You are not logged in.

Search results

Search results 1-16 of 16.

Wednesday, October 21st 2015, 11:52am

Author: Canabis

Oyuna girerken gelen hata?

PINK kullandığın windows sürümünü söylermisin ?

Thursday, September 24th 2015, 12:49pm

Hayırlı Bayramlar

İyi bayramlar arkadaşlar..

Friday, September 18th 2015, 2:02pm

Allods Online ile ilgili hayalleriniz/istekleriniz

Oyunda ki pvp oranının artmasını istiyorum. Mesela eski element krallığı haritası. Örnek vermek gerekirse eski oyuncular hatırlayacaktır. PvP ler çok daha zevkliydi ve sürekliliği vardı çünkü element krallığı üzerindeki haritada farm yapılabiliyordu. Yapılması gereken element krallığını biraz değiştirip birden fazla mob'un yan yana gelerek stack almasını kapatıp oradaki ganimet miktarının gold değerini artırmak. Birde şu var 55 Patch'i Element krallığı ve volkan ağzı haritası getirilebilir. Özel...

Thursday, September 17th 2015, 8:29pm

Server overloaded

64

Wednesday, September 9th 2015, 11:39am

Turks - Yeni Adım

Sağolasın Volkan öğlen öğlen iyi güldürdün bizi Bazı şeyler dediğin gibi zor Allah yardımcımız olsun gerçekten. " 5. en sevdigimde şeydir 1 adama 5 adam arasın astrale götürsünler diye " Buna bayıldım bak

Tuesday, September 8th 2015, 6:34pm

Turks - Yeni Adım

Teşekkürler Hinsa güzel yorumların için. Herşeyin farkındayız bazı şeylerin yapılmasının ne kadar zor olduğununda, kız arkadaşım kurduğu cümlelerde bunu güzelce anlattı zaten her cümlenin altına imzamı atabilirim Yabancıların bazılarında genelinde değil, bir Türk düşmanlığı var içten içe. Hani derler ya bir şey olsa da laf söylesem diye bazıları o modda tamamen. En son olaylar sonucu temiz insanlarla kendi insanımızla oynamaya karar verdik.. Güzel bir şeyler yapmak için bir yola girdik bakalım s...

Tuesday, September 8th 2015, 10:03am

Turks - Yeni Adım

Yeni arkadaşlarla güzel vakitler geçiricez umarım Kısaca güzel özetlemişsin hayatım eline sağlık

Tuesday, August 11th 2015, 6:34pm

KUSAY birliği

Güzel anlatmışsın herşeyi imzamı atabilirim altına Garahel daha da birşey söylenemez bunun üzerine

Tuesday, August 11th 2015, 4:29pm

KUSAY birliği

Ben oyuna yeni başladığımda daha nickim Abdulrezzak iken Kusay'daydım, kurucularındanım hatta. Milleti o kadar sırtımızda taşıdık. O zaman gelen 20 anahtarın 6 tanesini hiç işimize yaramayan alt sektörlere harcayıp millete yardım ettik. Sonuç? Koca bir hiç. Her şey bir yere kadar, herkese hakettiği kadar. Ben buraya o kadar zamanı ve parayı ölücüleri sırtımda taşımak için harcamıyorum. Oyunu belli bir ciddiyette oynayan, kazanmak, ilerlemek isteyen herkes için de bu böyledir. Kimse kalkıp da ink...

Friday, July 31st 2015, 11:32am

Nice zaman sonra, Allods'da bir dolandırıcılık komedisi daha =)

Çocukta da şans yokmuş. Sen kalk koca forumda sevgilime denk gel. Acıdım şimdi Aklı sıra bir hesap çalacaktı onuda beceremedi garibim. Birde banlanacak şimdi vah vah

Tuesday, March 31st 2015, 3:19am

[PMB] ✪ #1 ✔ 6.0 Kırık Zincirler - Şifacı Rehberi ღ CiLeK εϊз

Yoruma gerek yok maşallah döktürmüşsün zaten Ne kadar uğraştığını bildiğim için bir şey diyemeyeceğim Eline koluna sağlık

Friday, May 9th 2014, 11:44pm

[PMB] Aabdulrezzak Mistik Rehberi Patch Versiyon: 5.00

Yes, copied from the game. It has to be releavant with the game. I could not design new icons for em. Sorry

Friday, May 9th 2014, 11:41pm

[PMB] Utrakam's PvP Build

Really it is the best guide i have ever seen. Not only comparison of Warden. I meant for all classes GJ mate

Friday, May 9th 2014, 10:05pm

Pimp My Build - Mistik

http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…d&threadID=2624

Friday, May 9th 2014, 6:21pm

Yetenekler ve Açıklamaları 1. Psişik Şok: Düşük damageli bir skildir ama oluşturma süresi kısa ve harcadığı mana az olduğu için yaratık kesersen eğer yaratığın canı azsa bu skille öldürün. Hem manadan tasarruf hem zamandan hem de farklı bir şeyler yapmak canınızı sıkmaz 2. Mantık teması: Bazı skilleri kullanabilmek için hedef düşmanlar bir zihinsel temas kurmak gerekir. (Bir tür aklına girmek) Rakiple bu temas halindeyken bütün buyuler %15 daha fazla hasar verir. Ve saniyede belli bir mana yer b...

Friday, May 9th 2014, 6:06pm

Karakter ismi: Aabdulrezzak Merhaba herkese, Genel Tanıtım Ben Aabdulrezzak, yaklaşık 3 yıldır Allods oyuncusuyum. Size mistik hakkında detaylı bilgiler vericeğim. Son gelen patchle birlikte mistik daha da ön plana çıkan bir sınıf oldu. Gerek PVP / gerekse PVe, her konumda güçlü olan sınıfın yetenekleri anlatacağım. Mistik eski patch de PVP'si 1vs1'de en güçlü sınıftı ama raidler de olsun astral de olsun DPS'i az olduğu için yer bulamıyordu. Yeni patchle birlikte DPS'ide artan mistiğin artık her...