You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 37.

Saturday, March 28th 2015, 12:24am

Author: Nightless

[PMB] Nightless : Büyücülük Rehberi(PvP)

Oyunda ismim Nightless Triade Birliğindeyim. Kademe (üye) Sınıf Büyücü Büyücü karakterini Adalarda 2x kar yığını olayında çok yardımcı olan bir sınıf olduğundan ötürü baya tercih edilen bir karakterdir ayrıca zindanlarda olmazsa olmazlardandır. Benimde en çok sevdiğim olay geçit olayı rahatlık bakımından savaşlardada hızlı olabilme durumunu mümkün kılıyor. Örneğin: Eğitim kampını göz önünde bulundurursak buffı alıp geçit yapıp savaş alanında buffı oldukça uzun süre etkin halde kullanabiliyoruz. ...

Monday, March 9th 2015, 11:45am

Bırakanlar için aradaki farklar #Kozo

1 kristal = 150 gold şuan şaşırmakla kalmayıp ne yapacağını düşünüyorum

Thursday, January 22nd 2015, 3:54pm

Sunucu Bakımı - 22.01.2015

Bunun telafisini istiyoruz artık ! 3 saat gecikme söz konusu gün bitti boşu boşuna. Asalet cildi basacaktım ben bugun

Thursday, January 22nd 2015, 3:50pm

Gün bitti bu saatten sonra ölüm goblin hangisine yetişecez.Saat 10:00 14:00 ne güzeldi bakım saatleri için ! Saatide belli değil zaten 20:00 demı gelir daha sonramı oda bilinmez.

Thursday, January 22nd 2015, 3:24pm

Açıklama bile yapılmıyor 25 dakikadır gerçekten saoğlun

Thursday, November 13th 2014, 12:13pm

Sandiklardan Çikan Itemlere Kesinlikle Çözüm Bulunmali

Ayrıca şuna değinmek istiyorum ilk başlarda yeşilden mavi item için 10 geliştirici harcarken 2 geliştiriciye düştü.Bu kadar herşeyi kolaylaştırmayın oyunu öyle sihirbaz gösterisi gibi görmeyin.Herşeyi bir anda olsun bitsine getiriyorsunuz şu oyunu...

Thursday, November 13th 2014, 12:10pm

Sandiklardan Çikan Itemlere Kesinlikle Çözüm Bulunmali

Ne güzel işte oyunun amacı var.Düşmemesi daha güzel herkes full turkuaz oldu bu olay dile getirilmedi.Yapan yapıyor gereksiz bir başlık bu saatten sonra düzeltilmesi itemi tamamlıyan için hiç hoş bir başlık değil !!!

Thursday, November 13th 2014, 9:25am

Şöhret Ekipmanları Nerden alınır?

Kanlı,vahşi ve eğitim kampı yapman lazım şöhretini dostluk yapıp güvenilir yapman gerekecek ama bu levelde oralara giremiyeceğin için gereksiz bir konu olmuş.

Thursday, September 11th 2014, 11:17am

Yeni pvp videolarımız yakında vizyonda

Müziklerde güzel oluyor genelde müziğin isimlerinide belirtilsen çok makbul geçer

Thursday, August 7th 2014, 6:43pm

Kristal Gözyaşı Kutusu

Binek alıp almamak senin kararın sonuçta ben mahfaza dışı bir şey almışım bunun mahfazasını getirdiler.Zamanında getirselerdi baride mavi yapmasaydık o zaman derdim maviye yatırım yapacağıma mora yapıyım.Sonuçta bineklerin kurt versiyonu artı kurt 2 versiyonu olmuyor takas şart o zaman bu mavi göz yaşına verip en azından mor karaktere bağlı gözyaşı verselerdi. Bu kadar hakkımı savunmaz önüme bakardım.Ne getiriyorlarsa kabul ediyorsunuz forumda saatlerce çene çalanlar oluyordu sonra hiçbir şey ol...

Thursday, August 7th 2014, 2:32pm

Kristal Gözyaşı Kutusu

Vallaha sana söyle diyim benimde 200k gold gitti 50 kristal kutusu görevim 200 de idi 500 için Senin adan var almışşın zamanında ne güzel adası olmuyan ne yapsın imkanın var 270k gold kasmak için neticede şimdi zaten maviye harcadığım 200knın üstüne 100k gold koysam hertürlü moru alırım.Burada mevzu mavi çöpmü olacak yani olayı tut zaten başka yerlere çek senin morun çöp olmadı en azından.

Thursday, August 7th 2014, 12:33pm

Sunucu Bakımı – 07/08/2014

Tamam giriş yapmak bulunmaktayım an itibari ile.

Thursday, August 7th 2014, 12:31pm

Kristal Gözyaşı Kutusu

Zamanında Bu serverda mavi yaptım kat kat daha fazla kristal verip kutu alıp şimdi mor ve turuncu geldi mavi yapmış olanlara herhangi bir imkan tanınacakmı ?

Thursday, August 7th 2014, 12:26pm

Sunucu Bakımı – 07/08/2014

Oyuna giriş yapamıyorum Yüzde 65te takılıyor bakım geldi yine aksaklıklar var galiba

Thursday, August 7th 2014, 10:41am

Taş basma ve maliyeti hesaplama.

Hep kristal parçayı ve kristal tozun tam orta bögelsinde tutmak mantıklı anladığım kadarıyla fotoğraftaki bilgilerden.

Thursday, August 7th 2014, 10:33am

Beyler 46 'dan

oyuna para yatırmak mesele değil şuan oyun eskisinden daha kazançlı eğer oyunun ticaretini yaparsan oyunda zamanın fazlaysa şuan bitirirsin olayı amalgam görevi yap tanesi 2kdan gittiği zamanlar oldu rahatlıkla 3lu çıksa 6k gold para yatırsan 30 tl şuanki kura göre 60k gold zaten zengin değilsen oyunda 6-7 saatte sıkılmıyorsan kasarsın zaten eteri demiyorum takımını oluşturursan tanesi 120 gold birde şuan sumaranka var 2k gold net kazançın var 30dkda hem eğlenip hem gold kasıyorsun.Birde şuanda ...

Sunday, July 20th 2014, 10:50pm

Vahşi Çiftlik Kill Denemesi (54 Kill)

Bende bi deniyim dedim son vuruşla neler oluyor D: Cidden iyi deneme 7 taşla yapılan bu neticede insan bir hoş oluyor

Friday, June 27th 2014, 11:19pm

Kış uykusundan uyanış!

Oyuna hareketler geliyor gerçekten böylesi bir süpriz güncellemlerin devamını değişik olayları bekliyorum ve bekliyoruzdur eminim ki. 2 gün içinde anahtarları bütün görevleri bitirip boş boş duruyorduk. Elinize emeğinize sağlık.

Friday, June 27th 2014, 11:17pm

Paysafe Card

Vallaha 2 aydır beklediğimiz olay geldi çok mutluyum cidden gerçekten böyle bir haberi almak çok mutlu etti beni haftayı zar zor çıkarıyordum Emeğinize sağlık Daha nice yeniliklere.