You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 126.

Tuesday, October 27th 2015, 5:19am

Author: Camenta

Nedir bu Oyundaki Savaş Dengesizliği?

Bence her stattan karakter olmasında sorun yok. Düşük statı olan biri karşısında 100k statlıyı görünce kendine koyabileceği bir hedefi olmuş oluyor. Buradaki asıl dengesizlik karakterler arasında bence. Her patchte bir karakter zayıflatılırken başka bir karaktere coşkuyu veriyorlar. Stabil olmayan yapıyı ben açıkcası sevmiyorum. Mesela bu patchte şifacılar şifa hariç her işe yarıyor. DPS karakterlerinden daha çok DPS yapıyor. PVP karakterlerinden daha iyi hasarlar veriyor. Asıl yapması gereken i...

Friday, October 9th 2015, 7:25am

Allods Online ile ilgili hayalleriniz/istekleriniz

İstek Yeni efsun sistemi eklenmesi (zırhlar için savunma efsunları , silahlar için saldırı veya şans artırıcı efsun gibi)Efsun dropları için farm yapılacak haritalar eklenmesi ve farm ile olağan,nadir,efsanevi gibi efsunların düşürülmesi ve müzayede de satılabilmesiİtem setleri olması ve zırh,pantolon,gömlek,yüzük küpe gibi itemleri aynı setten kullanıldığında (ör: Kanlı Gün Batımı Seti) ekstra saldırı,savunma,şans oranları kazanmaSilah görünümlerinin iyileştirilmesi ve oyuncuya gerçekten epik b...

Tuesday, September 15th 2015, 5:38am

Allods pay to win mi

Allods pay2win bir oyun. Adaletten tam olarak bekletin nedir bilemiyorum ama Allods birçok kişinin takdiri aşırı pahalı bir oyun.

Tuesday, August 18th 2015, 1:41pm

Dominyon Yardımcıları

Şart değil daha üst renkleri de verebilirsin. sadece 1 tane alıyor olması gerekli.

Tuesday, August 18th 2015, 6:17am

Dominyon Yardımcıları

Evet benimde bildiğim kadarı ile mavi renk jeton çantada iken NPC ile konuşunca bir alt renk yeşile düşürüp ilk görev alınabiliyor.

Monday, August 17th 2015, 12:00pm

Oyuna donsemmi

Steam'den alıntı: Quoted En sevdiğim oyuna yeşil ışık yakıldı. Steam'de yayımlanması ne kadar sürer? Steam Greenlight'a eklenen oyunlar pek çok tamamlanma sürecinden geçer. Bir oyuna yeşil ışık yakıldığında Valve geliştiriciyle irtibata geçerek oyunu tamamlama ve Steam'de yayımlanması için bir tarih belirler. Bu durumda Valve ile My.Com arasındaki süreç ne aşamada bilemiyoruz.

Monday, August 17th 2015, 8:23am

Oyuna donsemmi

Bu oyunu hiç oynamadıysan başlamadan önce şunu bilmelisin. Oyunda bireysel olarak yapabileceklerin sınırlı. Tek başına asla güçlü olamazsın. Oyunun yapısı gereği gelişebilmen için eli ayağı düzgün etkinlik yapabilen bir birlikte bulunman ve kendini geliştirmen gerekiyor. Nasıl diye soracak olursan en basitinden zor bir astral adayı bitirebilmen için iyi bir 6 kişilik ekibe ihtiyacın var. Tek başına asla zor bir adayı tamamlayamazsın. Ücretsiz serveri tercih edip oyuna yatırım yapmaz isen düşük s...

Monday, August 17th 2015, 8:12am

Forumdaki nicki değiştirme

ek bilgi: allods.com/user linkinde sağ üstte bulunan Düzenle/Edit menüsünden nick değiştirilebiliyor. Ayrıca forum dili ve zaman dilimi de ayarları yapılabiliyor.

