You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 41.

Wednesday, August 1st 2018, 8:32pm

Author: DarkwarriorTR1

9.0 pagan tallent

merhabalar elinizde pagan dps tallenti varsa paylaşır mısınız teşekkürler

Thursday, August 24th 2017, 7:06pm

Pve Tapınak şövalyesi dps mi tank mı?yardım

ilk sorum pve de tapınaklara şuan ne yapılıyor tank mı dps mi?ikincisi ise bunlara göre bi build haz<ırlarmısınız yada elinizde hazır varmı?lütfen yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler

Thursday, August 24th 2017, 3:08pm

Durgun Allods Online ve İttifak-İmparatorluk tarafı birlik

Selamlar.Uzun zaman önce oyuna ara vermiştim yaklaşık 2-3 sene önce.Şimdi geri döndüm.O zamanlar oyun tek tük ilerliyordu.Fakat şimdi oyuna girdiğimde bi singleplayer havası hisseder gibi oldum.Chat te ne bi diyalog,ne bi etkileşim,bi konuşma hiç raslayamıyorum kolay kolay.Bu durumun sebebi nedir?ben mi oyundaki oyuncular arası etkileşimlere,olaylara denk gelemyorum yoksa oyundaki oyuncu sayısı mı azaldı,gruplarmı dağıldı bilemiyorum.Bu konu hakkında birileri bari bişey yazarsa güzel olabilir. ...

Thursday, August 24th 2017, 2:53pm

Kullanılan Köstümler

Giyebildiğin kostümleri yani gardıropunda olan kostümleri tekrardan ticarete sunamıyorsun diye bilyorum.Yine de daha bilgili insanlar da yardımcı olabilirler sana.Bildiğim kadarıyla öyle birşey yok.

Sunday, February 8th 2015, 11:52am

Oyunla ilgilenen herhangi bi yönetici

dostum o 3 görev tikadaki veroniadanmı alınıcak yoksa vahiydeki veronikandanmı?3 görev dedğin 1. test yolu sanırım tikadan aldım yapıyorum ancak bana dedilerki 1 tane görev alıcaksınm başta sonra 3 görevi hergün yapıcaksın dediler.

Sunday, February 8th 2015, 11:35am

tamam dedğinize güveniyorum ama haritanın bakmadığım yeri kalmadı.hani görevi yapmamış olsam normaldir.ama ben önemli bi görev yapmadan öcne görev durumum 69/70 idi.ancak yaptıktan sonrada böyle kaldı.70/70 olması gerkmezmi? Üstelik bi sorunum daha var reenkarne açımı hakkında bilgi verirmsiniz?bana reenkarne açımı için veronika gipattan bi görev alınmasması lazımmış.vahiy adassındaki veronkia(tika rikadaki değil).dsaha sonra tika rikaya gidip 10 gün boyunca 3 tekrar görevi yapmam söylenildi.fka...

Saturday, February 7th 2015, 9:48pm

Ben Natureq.buün önemli bi sıkıntımı size söyliyeceğim.benim görevler tr sv sinden beri eksikti mesela siverya da 1 görev kalmış görünyordu (önemli görev ) ama heryere bakmıştım yoktu bikaç harita bende böyleydi.ancak sv ler birşeince bende bi reenkarne açayım dedim.öncelikle siver ya ve bikaç eksik olan haritalrın görevleini buldum ve yaptım.ancak vahiy adasında önemli gröevi bulunca yaptıktan sonra hepsini yatı olarak gözükmedi.yani önemli görevi bulup yapmadan öncede 69/70 idi görevlerim ,yap...

Saturday, February 7th 2015, 6:38pm

Mühendis Tallent Tavsiyesi

yokmu bi yardım?

Saturday, February 7th 2015, 5:05pm

Mühendis Tallent Tavsiyesi

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!10!311.33…/OQKTLL!weiwi/G arkadaşlar şu tallente bakarmısın acaba?ne gibi eksikleri veya fazlaları var?bilgi verirseniz sevinirim...

