You are not logged in.

Search results

Search results 1-9 of 9.

Sunday, August 26th 2018, 2:35pm

Author: xxmhsnxx84

Target bar sorunu

oyunda target bar görünmüyor target and target görünüyo kendi jarajkter barımda görünüyo ama dediğim gibi target görünmüyor nasıl düzeltebilirim acaba

Thursday, August 24th 2017, 1:13pm

Abonelik Hatası

Abonelik almak için P2P server ı için kristal çekmek gerekiyomu yoksa hesapta kristal yokken direk ödeme yaparak abonelik alınabiliyormu You have selected a subscription period of 30 days. Your ingame account will be debited for 1000 Crystals. böyle bi uyarı veriyo almaya çalışınca bilgisi olan yardımcı olabilirmi

Thursday, November 10th 2016, 12:51pm

Öz Değiştirici sorunu

8 gündür destekle mesajlkaşıyorum resmen benimle dalga geçiyolar yada oyalıyolar ama sebebi nedir anlamıyorum derdimi sorunu anlatıyorum anlamamak için inat ediyolar bize karakter ismi verin biz değiştirelim dediler isim verdim daha açıklayıcı anlatırmısınız diyolar burda yazdığım postlar yüzündenmi bana yardımcı olunmuyo cevap verirmisiniz 8 9 gündür oyuna giremiyorum ve çok geride kaldım bilmiyorum bu giremediğim süre içinde alamadıklarım giden oyun sürem falan geri verilcekmi acaba. Düne kada...

Tuesday, November 8th 2016, 9:41am

Öz Değiştirici sorunu

Quoted from "Discotech" Hemen hemen her gün cevaplamışlar ticketini daha ne bekliyorsun.Şu konuyu anlamamız lazım bazı işlemler ha diye çözülmüyor malesef,aynı gün içerisinde cevap verecekler gibi durum söz konusu değil.Bu konuyu bildirdim gerisi yetkili departmanın işi sonucu beklemek zorundasınız. Arkadaşım karakter ismi değiştirmek isteyen arkadaşlara 1 saat içerisinde karakter isimleri sıfırlanıyo ve cevap geliyo benimkinide sıfırlasınlar yeni başka bir isim vereyim karakterime ha diyince ç...

Monday, November 7th 2016, 4:33pm

Öz Değiştirici sorunu

Destek günlük 1 keremi mesaj atıyo acaba her gün saat 7 de cevap veriyolar ve başka cevap yok 6 günde 5 kere geri dönüş yaptılar onlardada yazdıklarımı okumadan otomatik cevaplıyolar heralde bi kulaklarını çekin şunların

Monday, November 7th 2016, 2:47pm

Öz Değiştirici sorunu

Bakın bu yol çalışmıyo saatlerce denedim lütfen kaldırın ve ayrıca saat 17:45 hala ticketlara cevap yok sözde hafta içi yanıt gelicekti

Thursday, November 3rd 2016, 5:02pm

Öz Değiştirici sorunu

şuanda bu sorunu yaşıyorum dediğinizi yapmama rağmen olmuyor hala karakter yaratma ekranında sansürlenmiş ifade içerir uyarısı alıyorum 2 gündür oyuna giremiyorum

Sunday, July 17th 2016, 6:59pm

17.07.2016 tarihi ile oyuna başlamak?

6- Üye olcak olan arkadaşlar bence koleksiyon paketi ile başlarsalar daha iyi olucak onlar için buda benden bi tavsiye. Denmiş nedir bu koleksiyon paketi ve ne kadar ücreti vardır

Sunday, July 17th 2016, 5:37pm

17.07.2016 tarihi ile oyuna başlamak?

arkadaşlar nugün itibariyle oyuna başlasak çokmu geç kalmış oluruz yada üst seviyeye gelmek ne kadar zaman alır eski oyuncuyum değişikliklerden pek haberim yok