Saturday, August 15th 2015, 11:59pm

[PMB] Pagan Rehberi 6.0 - PVP / PVE Build /PMB Winner 1st- Camenta

Selamlar Sayfadaki resimler Türkiye'den girişlerde görüntülenmiyor. Telekom resimlerin yüklü olduğu siteyi mahkeme kararı ile engellemiş. Chrome tarayıcı kullananlar için Zenmate eklentisi ile Almanya ya da Amerika üzerinden Proxy değiştirip bağlanıp resimleri görüntüleyebilirler.

Friday, July 10th 2015, 6:44am

Pagana Dönmeyi düşünüyorum

en büyük eksiklik Yabanı Aurasını açmamışsın.

Friday, July 3rd 2015, 12:25pm

mantıklı mı ?

Ücretli üyelik diyorsunuzda karakterine yüzlerce,binlerce lira yatırım yapmış bir kişi şimdi neden bir kalemde silsin bıraksında ücretli sunucuya geçsin. sizlere mantıklı geliyor mu ? oyuna yeni başlayan biri değiliz sonuçta seçim yapma noktasında değiliz. Bizler bu oyunda gördüğümüz özellikle mail.ru'dan my.com'a geçişten sonra kendini bariz gösteren oyun içi pahalılaşma, kristal fiyatlarının katlanması gibi konular. Bu konuda belirtilen şikayet %100 haklı bir düşünceyi savunmaktadır. Bizler oy...

Saturday, June 13th 2015, 3:11pm

Satış: Değiştirici'nin Işıyan Mahfazası

Mahfazada 180 gün boyunca yazıyor. 180 gün sonra bu özelliği kullanamayacak mıyız ?

Friday, June 5th 2015, 12:47pm

patch notları 6.01

İngilizcesinden anladığım kadarıyla -Girdap yeteneği hasarı %15 düşürüldü. -Tut komutu hasarı %20 düşürüldü ve yarısı ilk anda etki ediyor. Dİğer yarısı ise 6 saniyede her 2 saniyede bir hasar veriyor. - Statik Elektirik ile biriken Dengeli Vuruş etkisini %4 ten %2 ye düşürülmüş. -Bitki çayının şifa etkisi düşürülmüş. -Genel olarak gelişimlerden ve yeteneklerden gelen şifa düşürülmüş. kısacası önceki patchte ozana yapılan ameliyatı bu güncellemede pagana yapmışlar.

Friday, June 5th 2015, 12:37pm

patch notları 6.01

İngilizce patch notları http://allods.com/en/game/patchnotes

Friday, June 5th 2015, 12:21pm

patch notları 6.01

hassasiyet dediğin savaş zekası mı . yakın dövüş saldırısı ile 8'e kadar biriken etki ?

Thursday, June 4th 2015, 9:28pm

patch notları 6.01

herkes kendi karakterinden iyi kötü bişeyler yazsa burada patch notu oluştururuz. ben pagandan söyleyeyim. paganlar dibe vurmuş. DPS %30-40 civarı düşürülmüş. en yüksek vuruşu artık çok komik hasar veriyor ve tek değil süreli hasar olmuş. Ve buna ek olarak artık kritik vurma özelliği kapatılmış. Şansın isterse 100 olsun kombonun son vuruşu artık kritik vuramıyor. Hadi bana geçmiş olsun

Tuesday, June 2nd 2015, 6:48am

ŞAMPİYONN WS Bariston

Full 13 taşlı karabüyücüyü yatırmak herkesin harcı değil. Tebrikler.

Saturday, May 30th 2015, 2:50pm

Kusay 6 vs 6 Dolunay

- soda mevzusunu geçelim. ilk konuda ortaya söyleyen sensin. - arada bir sorun var ki bu alakasız etki koyma meseleleri oldu. - amacımız ne en iyi 6 kişi çıkarıp vs nin. pazar günleri karşılaşırız zaten. evet haklısın hiç bir başarı tesadüf değildir. sonuç olarak önceki konunuzdan ve bu konudan kendimce gerekli cevapları aldım. açıkça söylemek gerekirse birliğinizin savaş konusunda Türk birliklerine karşı izlediği politikanın yanlış olduğunu verdiğiniz cevaplardan anladım. bunu klavyeden mesajla...