You are not logged in.

Search results

Search results 1-16 of 16.

Sunday, December 25th 2016, 7:41am

Author: Clamori

Trial of Blood

Az önce dereceli olarak Trial of Blood girdim ve arenanın ilk bossunu öldürdüm, 67 tane de insignias of blood verdi fakat listeye baktığımda herhangi bir derece kazanamadığımı gördüm. Arenanın tamamını temizlemeden herhangi bir derece kazanamıyor muyuz? ayrıca order ekranında karakterimin prestijlerinin de sayılmadığını görüyorum, astral adalardan gelenler bile eklenmiyor prestij kısmına.

Wednesday, December 7th 2016, 2:56am

Steam üzerinden My.Com Launcher'a giriş yapamıyorum

başlıkta da belirttiğim gibi steamdan my.com açtığımda otomatik olarak steam hesabıma giriş yapması gerek fakat giriş yapmıyor. normalde hesap adımın yazdığı yerde de you are not logged in yazıyor. steam üzerinden oynadığım hesabıma başka bir şekilde girebilir miyim? sorunumu nasıl çözebilirim?

Wednesday, December 7th 2016, 2:56am

Steam üzerinden My.Com Launcher'a giriş yapamıyorum

başlıkta da belirttiğim gibi steamdan my.com açtığımda otomatik olarak steam hesabıma giriş yapması gerek fakat giriş yapmıyor. normalde hesap adımın yazdığı yerde de you are not logged in yazıyor. steam üzerinden oynadığım hesabıma başka bir şekilde girebilir miyim? sorunumu nasıl çözebilirim?

Friday, November 25th 2016, 12:59pm

Black Friday güncellemesi

Az önce güncelleme tamamlandı ve portalda oyuna Black Friday için indirimler geldiğini gördüm. Kostümlerle ilgili de ctrl+u kısayolundan bahsediliyor fakat P2P serverde ctrl+u sekmesi boş görünüyor. P2P server için herhangi bir değişiklik var mı? Yoksa sadece F2P server için getirilen bir etkinlik mi?

Friday, November 25th 2016, 12:51pm

Element Krallığı

Element krallığının 1 tam seri günlük görevini bitirmek 7k gold veriyor. (1 altın sembolü) bu kadarcık altın için çok fazla emek gerektiriyor. mobların dropu değil görevlerden gelen sembolle alınan miktardan bahsediyorum. Görevlerden gelen element krallığı sembolü miktarı artırılabilir örneğin.

Friday, November 25th 2016, 12:30pm

Element Krallığı

Muhtemelen canlarının yüksekliği ve topluca kesilmelerini engelleyen buff oyuncuların KoE'de daha uzun süre kalmalarını amaçlıyor. Daha fazla süre daha fazla PvP ve daha fazla rekabet demek. Bence bu konuda bir problem yok fakat görevlerin gold drop miktarı çok düşük. Bu konuda bi değişikliğe gidilirse hoş olabilir..

Thursday, November 10th 2016, 4:00pm

Sunucu Bakımı: Allods Bilgi Yarışması - 27/10/2016

Az önce gelen 300 MB'lık güncellemenin üstüne 135 MB'lık bir güncelleme daha geldi bana. Şu anda oyun açılıyor. Teşekkürler

Thursday, November 10th 2016, 3:46pm

Sunucu Bakımı

Steam üzerinden my.com launchere yaklaşık 300 mblik bi güncelleme geldi. umarım artık açılır... Edit: Hala açılmıyor.

Thursday, November 10th 2016, 3:39pm

Hesap mülkiyeti

Quoted from "Erenster" Yani Allods bizi paramız içinmi seviyor... ben burdan bu anlamı çıkardım. Saçmalama ya tabiki de hepsi bize aşık.. Ben bizzat genel müdürün kocasıyım zaten o derece seviyolar bizi. Kardeşim Allods veya şirket seni niye sevsin

Thursday, November 10th 2016, 3:32pm

Sunucu Bakımı

Quoted from "LezBieN" dk 25 geçiyor hâlâ oyuna giriş yapamıyorum acaba Türkiye saatine göre 18:00 mı yoksa yabancı kişilerin saatine göremi??? bizim saatimize göre 18:00 yani açılması gerekliydi. sunucu bakımda resmini launcherdan kaldırmışlar ama hala server kapalı ve oyuna giremiyorum..

Thursday, November 10th 2016, 3:07pm

Extended Maintenance

Wish they didnt forget to activate servers and go home..

Thursday, November 10th 2016, 2:10pm

Sunucu Bakımı

Quoted from "LezBieN" Bu Türk serverinde donmalar oluyor ya(ki benim başıma hiç gelmedi) onun için bakıyorlar bence Bi uyuyup uyandım saati 18:00'a çekmişler..

Thursday, November 10th 2016, 12:03pm

Sunucu Bakımı

Az önce 3. kere sitedeki saati ertelediler kaç gibi açılır sunucular ona göre azcık yatayım ben Bi de güncelleme mi geliyor yoksa sadece geniş kapsamlı bi bakım mı yapıyorlar?

Thursday, November 10th 2016, 10:27am

İsim değişikliği mümkün mü?

Quoted from "Discotech" Gerekçeye bağlı değişebilir '1' defalık.Önemli olan bu durumu alışkanlık haline getirmemek.Karekter oluştururken bunu göz önüne alarak isim alınmalıdır değişmeye'de bilirler. P2P. Teşekkürler, Başvurmam gereken linki ekleyebilir misiniz?

Thursday, November 10th 2016, 9:25am

İsim değişikliği mümkün mü?

P2P serverde oynuyorum. Kullandığım ismi değiştirmem mümkün mü?