You are not logged in.

Search results

Search results 1-4 of 4.

Saturday, November 11th 2017, 7:45pm

Author: u_9455728

Yeni ekipten selamlar

Quoted from "Mockery" Quoted from "u_9455728" Selamlar, Öncelikle hayırlısı olsun. Equilibrium serverının tekrar canlanması için ne gibi bir çalışma içerisindesiniz ? orda öyle hiç bir işe yaramadan duran takasçı npc bundan sonra pizza kraker satacak. içindende taso çıkacak. duyan gelecek... sylvesterlı taso çıkarsa haber ver 2 tane tweetyli taso veririm karşılığında. (bak gördünmü şimdiden başladı canlanma) Mega taso tazmanya canavarıydı dimi ne günlerdi ya

Saturday, November 11th 2017, 2:54pm

Yeni ekipten selamlar

Selamlar, Öncelikle hayırlısı olsun. Equilibrium serverının tekrar canlanması için ne gibi bir çalışma içerisindesiniz ?

Sunday, November 5th 2017, 3:51pm

Private Dungeon

Quoted from "alamutkalesi" The offer is very nice. Thank you İngilizce süper Koroshimu...

Tuesday, October 31st 2017, 5:27pm

Geçişlerin açılma ihtimali

Herkese merhaba, Equilibrium serverında ittifak tarafında oyunu oynamaktayım. Serverdaki dengesizlik üzerine gerekli yerlere ticket hazırladım. Türkçe ve ingilizce olarak gönderdim ve çok hızlı bir şekilde geri dönüş aldım. Bu durumun gerçekleşme ihtimalini tek bir bireyin isteği üzerinden değil, forumda açılacak konu ve bu konuya verilecek destekle gerçekleşebileceğini kesin olmamakla birlikte belirttiler. İttifak ve imparatorluk tarafında bu geçişlerin açılmasını ve daha dengeli bir oyunun olm...