You are not logged in.

Search results

Search results 1-6 of 6.

Thursday, July 6th 2017, 9:42am

Author: Azeron

Neden Bu Kadar Sahipsiz Kaldik

Quoted from "Discotech" İmparatorluk veya ittifak ne fark eder,tüm oyuncuların 2 tarafta hesapları var yöneticilere ulaşabilir. Para birimi konusunda malesef yapacak birşey yok,bu konu defalarca dile getirilmişti. Allods'a dün başladım ve İmparatorluk tarafını seçmeye yaklaştım, ben daha 25. seviyelerde bir oyuncuyum İttifak tarafında ikinci bir karakter kasmak benim için zaman kaybı olur. İmparatorluk tarafında Moderatör yoksa bir an önce getirilmesini dilerim.

Thursday, July 6th 2017, 9:39am

Allods Camiasına Merhaba!

Quoted from "u_15663595" Merhabalar hocam bende oyuna yeni başlıyacağım ve oyunu beraber oynayıp eğlenip gülerek öğreticek bir kaç eş dost arıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ediyorum şimdiden iyi oyunlar İlk açtığım karakterim Zadagan ırkından Büyücü idi ancak bir kaç dostun fikri ile sildim ve Priden ırkından Pagan açtım. Şu an 25-26. seviyedeyim sanırım, İmparatorluk ırkını seçeceğim ancak bunun için 30 olmayı bekliyorum hala dahi görevlerdeyim. Dilersen sen de İmparatorluk tarafı...

Wednesday, July 5th 2017, 8:10pm

Nebzen'in Değneği Görevi

8. seviyeye geldim ve Nebzen'in Değneği diye bir görev aldım, çift tıklayınca beni Zeig gibi bir adı olan haritaya götürüyor ama buraya getirince görev ortadan kayboluyor, otomatik iletme devre dışı oluyor ve orada ne yapacağım belirsiz. Haritadaki slotlar da oldukça güçlü bana üç tane vuruyorlar, ölüyorum. Bu görev nasıl yapılır? Görev iptal edilip, karakter silinmiştir. Konu kilitlenebilir.

Wednesday, July 5th 2017, 5:09pm

my.com Buton Tercüme Hatası

Oyunu, neticesindeyim, gördüğüm kadarıyla web sitesinde bir hata ön plana çıkmış. Gerekli merciler ilgilenirse memnun olurum. Oyun Hakkında - Oyun Hakkındait> Oyun Hakkında (doğrusu) Resmi göremiyorsanız tıklayınız .

Wednesday, July 5th 2017, 4:36pm

Quoted from "minikhunter" İlk öncelikle hoşgeldin Oyunda 3 adet server var. 2 si ücretsiz , 1 i ücretli. Equilibrium serveri yeni olduğu için başladığında çok geriden başlamazsın. Equilibrium serverinde , İmparatorluk tarafını seçerek aramıza katılabilirsin herkes sana yardımcı olur Her ırk her sınıfı seçemez bu yüzden şu ırkı seçmelisin diye bi tavsiye yapamayacağım. İmparatorluk tarafını seçmen için Zadaganlı , Ork , Yükselen veya Priden açıp sonradan imparatorluk tarafını seçebilirsin. Ben z...

Wednesday, July 5th 2017, 3:33pm

Selam Allods oyuncuları, ben bugün itibarıyla aranıza yeni katılan bir oyuncuyum. Ilk defa indirdiğim ve bu oyuna ilk girişim olduğu için acemi. Bilgi sahibi ve tecrübeli arkadaşlarım bana bir kaç öneri vermelerini rica ederim. Bunlardan benim isteğim; - Hangi ırkı seçmeliyim? - Hangi sınıfı seçmeliyim? - Hangidan seçmeliyim? - Oyunda neler devam ediyor daha ileriye götürür? Gibi soruların cevabı, mümkün ise kısaca anlatmanız ve beni topluma kazandırmanızı rica ederim. Teşekkür ederim, iyi günle...