You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 68.

Thursday, January 31st 2019, 1:13pm

Author: rokkoo525

Zayan's Gallery: entries submission

ZeroTolerance/Evolution https://i.hizliresim.com/r51drz.png https://i.hizliresim.com/JZDE0q.png

Monday, December 24th 2018, 11:09am

Kaderin Tebessümü Maratonu! - 21.12.2018

Kaderin tebessumunu uzattiginiz icin tesekkurler ama keske yildonumu sikkesi ve savas ablemi yerine basari isareti olsaydi

Sunday, December 2nd 2018, 3:46pm

Kaptanlar için kayıt formu!

Geminin adı: Amiral Kaptan:BadCatt Takım üyelerinin isimleri: Gairon, Rosso

Wednesday, November 14th 2018, 10:19am

Kara Cuma Mükemmel İndirimi – 2018!

Quoted from "jackdamn" degerli yönetim bu oyunda müslimanlarda oynamakta indirimi yapıyorusnuzda karacuma ne ya neden manevi değerlerimize saldrıda bulunuyorlar anlamış değilim böyle küçük hesaplar yapmayın bir avuç oyunda adam kaldı onuda kaybetmeyin. bunun için doğru yer değil burası İngiltere^de yaşayıp Kara cuma ya karşıymışşsın gibi oldu

Wednesday, November 14th 2018, 10:10am

Addon

Merhaba,Bilgisayarımı değiştirdiğim için bütün addonlarımı kaybettim Bu yüzden yeni addonlara ihtiyacım var. Özellikler çalışan bir Buildmanager. Birde showdd'nin ücretsiz bir versiyonu vardı vurdugumuz dmg gösteren.Bunlar dışında stat ve taşları gösteren herhangi güncel bir addonda olabilir ve tavsiye edebileceğiniz değişik addonları rica ediyorum şimdiden teşekkür ederim

Saturday, October 27th 2018, 2:27pm

New server name competition. Stage 2

Yanlış bilgi vermişsiniz. 29 ekime kadar isim önerilerinizi yazın demiştiniz. Size güvenerek herzamanki gibi hataya düştüm 27 ekim 29 ekim arası oylama yapılacaktır deseydiniz belki başka arkadaşlarda bu yarışmaya katılabilrlerdi.

Thursday, September 13th 2018, 11:08am

Kristal Parça Satışı!

Kimlerin ilgilendiğini bilmiyorum, 2 ayda bir geliyordu demem benim zaman takibimdi umarım en yakın zamanda tekrar gelir

Wednesday, September 12th 2018, 10:51am

Kristal Parça Satışı!

Quoted from "Drakdish" Quoted from "u_13778119" Bu etkinlik tekrar ne zaman gelicek 2 ayda bir tekrarlanmıştı. Bu sefer tarihe dikkat edersiniz umarım sevgili mod malum hayat sadece tedbiri öğretmiyor

Tuesday, September 4th 2018, 9:53am

Sunucu Birleşmesi

kur 2 katına çıkıcak diye birleşilmemesi çok saçma olmazmı orda herşey yarı fiyatına oyuncu daha çok keşke öle bişey yapsanız . Ben gold kasan biri olarak kurun yukselmesıne razıyım

Monday, September 3rd 2018, 9:59am

Sunucu Birleşmesi

merhaba, Rusya sitesine arada bir bakmasak hiç bir şeyden haberimiz olmayacak sunucular birleşicek orada sv için isim yarışması yapılıyor bizim haberimiz yok. Bizimle lutfedip paylaşmak istediğiniz bişeyler var mı ?

Monday, May 7th 2018, 8:07am

Kıvılcım Mozolesi.

Ozaman bizde bekleriz mozale tarzında şu an düzen derecesi var ama bir grup yapıp girmek kadar eğlenceli değil diyor ve uzun zamandır aktif göremediğimiz Mod Disco ya hoşgeldin tekrar aramıza sayın modumuz diyip alkışlarla karşılıyoruz

Friday, February 2nd 2018, 12:22pm

Bunu yazma gereği duydum minnet amaçlı

Mod abi bunu portaldanmı kopyaladın aynı yazı portaldada var bugün için. Yarında hafta sonu diyip çalısmıcaksınız

Friday, February 2nd 2018, 9:08am

Böyle hatalar olur geçen haftada bakım için kapatsalardı iki gün milleti banlamak yerine böyle tepkiler almazlardı. Belki pach geliyodur. Tr de az yaşamadık bozuk parçaları beklerken oyun kaç gün kapalı kalıyodu yada novogradda gipatta sıkışıp kalıyoduk

Friday, February 2nd 2018, 7:56am

Kaderin tebessümüyle kurtulamıcaklarını anladılar 3k kristal özür için güzel ama bidaha tekrarlanırsa seneye 10k kristal bile kurtarmaz İlgilendiğiniz için teşekkür ederiz....

Saturday, January 27th 2018, 7:23pm

Kaderin Tebessümü Maratonu

Perşembeden milleti suçsuz yere banlasınlar cuma 3-5 kişiyi açsınlar onlarda nedense Penance gibi oyuncular cumartesi pazar tatilll ohhh kebap