You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 85.

Tuesday, September 13th 2022, 7:42pm

Author: Chakıcı

yeni launcerda oyuna giremiyorum

oyunu başlat diyorum girmiyor.silip yükledim fakat yine olmadı.onarmayı denedim yine olmadı.var mı fikri olan?

Tuesday, July 27th 2021, 5:36pm

Kristal Çekemiyorum

https://www.hizliresim.com/cryv4ti Kristal çekmek istiyorum fakat böyle bir sorun ile karşılaşıyorum.Yardımcı olabilecek var mı?Her türlü kartı denedim.

Tuesday, November 5th 2019, 9:51am

Koleksiyoncu Sürümü

Tamamdır,teşekkürler

Saturday, November 2nd 2019, 9:33am

Koleksiyoncu Sürümü

resimag.com/p1/ca2a3ffa39a.jpeg resimag.com/p1/9b96665be8d.jpeg Sitede 3000 bonus kristal yazıyor oyunda 4500 sebebi nedir?

Monday, July 15th 2019, 12:30pm

Çoklu Evren Yarışması [Bitti]

Cun Yeraltı Mezarları'nda uyuyan canavar uyandı.BALROG! Film(Movie):The Lord of the Rings:The Two Tower YOU SHALL NOT PASS! CHAKICI Server:Evolution

Thursday, June 27th 2019, 3:49pm

Çarkıfelek bonusum gelmedi

Kristal çektiğimde çarkıfelek bonusum gelmedi?Yardımcı olucak birileri var mı?

Thursday, April 4th 2019, 8:31am

Bir oyuncu veya npcyi target aldığımda böyle oluyor

Eklentileri sildim,onarımı yaptım,ekran kartını güncelledim ama olmadı.

Wednesday, April 3rd 2019, 6:19pm

Bir oyuncu veya npcyi target aldığımda böyle oluyor

Başlıktada belirttiğim gibi target aldığımda oyun ekranı böyle oluyor.Sorunun çözümünü bilen var mı?

Thursday, November 29th 2018, 8:13pm

Sürekli hata raporu alıyorum

Ticket attım ve hala cevap verilmedi.Oyuna giremiyorum.

Monday, November 26th 2018, 7:57pm

Quoted from "Nefertiity" Öncelikle senden oyunun dosyalarını onarmanı isteyeceğim. Bunu aşağıda ki şekilde gördüğün gibi yapabilirsin. Buna rağmen sorunun devam ediyorsa Destek sistemimize bir ticket atabilirsin. Yardımcı olacaklarına eminim. İyi oyunlar Bunu yaptım yine aynı hata devam etti.Desteğe ticket attım teşekkürler.

Monday, November 26th 2018, 2:07pm

Son güncellemeden sonra oyuna girdiğimde sürekli hata raporu alıyorum.Sadece Novogradta gezerken hata almıyorum.Başka bir mape geçtiğimde %90 ihtimalle hata alıyorum ve oyundan atıyor.Tekrar girdiğimde tekrar aynı sorunu alıyorum.Yardımcı olabilecek var mı?

Monday, May 15th 2017, 7:07pm

Name The New Server Contest - Entry Thread

Name: [Chakici] Server: [New Frontier] Suggested Name: Sisli Dağlar Ölülerin Yolu Hüküm Kara Dünya

Sunday, December 4th 2016, 11:12am

Hesap Ödeme MasterCard sorunu

Manuel ve paketlerde mastercard bölümüne tıklayınca "Session not found" yazıyor.Bu sorunu bilen var mı?

Tuesday, October 25th 2016, 12:44pm

İninal Kart Kristal Alma

İninal kartım var ve kristal almak istiyorum.Kartın üstünde "MasterCard" simgesi olduğu için Master Card bölümüne tıklıyorum fakat hata veriyor.Bir çözüm yolu var mıdır ?

Saturday, October 31st 2015, 7:21pm

HallowScream: Topluluk Etkinliği - 29/10/15

Nizah'ın yarattığı ejderhaların Sarnaut dünyasındaki son temsilcisi.3.çağda kuzeyden Ölüler Şehri'ne gelmiştir ve orada hüküm sürenleri öldürerek hükmü eline almıştır. Sade kalmasın diye yazayım dedim Nick:Chakici New Frontier