You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 20.

Tuesday, April 26th 2016, 12:04am

Author: DooMDracoS

7.0 için pagan dps build

CHARMİE BENİM ANLAMADIGIM DURUM HORTUM KULLANMIYORSUN AMA GELİŞİMDE HORTUMUN KRTİK ŞANSINI ARTTIRAN YERE KULLANMISSIN ?

Wednesday, April 15th 2015, 9:05pm

[PMB]Vladiamtis Şifacı Caster Pvp Yapılandırma

oktaycım çok güzel bir rehber olmuş eline koluna sağlık gönlümüm birincisi sensin umarım rehber yarışmasınında birincisi sen olursun

Wednesday, April 15th 2015, 9:04pm

[PMB]Chaves-Karabuyucu Yapılandırması

harika bir rehber hazırlamışsın eline koluna sağlık talentini kullanacak karabuyuculer zirve yapacak

Wednesday, April 8th 2015, 3:16pm

[PMB] kırık zincirler mühendis rehberi DooMDracoS

Şunu belirtmeden geçmek istemiyorum farklı oynayışlara göre farklı talent mutlaka yapıla bilir fakat burada önemli olan sizin oynayış tarzınıza en uygun talenti yapıp astral adalarda yüksek dps yapa bilmenizdir. [b]Bu pvp talentimde ise en önemli özellik yakıncı oyuncuları kendimden uzakta tutarak onlara en yüksek dps yapmak ve dayanaklığı en üst seviyede olmasıdır. Siz Mühendis oynayan arkadaşlarımda bilmektedir ki yakın dövüş taktiği ile oynayan arkadaşlarımız yüksek dps ler yapmaktadır. İlk ...

Wednesday, April 8th 2015, 2:57pm

[PMB] kırık zincirler mühendis rehberi DooMDracoS

Bir platform sayesinde yerden yükselir ve hareket ede bilir yakın dövüşten etkilenmez. Hareket hızını saniyede 7 metre kadar artırır farklı ejder gözyaşı kullanımı ile birlikte hız 1m/saniye artar. Not: Talent ile desteklenir ise %66 olasılık ile 8 metre çapındaki tüm düşmanları 8 metre geriye fırlatır. 15 metre içindeki tüm düşmanlara 0,5 saniyede bir …… kadar Ateş zararı veren bir mekanik bir kule dikilir. Etkin haldeyken kilitlenir ve sağa sola dönemez. Reaktörü 100 derece ısıtır batarya kap...

Wednesday, April 8th 2015, 2:19pm

[PIMB] kırık zincirler mühendis rehberi DooMDracoS

Karekter: DooMDracoS Sınıf : Mühendis Birlik : Kusay Rol : DPS Güncelleme 6.0 ile bağlantılı olarak yeniden "Mühendis" sınıfı ile ilgili bilgi sahibi olmanız için hazırlanmış bir rehber amaçlanmıştır umarım siz mühendis sınıfı oynayan arkadaşlarıma yardımcı olacaktır. Mühendis sınıfı büyü ve mekanizmaları birleştirilerek oluşturulmuş bir sınıf olması ile birlikte uzakçı bir sınıftır. Manevra kabiliyeti yüksek deri zırh giyen bu sınıf zırh açısında çok güçlü bir sınıf değildir. Mühendis sınıfı k...

Tuesday, March 17th 2015, 11:22pm

[PMB]Giggity-KırıkZincirler-Mistikler İçin Oyun Klavuzu

eline sağlık görsellik ve anlatım çok güzel olmuş

Thursday, February 12th 2015, 3:36pm

Dexter 6.0 Kirilmiş Zincirler Yama Notlari

eline emeğine sağlık çok güzel olmuş

Thursday, February 12th 2015, 12:40pm

Mühendis Tallent Tavsiyesi

http://myallods.ru/inzhener-bild.php bu adresten bakıp muhendis talenti yapa bilirsin pve için 3. seceneği tavsiye ederim iyi oyunlar

Thursday, February 5th 2015, 8:17am

KUSAY hakkımızda

Quoted from "Killershooter" Bu kusay turkiye serveri var ikende bulunmaktaydı diye hatıflıyorum basında cem abi marijuana fln vardı adını hatırlamasamda. Doğrudur tr serverında da Kusay Birliği vardı. Cem liderlik yapıyordu fakat Cem serverlar birleşmeden aylar öncesinden oyunu bırakmıştı.

Thursday, January 29th 2015, 4:25pm

KUSAY hakkımızda

o zaman her yazılana bir kulp bulma çabasından vazgeçmen dileği ile sıkıntın sorunun varsa rc miz var buyur rc den oturup güzel bir şekilde konuşa biliriz buyur gel misafirimiz ol misafirlerimize kaba davranmayız misafir gibi ağırlarız

Thursday, January 29th 2015, 4:13pm

KUSAY hakkımızda

Oyun içerisinde birlikler bir var olur br yok olur oyunu oynayan oyunculuların istek ve arzuları çercevesinden dediğin gibi liderliğini ataturkçunun yaptığı zamanlarda şimdi ise Kusay Birliğinde Herkez lider, Her kez memur ve her oyuncusu bir player birde ne alıp vermediğin var senin Kusay birliği ile onu anlamış değilim sana dokunan nedir. Seni bukadar rahatsız eden asıl konuyu dile getirmen daha doğru olur konuştuğun birlik içinde 30 kişilik bir birliktir. Bu Yazmış olduğun yazı ile Birlik içi...

Thursday, January 29th 2015, 3:53pm

KUSAY hakkımızda

Quoted from "labebe06" bir arkadaş çok göze batıyosunuz demiş ne kadarda güzel demiş.Arkadaşlar ben de isterim bir türk birliği çıksın kırıp geçirsin kök söktürsün yazılanlarıda teker teker okudum icraatlerde gayet hoş güzel yardımlaşma yapılmış güzel işler başarılmış ama göze batıyorsunuz.dikkati çekmişiz güzel bak göze batıyomuşuz diyede düşünmeyin ütfen gerçekten inanılmaz sevimsiz ve antipatik duruyor.foruma bakmadan önce çok saygı duydugum bir birlikti lakin foruma bakınca sanki 3 gün sonr...

Monday, January 26th 2015, 2:40pm

KUSAY hakkımızda

Arkadaşıma kesinlikle katılıyorum çok güzel bir yazı olmuş tüm yeni oyunculara şimdiden aramıza hoşgeldin diyorum

Monday, January 26th 2015, 2:21pm

Kusay Birliği

Elinize, dilinize sağlık arkadaşlar çok güzel olmuş diğer videoları sabırsızlıkla bekliyorum KUSAY ailesini bir kere daha tebrik ediyorum Durmak Yokk Yola Devam

Friday, May 9th 2014, 9:44pm

[PMB] Aabdulrezzak Mistik Rehberi Patch Versiyon: 5.00

Good job Aabdulrezzak. This is most powerful guide that I have ever seen.... Good luck. I think you will be winner