin gibi p2p için daha çok zaman harcamak seni daha çok güçlendirir ama diğer sunucuda bu konuda daha avantajlı o yüzden bana fikrimi sorucak olursan p2p oynama derim. Taraf olarak iki tarafta aynı sayılır o yüzden hangisi hoşuna giderse onu seç derim. İki taraftada türk birlikleri bulunmakta. Sınıf olarak ise büyücü ve okcuyu tercih edebilirsin yeni başlamış biri olarak menzilli karekter oynamak hem pvp hem pve de daha rahatlatır.

Saturday, February 9th 2019, 8:37pm

Yeni server

Merhaba, şuanlık öyle bir durum yok.

Thursday, August 30th 2018, 7:04pm

Gamecenter.exe hatası yardım

Merhaba Problemle ilgili ekran görüntüsü alıp destek sistemine bildirdin mi ?

Saturday, August 25th 2018, 10:47pm

Gelişme konusunda

Merhaba Bulunduğun topluluğun başkentindeki Açıklanamayanın Uzmanını bulup tecrübe kazanma olasılığını elde et diyeceksin fakat unutma ! bu özelliği açtığın zaman exp kazanabiliceksin fakat öldüğün zamanda kazandığın tecrübelerin bir kısmını kaybedersin o yüzden görevlerde dikkatli olmanı tavsiye ederim.

Sunday, August 19th 2018, 8:11pm

Alim-Casus

Merhaba bana kalırsa hem PVP hem PVE için gerçekten çok işlevli,rakiplerini bir anda silmeye yetecek kadar hasar kapasitesi olan bir sınıf. Belki de tek eksiği diğer sınıflara göre biraz daha hantal kalması olabilir ancak eğer uyum sağlayabilirsen çoğu zaman ilk hedef olucaksındır.

Thursday, April 19th 2018, 9:20pm

Aidoi

Merhaba son seviyeye ulaştıktan sonra reenkarne için gerekli olan tekrar eden görevleri bitirdikten sonra postadan aldığın kıvılcımı etkinleştirebilirsin.

Saturday, March 24th 2018, 5:29pm

İblis Bilimci Hakkında

Merhaba, Tavsiye edebileceğim yetenek ağacı,gelişimler ve beceriler bu şekilde olmalıdır. Pvp ve pve'de rahatlıkla işini görebileceğini düşünüyorum. http://prntscr.com/ivt9d5

Monday, February 26th 2018, 9:21pm

Trdengesiztr

Merhaba, öncelikle geri döndüğüne çok sevindik hoşgeldin tekrardan aramıza çalışmalar devam etmekte beklemede kalın.

Thursday, February 22nd 2018, 11:11am

Colletion edition gelmedi

Merhaba arkadaşlar,öncelikle postanızı tekrar kontrol edin eğer sorun hala devam ediyorsa destek sistemine bildirin.

Friday, January 5th 2018, 3:03pm

Allods reklam yada oyuncu çekme zahmetinde bulunmayacakmı ?

Sadece Türk oyuncuları ele aldığımız zaman topluluk olarak az olduğu bir gerçek. Benim asıl bahsetmek istediğim oyuncu çekme ve reklam yapma zahmeti. Allods online zaten diğer oyunlara göre biraz daha yukarıda olan bir oyundur. Allods yeterince zahmette bulunuyor bunlar oyuna getirdiği yenilikler,farklılıklar şöyle bir ufak karşılaştırma yaptığımız zaman diğer oyunlara göre çok daha inanılmaz bir atmosfere sahip. Eğer üzerine konuştuğumuz konu oyuncu çekme zahmeti ise yapılanların yeterli olduğu...

Thursday, January 4th 2018, 11:28pm

Allods reklam yada oyuncu çekme zahmetinde bulunmayacakmı ?

Merhaba, Allods yeterince reklam ve oyuncu çekme zahmetinde bulundu ancak üzülerek söylüyorum diğer oyunlara göre daha zor bir para kasma sistemi ve güçlenme sistemine sahip olduğu için çoğu oyuncu daha bu yola başlamadan bıraktı. Oyun steam üzerine taşındı fakat reklamlar kadar önemli olan bir şey daha varsa oda yorumlardır. Gelen yorumlar tahmin edebiliyorsundur ki hiçte iç açıcı değil. Bunun sebebinin oyundan kaynaklı olması demek çok basit bir kaçış yöntemidir. Oyunun bize sunduğu yenilikler...

Thursday, January 4th 2018, 11:31am

Kristal alımı

Merhaba bu konunun gerçekten çoğu türkün canını sıktığını söyleyebilirim son zamanlardaki türk oyuncuların sayısının azalması ve oyuna tutunmaya çalışlarında bu konuyla karşı karşıya gelip dev kurların arasında boğulduğunun farkındayız ama sana şunu söyleyebilirim ki boğulmanızın tek sebebi bütün suçu kur olayına yüklemeniz. Olayın bizlerde farkındayız ama bu konu hakkında anca ileride olucak gelişmeleri takip edebiliriz. Kurları bir kenara bırak boğulmamak için farklı yollar ara ben sana birazc...

Saturday, September 30th 2017, 2:49pm

Aylık Meydan Okuma Eylül: Hayran Kurgusu

Server : New Frontier Karekter ismi : Tekinoglu ---Hikaye--- Bazı savaşcılar güçlü,kurnaz yada silah kullanmakta yetenekli olduğu için yücedir bazıları ise ölmeyi düpedüz redderek.Karanlık tanrı nihaz sarnautu evi bilen en dehşet verici ve nefret dolu ruhlardan biridir. Fani bir bedene hapsolmuş olan karanlığın efendisinin ilk yaşayan ölü olduğu ve sarnaut karanlığa sürüklenmeden önce bile var olduğu rivayet edilir. Sapkın ruhu hem kendi ıstırapından hemde başkalarına verdiği eziyetten beslenir....

Wednesday, September 13th 2017, 5:20pm

zaman geçirme taktikleri

bence hadi gelin bakım bitene kadar kelime türetmece oynayalım