You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 310.

Friday, August 12th 2016, 11:44am

Author: Wrath

Allods Online'ı tekrardan canlandırma

Quoted from "u_9513175" BEnde eski oyunculardanım ancak 2 gündür spporta a yada yetkili herhangi bir kişiye ulaşamadım yokmu kimse yardımcı olabilecek. Desteğe ticket attıysan er ya da geç cevap verirler. Beklemen gerek sadece.

Tuesday, August 9th 2016, 8:07pm

Dikkat statıyla ölümsüzlük

Dikkat de aynı şekilde çalışıyor. Puan arttıkça daha az etki ediyor.

Monday, July 25th 2016, 8:11pm

Öz Değiştirici Cinsiyet Değiştirir Mi?

Irkını değiştirebilirsin, cinsiyetini değiştiremezsin.

Thursday, June 30th 2016, 6:55pm

Oyundaki amaç ne?

Quoted from "furty34" YASKER VE AYDANUSU ÖLÜNCE ÖDÜL GİBİ BİŞİ ÇIKMASI GAYET HOŞ OLUR OYUN İLK ÇIKTIĞINDAN BERİ İSTEDİĞİM BİŞİ UMARIM MOD BEY İSTEĞİMİZİ YETKİLİ YERLERE ULAŞTIRIRLAR(KARŞI TARAFA KADERİN TEBBESÜMÜ YADA GÜÇLENDİRME TARZI BİŞİ GELEBİLİR) 2.KONUYA GELELİM HAYVAN GİBİ PARA YATIRMAKTAN SIKILDIYSA YİNEDE BİŞİLER ELDE EDEMİYOSAN TATATA!!! P2P DİYE BİR SERVER VAR Ben bakır sikke düştüğünü hatırlıyorum. Eh, hiç yoktan iyidir.

Sunday, June 26th 2016, 10:22pm

Özel Tim: Topluluk Etkinliği - Sohbet konusu

Zindan'dan kasıt tam olarak nedir? İlla Ölü Şehir, Tutulma tarzı bir yer mi olması gerekiyor yoksa eşya düşürülen adalar da buna dahil mi? Ya da Vebalı Şato, Karanlık Hisar gibi yerler?

Sunday, June 26th 2016, 10:27am

Sumaranka gelmiş

Ben bir iki kez girdim. Çekmesinin sebebi büyük ihtimalle tıklayan olmaması. Binek rengi hakkında bir fikrim yok.

Tuesday, June 21st 2016, 8:03am

Pyrolysis in Support Aspect?

Quoted from "ALLODS-ONLINE-PLAYER" because this shows a previous version of the game where these rubies werent locked to assault-aspect (sadly we never had this version here) ... i rarely heared music that sounds more happy Thanks for help

Tuesday, June 21st 2016, 12:25am

Pyrolysis in Support Aspect?

https://www.youtube.com/watch?v=zgcpOpfvZTo Pyrolysis ruby works with Assault Aspect. He uses Support Aspect but you can see Pyrolysis buff on his opponents. (I don't know another buff that has same icon with Pyrolysis in psico) How can he do that (sorry for bad language)

Friday, June 10th 2016, 8:03pm

RUSH Birliği

Quoted from "user_9171659" eski rush birliği ile alakası var mıdır? Konu geçen seneden kalma.

Friday, May 27th 2016, 10:55am

Hey gidi eski zamanlar...

REACTION gittikten sonra ittifak bir daha eski haline kavuşamadı zaten. Ben imparatorluktayken hep itittifak oyunu domine ediyordu. İttifaka geçtim, bu sefer imparatorluk yükseldi. Oradan da aldı başını gitti zaten. REACTION'dan sonra ergenin birinin idare ettiği bir birlik çıktı piyasaya.(İsim vermeyim ayıp olur) TR server tarihinin ikinci en nefret edilen birliği olmayı başarmışlardı. (Birincisi de toplanıp imparatorluğa geçtiklerinde girdiği birlik. O insanları alabilmek için birlikteki diğer...

Thursday, May 26th 2016, 6:30pm

Hey gidi eski zamanlar...

Sene 65, yer Nezebgrad (Yalnız ve üzgün olan şahış benim. Ekran görüntüsünü alan arkadaşa selamlar) Bu da görevini bitirmesi anca 51 pachtine kısmet olan İblisler Şehrine ilk adım atışım. Büyücü entropi sisteminden döngü sistemine yeni geçiş yapmıştı ve oyundaki nadir karma build yapan büyücülerden biri olarak saçma sapan buildler denediğim ve epey acı çektiğim bir dönemdi. Oyunun eski hali çok daha eğlenceliydi.

