You are not logged in.

Search results

Search results 1-9 of 9.

Thursday, November 13th 2014, 11:33pm

Author: halfur

5.0.02 pagan talenti ??

anasını ağlatmışlar ,şifayı açtığın zaman dps yapamıyorsun direk %50 azalıyor tüm dps in. Pvp de şifa açmadan çok fazla damage yiyorsun şifasız kendini tutman zor.açarsan da karşındaki adamı dps düştüğü için kesemiyorsun zaten.madem böle bişey yapıyorlar defi biraz artırsalardı deli gibi damage yiyoruz.şifa açınca adamı kesemiyoruz.artık harbiden ya şifa olacaksın ya dps .pvp birazcık yalan oldu.def taşı iyi olanlar tabi daha iyi benim 6 def.dayanamıyorum pvp de şifasız

Sunday, July 6th 2014, 11:18am

Pagan Patch

Quoted from "ninja" sizin yaptığınız resmen ağlamak şifanız süper oldu dps de düzeldi bide def verilsin size silelim çarları bizde ,sizde king olun ,bi zahmet o kadar şifa arasında ölmemeye gayret ediverin onuda oyundan beklemeyin hocam bu nasıl bi mantık ya.gelişim aşamaları çalışmıyor yada yanlış yazıyor diyoruz ağlamak diyorsun,ne alakası var.

Saturday, July 5th 2014, 1:42am

Pagan Patch

mesela ne gibi abartıyoruz?

Friday, July 4th 2014, 12:09pm

Pagan Patch

dünya kadar türk pagan var arkadaşlar sizde bişeyler söylesenize aynı sıkıntılar sizde de var,bi yöneticide konuya mesaj atmış değil

Wednesday, July 2nd 2014, 11:23pm

Pagan Patch

hemen bi kaç bişey daha gözüme çarptı ekleyeyim.gelişim aşamasında balzam çantada 5 den fazla birikemez diyor fakat birikiyor ayrıca mana yeniler diyor sadece can basıyor.

Wednesday, July 2nd 2014, 11:08pm

Pagan Patch

yav arkadaş aylarca patch bekliyoruz,geliyor iyi güzel hoş da bi dünya bug var.kursağımızda kalıyor gözünüzü seveyim. 1)Gelişim Aşamaları antreman alanında,doğal içgüdüler kısmında hala içgüdü artırır yazıyor,yeni stat sistemi geldi iç güdü neyin karşılığı? 2)aynı alanda ani savuşturma gelişim aşaması canlılık veriyor ama çeviride saldırıdan kaçınma şansı artar diyor. 3)aynı alanda elektrik terapi canlı sağlığın etkisini %35 uzatır diyor fakat açınca yine 6 sn etkiliyor. 4)gelişim aşamalarının ç...

Saturday, May 10th 2014, 11:40am

[PMB] Halfur Pagan Talent

maalesef yakın talentte şuan sıkıntı var yeni gelecek patch ile düzeleceğini düşünüyorum, inşallah düzelir teşekkürler giggity

Thursday, May 8th 2014, 8:51pm

yok unutulduk iyice sağoalsın

Thursday, May 8th 2014, 6:58pm

Karakter:Halfur Birlik:Kusay/Er Öncelikle merhaba arkadaşlar ve herkese de kolay gelsin,bu sayfaya vakit ayırıp baktığınız için de şimdiden teşekkür ederim.Oyunu beta sürümü çıktığından beri oynuyorum ara verdiğim kısa zamanlar dışında hep bulundum.Pagan benim ilk karakterim arada başka karakterlerde denedim fakat bir türlü kopamadım. Beni çeken bir şeyler var sanırım paganda Bir kere pete sahip olmak ben de hep yanımda bir yoldaş arkadaş varmış havası oluşturdu şimdilerde eski halimizden eser k...