You are not logged in.

Search results

Search results 1-10 of 10.

Tuesday, October 14th 2014, 1:30pm

Author: Assembly

Oyun Oynanacak Durumda mı?

Sunucular birleşmeden önce 6 adet 13 taşın maliyeti 16 000 tl civarındaydı, şimdi ise 40 000 tl civarında. Sunucular birleşmeden önce yabancı server deki topluluklara bu taşlar nerdeyse hediye düzeyinde verilmiştir. Türk sunucusunda bu şekilde bir etkinlik düzenlenmemiştir. Her yamada zırt pırt karakterlerle oynuyorsunuz. Daha yazılacak okadar çok şey var ki...

Tuesday, September 9th 2014, 6:08am

Oyuna bi şey oldu

Evet bir sürü saçmalıklar oldu...

Thursday, April 24th 2014, 8:00pm

Pimp My Build - Ozan

http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…d&threadID=2020

Saturday, April 19th 2014, 6:09pm

[PMB] Mathcaap allods tr bard build rehber hazırlama yarısması ozan

Astral BIÇAK : Ucan bıcak yetneğinin zararını xx Oranda artırır. 2. Keman : Ozanın verdigi zararı oluşturulan agresifliği arttırır ettik. Solo üstadı : Solo yeteneğinin yenilenme Süresini ve harcadığı enerjiyi azaltır. Dörtlü Akor : Dans Eden BIÇAK bıcak yeteneklerinin zararını yenilenme sürelerini xx Oranda artırrır ettik Oynayan ettik. Keskin Akor : uyumsuzluk, ahenksizlik Beşli Akorun Kritik Gelme şansını onun seviyesi için% 25 arttıran Özellik ettik. . Bana Kalırsa Mutlaka 2si de açılmalı Uz...

Saturday, April 19th 2014, 2:32pm

[PMB] Mathcaap allods tr bard build rehber hazırlama yarısması ozan

Merhaba arkadaslar bugun sizlere ozan Hakkında Birkac Bilgi vereceğim umarım beğenirsiniz. Icindekiler:-Ozan sınıfının + ve - Yönleri.-Yetenek ağacının tanıtımı-Statalrın tanıtımı- Kendinizi Tanıtırmısınız? Ozan sınıfının + Özellikleri nelerdir? Ozan sınıfı pvp de avantajlı bir karakterdir stun etkileriden balat yeteneği sayeside kolayca kurtulabilir dps yönünden ise ozan harkulade bir karakterdir faakt yetenek ağacında yapacağımız en ufak bir hata dps mizi olumsuz yönde etkileyebilir. Ozan Sını...

Wednesday, April 9th 2014, 12:53pm

Allods tr Mathcaap TUĞRA PvP WardeN

Quoted from "Spirit" Warden Pagan demek ... Quoted from "Spirit" Warden Pagan demek ... demekki içimizde pagan sevgisi var onu yansıtıyoruz.

Monday, April 7th 2014, 4:25pm

Allods tr Mathcaap TUĞRA PvP WardeN

evet arkdslar kendi capımda bir video hazırladım ilk video tecürbemdir videoda cıkcak ufak tefek sorunlar olrusa aff ola iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum şimdiden izlediğiniz için tesekkürler http://www.youtube.com/watch?v=enUFdqtP2So&feature=youtu.be

Tuesday, April 1st 2014, 7:41pm

Ses Ver Türkiye -Hello Europe-

Quoted from "ktucan" matkap hiltiyi getirdin mi asdfasdf GETİRDİM ABİ HEPSİ BURDA. :d

Tuesday, April 1st 2014, 7:37pm

Ses Ver Türkiye -Hello Europe-

buyur hacı TUĞRA BİRLİĞİDE BURDA.