You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 358.

Sunday, November 6th 2016, 9:37pm

Author: WasLey

Öz Değiştirici sorunu

Quoted from "u_10055829" 657 ye bağlı memur mu bunlar

Wednesday, September 7th 2016, 8:53pm

Kader Kartları

Çıkmaz hacı boşver

Thursday, August 25th 2016, 2:21pm

Facebook etkinlik ödülleri

Ödülün gelmedigini Destek Sistemi ne ticket atarak bildir ödülünü verirler.

Thursday, August 4th 2016, 9:31pm

Kristal Fiyatlari !!!!!!! Taş Yapilmiyor Artik !

Quoted from "resatim" wasley 2 ay önce bu konu açıldıgındasen aynen böyle yazmıştında birileride çok şaşırmıştı hatırlarmısın.o sıralarda 1 kri npc de 900 1000 g civarında idi şmdide 1600 dedigin aynen fazlaı ile çıktı Evet hatırladım o sıralarda altın kuru 516 golddu.Şuan kaç gold bilmiyorum uzun süre oldu oyuna girmeyeli..

Sunday, July 24th 2016, 11:00am

Özel Tim: Topluluk Etkinliği - Sohbet konusu

Quoted from "Drakdish" 24 Temmuz tarihinde başlayacak olan Özel Timetkinliğinde her seviyeden ve tercübeden oyuncular, çeşitli hedeflere ulaşarak puanlar elde etmeye çalışacaklar Burda 24 temmuzdan sonra demiş mod drakdish Quoted from "Karavul" 24 Temmuz tarihinden sonra katılımcıların paylaşımları incelenecek. Üstteki yorumdada böyle denilmiş Muhtemelen bu gece 00.00 de bitecek .

Saturday, July 23rd 2016, 10:59am

Ölüm şekli

Demek istedigin şey karnifeks kodu alarak gerçekleşiyor Karnifeks Mahfazası açarak yada şuanda müzayededen gidip satın alarak mukadderat yetenegine sahip olursun.Yetenegi aldıktan sonra her oyuncu kesiminde dedigin etkiler ortaya çikar. Karnifeks Haberi burda

Friday, July 22nd 2016, 10:15am

Ayrıcalıklı internet cafeler

Bu arada devam edip etmedigini bilmiyorum attıgım eski bir görüntü bilgilendirme olsun diye attım.

Friday, July 22nd 2016, 7:44am

Kristal Fiyatlari !!!!!!! Taş Yapilmiyor Artik !

Bu arkadaşı görürseniz selamlarımı iletin lütfen..

Friday, July 8th 2016, 4:32pm

Oyundaki sihirli taş seviyesi hakkında

Tabii sihirli taşın önemi var ama önemli olan item seviyeni oyundaki seviyenle eş deger tutmaya çalış talent hakkındada biraz araştırma yaparsan sorun kalmayacaktır..

Wednesday, June 29th 2016, 5:40pm

Sunucu Bakımı: Altyazı bul - 30/06/16

Arkadaş listesi sorununun bir an önce düzelmesi dilegiyle. İyi forumlar.

Tuesday, June 28th 2016, 2:13pm

Lütfen Birniz Yarrdm Etsin

Oyunun kurulum dosyasını indirdikten sonra indirme işlemini 2 şekilde devam ettirebilirsin; 1 ) burdan indirmeye devam edebilirsin.. 2) yada buraya tıklayarak indirmeye devam edebilirsin launchere Bilgisayar/(C-D)/Mygames/Allods online/bin/launcher burdan ulaşarak açabilirsin. Eger iki yoldada hız artmadıysa hızı engelleyen başka bir sorun var demektir.

Tuesday, June 28th 2016, 11:29am

Lütfen Birniz Yarrdm Etsin

Bende gecen tekrar indirmistim oyunu launcherden indirdigimde internet hızı saniye 30/40 kb olarak gösteriyordu ama my.com game centerdan indirdigimde oyun indirme hızı 2 mb a kadar arttı oyunu iki taraftanda indirmeye calış hangisinde hız yüksekse ordan indir..

Monday, June 20th 2016, 6:02pm

Oyunda Nasıl PVP ' ye girerim ?

Aslında 32.seviyedede pvp alanlarına eskiden girilebiliyodu ama simdi girmen cok zor yeterli oyuncu olmadigi icin çekmeyecektir sen en iyisi Son seviye ol 2/3 dakikada bir rahatça girebilirsin.

Sunday, June 12th 2016, 3:01pm

Ödül çıkmayan karnifeks kutusu

Tabi tabi şans oyun müdahalesi yok yani.

Saturday, May 7th 2016, 9:33pm

Karakterimin ismi

Hakkını ara.. destege ticket at. Destek.

Friday, April 29th 2016, 8:42pm

Kristal Fiyatlari Aracida Uçtu Yapmayin Etmeyin Yetkililer

Bazı oyuncularda daha önceden laf ettigi kişilere şuanda "yalakalık" yapıyor..

Tuesday, April 26th 2016, 4:08pm

Kristal Fiyatlari Aracida Uçtu Yapmayin Etmeyin Yetkililer

Quoted from "Drakdish" Her türlü eleştirinize açığız ve bunun için de sizlere çok teşekkür ederiz. Quoted from "WasLey" Örn;Gecen hafta a persembe günü altın kuru 460 ken cumartesi 516 dı oldugunu gördüm Tarih :23 Mart 2016 Altın kuru =516 Gold Tarih :26 Nisan 2016 Altın kuru =947 Gold Quoted from "Discotech" Oyun içi kur konusu iletildi. Quoted from "Drakdish" Bu durum oyun geliştiricilerimize de iletildi. Maalesef sadece iletiliyor...