You are not logged in.

Search results

Search results 1-12 of 12.

Sunday, June 7th 2015, 4:40pm

Author: way2tite

Farm/gold Sorunu

Valla güzel dile getirmişsin sıkıntıları ama. ama toplu mob bile kesmesin diye oyuncular etki getirmişlerken bu yönde adım atacaklarına pek inanmak istemiyorum.Bir oyun oynayıp farm yapamamak kadar ilginç bir durum yoktur sanırım.Farm yapınca ancak gayret işareti kasabiliyoruz..Umarım ilgilenirler.

Friday, April 25th 2014, 1:28am

Öfke'limiyim!

Öfke = Hedef tarafından yaralanma alma hızını verilen zararın %... oranında arttırır.Son 10 sn içinde iyileştirme büyüsü hedefine saldıran düşmanlar,alınan şifanın %... oranında zarar verirler. Şahsen kafam biraz karışmış durumda,beni aydınlatıcı yorumlarınızı bekliyorum. Bir asker için yaralanma alma hızı derken neyi kastediyor.Bizlerin doğramadan başka herhangi bir yara verme mubabbeti yok. Burda ''yaralanma alma'' nın açılımı bilen birisi açıklama yapabilirmi lütfen yada düşüncelerinizi anlad...

Thursday, April 17th 2014, 1:53pm

Hüküm

Quoted from "dann" Arkadaşlar savaşçının Hüküm yeteneği eski önemini kaybetmiştir. Sadece Tepa-Ölü şehir gibi zindanlarda işe yarayacaktır astral talentte kapatılmasını öneririm. yani tabiki eski işlevini görmüyor ama yinede bosslar iş yapıyor bence.

Monday, April 14th 2014, 7:24pm

Hüküm

tmm çok teşekkürler ilginize.

Monday, April 14th 2014, 4:36pm

Hüküm

Quoted from "Tcpandora" Aynen oyle ya peki son birşey daha, %100 mü arttırıyor oranı nedir ? hem %10 gerçekten az bir oran olmuş..

Monday, April 14th 2014, 2:50pm

Ödeme sistemindeki sıkıntı nedir ne zaman düzelecek?

Quoted from "dann" Oyuna kri yüklemesi yapamıyorum sorun ne zaman düzelir? İnnial kart kullanabilirsin şuan sorunsuz şekilde işlemini tamamlaman münkün,yanlış hatırlamıyorsam konuyuda sizin birlikten bir arkadaş açmıştı.

Monday, April 14th 2014, 1:17pm

Hüküm

Quoted from "Turk01" Savascılardaki 2x'e Dps Sınırlaması Getirildi. Dusmanın %10'u kadar artık zarar verebilirsiniz. İyi Forumlar. yani 1 gelişim verince %5 2 puan verince %10 şeklindemi oldu ?

Monday, April 14th 2014, 9:35am

Hüküm

Selamlar, Savaşçıların kullandığı eski adı ile 2x olarak tabirlendirdiğimiz gelişimin şimdiki adı ile ''Hüküm'' ün tam olarak nasıl çalıştığını anlayabilen yada konuya hakim yetkili varsa lütfen görüşlerini paylaşsın.Ben tek başıma iken (2 gelişim açık) tek vuruş yaptıgımda Hüküm kapanıyor malesef.Party ile iken bazen 7 sn bazen 9 sn de kapanıyor. Bu gelişimin çalışma sistemi nedir ? Gelişimin herhangi bir açıklaması yok,sadece mob un üstünde kullandıgımızda alınan zarar artar yazıyor. 15 sn gib...

Monday, April 14th 2014, 7:18am

Stagflasyon PVP Savaşçı Talent

Quoted from "Baturapboy" aynen öfkeni arttırmanı öneririm eski öfke şimdiki kana susamış oluyor o yüzden dps artar ayrıca enerjy rubylerini açmamışsın açmanı öneririm 2 liyi 2 leyip bol stun istiyosan boğa vuruşunu 2 liye bilirsin öfke ile kana susamış çok farklı statlar ?

Monday, April 14th 2014, 7:17am

Stagflasyon PVP Savaşçı Talent

Quoted from "Turk01" Guzel Bir Talent Ama Onemsersen Sana Kendi Fikrimi Soyleyim. Yeni Stat Dengesi İle Gelen Metaneti Daha Kapsamlı Kullanmak İcin. Bence Cakıl Duvari Talentten Destekleme Onun Yerine Öfke'e Verebilirsin. Metaneti Ust Duzey Kullanmıs Olursun. Öfkenin asker için açılımı yaparmısın rica etsem öfkenin ne getirisi var ?

Monday, April 14th 2014, 7:15am

Savaşçı Tallent'im Olmuş mu?

melez bir talent olmuş.