You are not logged in.

Search results

Search results 1-10 of 10.

Sunday, January 5th 2020, 12:46pm

Author: Noriaki

Steam Hesabı ile giriş yapma.

Merhaba. Steam hesabı ile My.com Launcher'ı üzerinden giriş yapılabiliyor mu ? Yani siteye giriş yapabiliyorum önceden Steam üzerinden oynadığım oyunu şuan aynı hesapla Steam olmadan Launcher üzerinden giriş yapabilir miyim ? Belirli bir id şifrede yok yine Steamden girdiğimden.

Friday, September 13th 2019, 1:09pm

Hesap Ödeme MasterCard sorunu

Şaka gibi bir durum. neredeyse 15 gündür oyuna giremiyorum abonelik alamadığımdan. Yetkililer sorun sizde diyor. Gerçekten oyundan soğutmak konusunda birebir bir ekip. Yıllar öncede sorunlar yaşandığında çoğu zaman böyle olmuştu. Kime gidersen git sorun sizde denip geçiştiriliyordu. Şimdide öyle. Hadi sorunu çözememek başka bir konuda günler boyunca suskun kalmak dahada ilginç bir durum. Cevap vermek için bir 10 gün daha mı bekleyeceksiniz ? Siz bilirsiniz.

Sunday, September 1st 2019, 1:08am

F2P'de oynasam problem yok ama abonelik bitti kaç gündür oyuna giremiyorum en azından bu işin çözüleceği bir tarih v.s yok mu ? Abonelik bitti oyuna giremiyorum ilgilenende yok

Thursday, August 29th 2019, 5:37pm

Quoted from "Instinct" Aynı sorun bende de var, kartım visa başka sitelerden alış veriş yapıyorum ama burada olmuyor. Banka ne yapsın online alışverişe açık kart.. Aynen benimkinde de öyle.

Thursday, August 29th 2019, 11:08am

Quoted from "Discotech" Visa kart ile ödeme yapmayı dener misin ? Olmadı. Mastercard ile veya Visa ile Her seferinde Issuing Bank not available yazıyor.

Wednesday, August 28th 2019, 10:27pm

Quoted from "Discotech" Merhabalar, Bu sorunla ilgili bankanız ile iletişime geçmeniz ve kartınızı online ödemelere açtırmanız veya reddedilen ödemelerinizi onaylatmanız gerekmektedir. Master card veya İninal kart ile ödeme yapmayı deneyin. Kartım Online ödemelere açık ve herhangi bir reddedilen ödeme yok. Zaten Mastercard ile ödeme yapmayı denedim olmuyor bir türlü. Daha öncede birçok defa ödeme yaptım herhangi bir yanlışlıkta yok.

Wednesday, August 28th 2019, 12:49pm

Ödeme sorunu

Dünden beri hesabıma kristal yükleyemiyorum. Bu sorunu yaşayan başka insanlarda varmış sanırım yorumlardan gördüğüm kadarıyla. Sorun genel bir sorun mu genel ise ne zamana çözülür belli mi ?

Wednesday, June 6th 2018, 10:30am

Oyuncu Sayısı

Öncelikle kusura bakmayın belkide bu konu hakkın da defalarca kez soru soruldu ancak P2P sunucusunda şuan oyuncu sayısı ne kadar ? F2P kadar yok farkındayım ama en azından savaşlar yapılabiliyor mu cun rastgele savaş gibisinden ? F2P kadar oyuncu beklediğim yok ancak savaşları buluyorsa server'a geçmeyi düşünüyorum.

Sunday, January 7th 2018, 12:22pm

Wikipedia

Allods online'ın veri tabanı açılmıyor. Her zaman kullanırdım görevler için v.b benlik bir sorun mu var yoksa genel bi sıkıntı mı var ?

Sunday, November 12th 2017, 7:26am

Yeni ekipten selamlar

Selam. Umarım herşey daha iyi olur.