Thursday, May 5th 2016, 6:49pm

Unutulmayan Anılar

Doğru hatırlıyormuşum.

Thursday, May 5th 2016, 5:53pm

Unutulmayan Anılar

Quoted from "daju77" çok güzel çok eğlenceli paylaşımlar olmuş hakkaten elinize sağlık. benim eskilerden en çok özlediğim ölüler şehri oluyor hep okadar kişinin uğraşıp strateji belirleyip başarması çocuklar gibi sevinmesi ts de sohbetler herseyi güzeldi asker anısı gibi tabi bitince değeri geliyor. bu arada şu videolara benimde olduğum bi video atsaydınız da hasret giderseydim oyunu okadar oynadım onca şeyde vardım kendimi göremedim hiç nedense bu arada ben Daju. Saygılar iyi forumlar Ben bir ...

Friday, April 1st 2016, 6:05pm

Kristal Fiyatlari Aracida Uçtu Yapmayin Etmeyin Yetkililer

Arkadaşlar, lütfen “Bu gidişle kimse kalmayacak.” diyerek kendinizi kandırmayın. Bu oyuna betası sonlandıktan 6 ay sonra başladım ve bildim bileli bu oyun için “Kimse kalmayacak.” deniyor. Kaç sene oldu artık bilmiyorum ama görüldüğü gibi hala oynayan var. Olmaya da devam edecek. Çünkü bir yerlerde parayı basıp bulduğuna tek atarak eğlenmek isteyen birileri elbet olacak. Diğer bir sebep de piyasayı Moba’ların ele geçirmiş olması ve oynayacak adam akıllı MMORPG bulmakdaki zorluk. (Ben bile hala a...

Thursday, March 31st 2016, 1:44pm

Görev hikaye teması

Ben aşağı yukarı bütün görevleri okudum. Birçok sayfadan oyunun hikayesiyle ilgili bilgiler topladım ve forumda paylaşarak insanların ilgisini çekmeye çalıştım, zamanın behrinde. Çok az kişi ilgilendiği için devam etmedim ama bir kısmı duruyor olmalı. Veri tabanından bütün görevlere ulaşabilir ve tekrar okuyabilirsin. http://tr.allodswiki.ru/quests/ Seviyeye göre sıralarsan görev sırasına göre okuyabilirsin. Ya da buradan http://tr.allodswiki.ru/secrets/ bir Dünya Gizemi seçtiğinde görevler sıra...

Saturday, September 26th 2015, 12:02pm

Allods Online ile ilgili hayalleriniz/istekleriniz

Başlık: Ses Gelmiyor Detay: Gayet basit bir istek. İlk Türkçe seslendirmeli MMORPG olarak piyasaya sürülmüş bir oyunun seslendirilmesi neden bırakıldı? Raid boslarının çoğu İngilizce konuşuyor. Pridenler ise Rusça. Şu an başka oyunlar "İlk ve tek Türkçe seslendirmeli" diye kendilerini öne sürüyor. Kimse de aksini iddia edemiyor. Gerçekleşme olasılığı: Bir kişinin kristal almak için harcadığı para bile bir seslendirme için yeterli herhalde. Sebep: Allods'un tek dişe dokunur olumlu özelliği bu.

Monday, September 14th 2015, 3:27pm

Sihirli Taş Seviyesi ?

Gördüğün adam reenkarnedir.

Monday, September 14th 2015, 3:26pm

Zırh Görünüş Sorunu

Görevlerden gelen eşyalarının görüntüleri genelde aynı.

Monday, September 14th 2015, 8:04am

Ne oldu acaba o bırlıge???

Quoted from "azambard" toplamda bırlık surenız 3-4 gun surdu mılletı oraya toplayıp sonra kacıcakmıydınız Güzel yandı, çabuk söndü.

Sunday, September 13th 2015, 11:34am

KenanReiz - 7.0 Güncellemesi İle İlgili Bilgiler

Quoted from "KenanReiz" Quoted from "Hinsa" Eğer o gemiler adalara çarpıp patlarsa seninle çok güzel tartışacağız gibi görünüyor Kenan Güncelleme açıkçası beni heyecanlandırdı , statların değişimi özellikle kişileştirilmiş yapılara yol açacak gibi . Ayrıca şu mana barında ki değişimleri pek kestiremedim , eğer fanatizm etkileri mana barında görünecekse , mana nerede olacak ? Üst üste geldiklerinde çok karışık görünebilirler gibi . Bu güncelleme ile Steam ağını feth edebiliriz umarım İnşallah pa...