You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 250.

Friday, August 14th 2015, 1:22am

Author: ILLUSIONIST

Bilginizi Rica ediyim Pls

http://allods.com/forum/index.php?page=Thread&threadID=7231 Yukarıda koyduğum linkten veta imzamdaki linkten mistik hakkında gerekli olan çoğu bilgiye ulaşabilirsin dps pvp 1-65 lvl arası kasılırken gerekli olan ''tallentlerimi'' paylaştım yardımı dokunacağına eminim

Tuesday, August 11th 2015, 6:09pm

KUSAY birliği

Hacı bu laflar bana ve arkadaşlarıma ise farklı konuşacağım yok bize değise tarafsız kalacağım dobra olun demişsin lütfen anlayan anladı gibi kapalı cevaplar verme o yüzden eğer bizeyse kim olduğumuzu biliyorsun söyle yoksa gereksiz yere tartışmaya girmek istemiyorum kimseyle heleki forumda.

Saturday, August 1st 2015, 9:47pm

Ganimetçi Sorunu

O cevherler her harita farklı levellara uygun olarak otomatik olarak geliyor normalde muhtemelen mesleğinin (demircilik yada silahçılık) levelı yetersizdir zafer parkı vs. yerlerde ilk seviyelere uygun atıyor yok atmıyorsa bence bi ticket atmayı dene.

Saturday, August 1st 2015, 9:45pm

Karakter seçim ekranında karakterim yok

Karakteri taşımadım demişsin taşımadıysan karakteri taşı öncelikle taşıdıysan ve hala gözükmüyorsa ekran kartının driverının güncel olup olmadığını kontrol et değilse güncelle ha oda olmadı oyunu launcher üzerinden tamir et oda olmadı geçmiş olsun oyunu baştan indir.

Saturday, August 1st 2015, 8:13pm

Sınıflar hakkında

Bu şeye benziyo '' Hocam oruç tutarken dişimi fırçalasam nohut tanesi kadar macun yutsam orucum bozulur mu ? '' kısacası 40 yıldır aynı soru yani sırf forumda 15 20 dk gezsen genel bilgi seviyesinin üstünde bir bilgi edinirsin ne biliyim araştırma yapmaktansa neden işin kolyaına kaçarız :@

Thursday, July 16th 2015, 4:49pm

Neden "Hayalet Katil" Kullanılmıyor ?

Şahsen ben o skilli DPS te astralde BOSS lara bile atmayı denedim ancak yaptığı dps Kuş kadar dayanıklılıgı çok az üstüne üstlük 2 adet konsantrasyon tüketiyör yani tabiri caizse fiyat performans oranı düşük bir skill pvpde de benim bulabildiğim en kullanışlı olarak ikizin ardından atarsan rakibin kafası karışır ikizini öldürme süresi 2-3 sn artar yani sana kalmış benim fikrim budur azıcık hort oldu konu ama şimdi gördüm.

Thursday, June 18th 2015, 5:00pm

Permanent core morphers

Starting class: Scout Mythic core class: Paladin Now Using:Between Scout and Paladin Wanted classes: Healer and Paladin Thats what i exactly try to say And pls ppl if u understand what i tried to say and if u did smth. like that please tell me

Thursday, June 18th 2015, 4:21pm

Permanent core morphers

For example as you said im using paladin and scout and my permanent morpher is paladin. But i dont want to play scout and i want to change it and after that i used another leggy morhper for instance healer morpher, can i still switch between healer and paladin by using my old permanent paladin morpher ?

Thursday, June 18th 2015, 12:41am

Permanent core morphers

Im wondering that when i used one of the permanent morpher on my character and then when i want to change my 'main' class to smth else is my permanent core morpher disappears or can i switch between the new one and the permanent one i know its a bit complicated let me give you an example My main class is scout and i used warrior fabled morpher on it and then i want to change my scout to smth else for instance bard after when change my scout to bard does the fabled warrior morpher give me another...

Wednesday, June 10th 2015, 11:43pm

Addon Yardım

Arkadaşlar ben Giggity imparatorluk tarafından showDD adlı addonu alloder pro stesinden almaya çalıştım tam 4 kart denedim ancak çalışmadı alabilecek olan birisi varsa ve bana bu addonu alabilirse çok memnun olurum ederi 1.7 lira gibi cüzi bir rakam ama oyun içinden kristal olarak öderim yani sıkıntı değil şimdiden teşekkürler.

Tuesday, June 2nd 2015, 7:55am

ŞAMPİYONN WS Bariston

Tebrikler hacı

Saturday, May 16th 2015, 7:54am

Dolar Tl Kuru

O dediğini geçtim normal dolar tl kurundan fazla ödüyoruz bahsettiğim olay o

Friday, May 15th 2015, 10:04pm

Dolar Tl Kuru

Değerli yönetim sevgili arkadaşlarım tl-dolar kuru allodsta ne kadar acaba güncel olarak 1tl=2,57534825 dolar ancak allodsun dolar kuru 1tl=2,7737373 sürekli fazla para gidiyor ben kristal aldıkça neden doların kuru günlük olarak değişmiyor acaba zaten ben kristal aldıgım zaman oyun para kazanıyor birde üstüne dolar kurundan fazla çekerek onuda ekstradan kazanmış oluyor oyunun dolar tl veya euro tl endeksini nerden öğrenebiliriz acaba çünkü zaten tl bu diğer 2 para birimi karşısında daha az değe...

Thursday, May 7th 2015, 6:38pm

Kader Kartının Kaderi

4k kristal harcadım toplamda yaklaşık 30-40 adet kostum 2 adet binek yine yaklaşık 100 adet esans 4238 kristal parça 4 milyon altın tozu 1 de siyah kanat aldım benim için önemliydi harcadıgım kristalin ederinden fazla aldım karlı sayılır ama droplar yeterlimi dersen hayır yeterli değil.

Tuesday, May 5th 2015, 1:45pm

Tapınak Şövalyesi Rehberi

illaki kendine göre sebeplerin vardır yarısmaya katılmamak için dostum eline sağlık emek vermişsin inşallah diğer arkadaşlarada faydası dokunur

Monday, May 4th 2015, 3:08pm

Giggity PvP Mix -2-

genel olarak toplu bir savaşı koydugum için oraya gelen insanları yada karsıma kimin çıkacagını ben ayarlayamıyorum malesef

Monday, May 4th 2015, 1:39pm

Giggity PvP Mix -2-

İkinizede yorumlarınız için teşekkürler öncelikle ancak camneta dediğin gibi küçük kü.çük anları çekip koysam bu sefere gelecek yorumları tahmin edebiliyorum 1) Mistik 1v1de çok iyi zaten neden onu koydunki 2) Hep adamları kestiğin sahneleri koymussun sen hiç ölmüyosun sanki v.b. yani illaki bi sıkıntı illaki bi baltalamama çabası hep olacak dolayısıyla buna pek mahal vermek istemediğim için direk toptan koyuyorum hızlandırmamın sebebide normal hızda koysam emin ol35-40 dk bi video olacaktı Yine...

Sunday, May 3rd 2015, 3:12am

Giggity PvP Mix -2-

İyi Seyirler