Friday, February 6th 2015, 10:09am

Mühendis Tallent help me beyler

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!10!311.33…qdeqidh/YJLTNCG arkadaşlar yukarıda görüdüğünz tallnet yanlızxca deneme amaçlıdır.forumda heryere bakmama rağmen mühendisin değişmiş tallentiyle ilgili hiçbir çalışma göremedim.kendi çapımda bi deneme yapayım dedim.hiç hoş olmadı ama en azından bi bakıpta eksiklerimi söylerseniz yardımncı olmuş olursunuz. yeni bi tallnet vermeniz daha çok işime yarıyacaktır.pvp olması yeterlidir.teşekkürler... bu arada mühendis için hangi karateristliklere önem vermem gre...

Thursday, February 5th 2015, 10:02pm

Unutulmayan Anılar

Prestij birliği gerçekten bu oyundakiş hayatimın önemli berinde yer alıyordu.birlğiin kapanmasının son 1-2 ay öncesinde girmiştim birliğe..daha o zamanlar hiç ses seda oyktu bi patlama olacağına dahi.ateşbeyateş olsun şiirleri ve dörtlükleriyle bizi etkinleyen ablamız olsun.iyi gnülerdi ya.ama geride kaldı... birde allods gece ve ben etkinği sanrım ismi.o vardı.2. veya 3. almıştım çok sevinmiştim .öğrenciyiz tabi.500 kristal bulunmaz nimetti gerçi hala öğrenciyiz o ayrı konu

Thursday, February 5th 2015, 11:24am

İsim Karşıkıklığ(Mod 'lar bi yardımcı olun)

teşekkürler.amacım öyle birşey değil zaten.yanlızca ilgi çekici ve heycan uyandırması bu arada bu kadar hızlı cevap vemrenizi beklemyordum.bu sizin ve allods ekibinn oyuna gerçekten ilgi ve özen gösteriğinizi açıkça gözler önüne seriyor.tekrardan teşekküreler

Thursday, February 5th 2015, 11:15am

İsim Karşıkıklığ(Mod 'lar bi yardımcı olun)

Arkadaşlar sorum çok basit.(özellikle sorum sizlere oyun la ilgilenen yöneticiler) yeni bir karter açıyorumda.isim konusunda argo bi kelime kullanmamalıdır diyor.nickname de yer alan bi kelime var. sizce "cahil" argo bi kelimmemi acaba ?ileride nickname ile igli bi sorun yaşarmıyım? teşekkürler.

Thursday, November 20th 2014, 5:09pm

[PMB]Casus-Chakici

yanlız dostum uzakçı casus PvP göremedim bilerekmi koymadın acaba?

Thursday, November 20th 2014, 5:06pm

[PMB]Casus-Chakici

teşekkürler chakici

Wednesday, November 19th 2014, 6:04pm

Acil Yardım!!!!

aynen beyler bi el atın

Monday, November 17th 2014, 8:03pm

Ölümlü sessizlik

verdiğiniz cevap için teşekkürler.inşallah dedğiniziz gibi tekrardan o ortamı yakalıyabiliriz.gerçekten o eski günleri özlüyorum.umarım o günlere geri dönebiliriz.

Monday, November 17th 2014, 7:32pm

Ölümlü sessizlik

Arkadaşlar önclikle herkeze merhabalar.çoğunuz bilmiyordurki 1 yıldır oyunda değilim vebugün terkar başlıyayım dedim.ancak şiunu farkettimki oyun iyi ancak forum berbat bi ilerliyişte.pagan sınıfında 1 yıldır yokum ve yanlıuzca 12 konu var mesela.forumumuz niye bu kadar sessiz?TR sunucusundayken forumdan daha aktif biyer yoktu.şuan ölü gibi.

Sunday, April 6th 2014, 5:01pm

Sandıklar

Arkadaşlar bikaç planım olduğu için şu aşşağıda gördüğünüz sandıkları açmama yı düşünyorum 60 60 lvla kdr.sizce bi sorun olurmu?yani misal sandıklardan çıkacak oyun işçin önemli bişi varmı?giysilerifalan demiyorum.önemli görev gibi bi şey varmı içlerinde?öyle bişi çıkıyormu bu sandıklardan.?

Sunday, April 6th 2014, 4:01pm

İttifak İmparatorluk

Şuanda ve gelcek zamanlarda güçlü olan taraf hangisi olur sizce ? ittifak impler?ikincisi sdizce hangisini tavsiye edersiniz?