You are not logged in.

Search results

Search results 1-4 of 4.

Thursday, November 5th 2020, 2:49pm

Author: Talha Kocakaya

paladin pvp build

https://alloder.pro/calc#t$vgq07gpj80o314u17o70c0se8voe0s1o010206of1vrvha3o00000007gho00000::13ydj3

Monday, October 22nd 2018, 5:24pm

sunucu ismi

The World of Sarnaut Sarnaut Dünyası BigWorld the world of myth Astral particle Night Blue great civilization adventures this is my life new motion Nick = OooKRONOSooO

Wednesday, February 28th 2018, 8:21am

9.0 «Uyanış» güncellemesin yayınlanma tarihi!

en iyi güncelleme bir öncekiydi yeni geldi ve hiç beğenmedim karakterler çok güçsüzleşmiş raid bosslar çok güçlenmiş 45 lwl bossu keserken önceden tek tardım şimdi ter atıyorum keseyim diye tamam güncelleme güzel birşey yenilik filan ama çok değişiklik olmuş herkes hemen düzen kuramıyor. sektör 1 var ama ilk boss u kessek şükür ediyoruz biz nasıl item yapıcaz? keşke hiç bu kadar değişikliğe gitmeseydiniz.. iyi çalışmalar dilerim.

Saturday, January 27th 2018, 3:15pm

Kaderin Tebessümü Maratonu

Quoted from "Lisad" Sevgili oyuncular, Son zamanlarda yaşanan olanlardan dolayı yanlışlıkla maddi dolandırıcılık karşıtı sistemimize takılan tüm oyuncular için bir telafi olarak Kaderin Tecessümü Maratonu etkinliğini başlatmaya karar verdik. Ekip, destek ekibi ticketlarına bakmakta zorlanıyor ve gün sonuna kadar ticketların bir çoğuna bakılmasının tamamlanmasını umuyorlar. Anlayışınız , işbirliğiniz ve dürüstçe yaptığınız geribildiriminizlerden ötürü sizleri takdir ediyoruz . Daha fazla bilgi! ...