You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 115.

Friday, February 13th 2015, 11:18pm

Author: allodsbursa

Unutulmayan Anılar

bu arada bi video vardı prestij ilk adasını alırken onu bulabilen paylasabilir mi acaba ?

Friday, February 13th 2015, 10:53pm

Unutulmayan Anılar

Quoted from "Korlic" Quoted from "allodsbursa" çok eskiden ittifak tarafı daha eğlenceliydi bence prestij birliğinin oldugu zaman atesbeyates olsun onun arkasında duranlarla birlikte reactiona girmişlerdi birliklerini bırakıp arkalarına bile bakmadan kayboldular. lina vs olsun böle oyuncular başladıkça oyunu bırakan insanlar geri dönmeyi düşünebilirler. oyunu bırakanların %80 ininde aynı sorun var , etrafında kimse kalmayınca (bende bu durum içerisindeydim) oyunu bırakıyorlar.. Çok iyi bir konu...

Monday, February 2nd 2015, 5:42pm

Reenkarneyi Nasıl Ulu Yaparım

arkadaşlar reenkarnemi ulu yapmak istiyorum direk sırlar muhafızına gidip mystery seal i verdiğim gibi ulu olucakmıyım yoksa vahiyi bitirip ululuk gorevını alıp olemi yapıcagım yardımcı olursanız sevinirim

Monday, January 19th 2015, 10:35pm

[PMB] PimpMyBuild - Savaşçı Rehberi 5.0 - Hatebreed

Quoted from "dann" Ortalama bir asker oyuncusunun bilmesi gereken şeyleri söylemişin eline sağlık. Her iki talentte de hem fikirim fakat gelişimlerin pekte doğru verildiğini söyleyemem. sen neyi beğeniyorsun ki zaten

Monday, January 19th 2015, 10:28pm

Geri Döndüm Yardımcı Olun.

selam arkadaşlar en son haziran civarlarında girmiştim allodsa dersler okul yüzünden bırakmıştım oyunu ( oyuncuların %90 bu yüzden bırakıyor ) ve neler değişti neler oldu hiç bir şey bilmiyorum haziran ayından itibaren şuanki ayımıza kadar özet geçecek biri olursa sevinirim... ayrıca imparatorluk tarafındayım oyuna geri dönceğim için türk birliği arıyorum (ts ,rc kullanan )birliklerinde açık olanlar , yer olanlar lütfen bana mesaj atsınlar görüşelim konuşalım şimdiden teşekkürler

Monday, January 19th 2015, 9:44am

Unutulmayan Anılar

çok eskiden ittifak tarafı daha eğlenceliydi bence prestij birliğinin oldugu zaman atesbeyates olsun onun arkasında duranlarla birlikte reactiona girmişlerdi birliklerini bırakıp arkalarına bile bakmadan kayboldular. lina vs olsun böle oyuncular başladıkça oyunu bırakan insanlar geri dönmeyi düşünebilirler. oyunu bırakanların %80 ininde aynı sorun var , etrafında kimse kalmayınca (bende bu durum içerisindeydim) oyunu bırakıyorlar..

Thursday, June 19th 2014, 5:29pm

Nadir Nesne Fiyatları

benim bildigim su ana kadar allods 5tllik 100kristal olan fiyatı 150 kristal yaptı kurları düşürdü (oda zorunlu oldu yoksa düşürmeyeceklerdi ) para kasmayı kolaylastırdı . amalgam satalım dıyorduk konsantre tanesi 1500den satıyordum ben . sürekli bunuda düşürme cabası içinde olan ınsanlarda fazlaydı . sımdı ne kadar oldu konsatre tanesi bilmiyorum ama kesinlikle düşmüstür

Thursday, June 19th 2014, 5:13pm

Nadir Nesne Fiyatları

oyunda para kassan ne olacak arkadas adam dandik bir kostumu 5000golddan koydukdan sonra. item yaparsın oturursun oldugun yere tas basmak ıstersın bir dünya para ( bana göre çok pahalı gelıyor parası olan arkadaslara ucuz gelebilir ) Tsubaki35 arkadasa bir yandan katılıyorum bir yandan katılmıyorum. parası olmayanları aşağılamış gibi oldu kuruduğunuz cümle. İyi tarafı ise dediğim gibi tr de umut bulamayan ucuzundan pvpye baslayabılır. ayrıca tr ye yeni baslayan arkadaslara Allah sabır versin bas...

Thursday, June 19th 2014, 4:42pm

Nadir Nesne Fiyatları

Yillardir trye emek vermis kisiyim pvp serverden basseden bi kac arkadaşım vardj derdim.hep pvp de beleşci olmayin diye. Ama.bende pvpye gectim. Arkadaslar paranizi burda cok fazla yedirmeyin aile durumu dusuk olanlar icin soluyorum sadece bu benim onerimdir 5tllik bile yatirsaniz yuksek yerlere gelebilirsiniz.ucuza istediginiz herseyi yapabilirsiniz. Tr de yapamdiginiz seylerin acisini pvpde cikarin derim. Arkadaslar reklam falan yapmiyorum.haberiniz olsun sadece bir tavsiye , oneri

Thursday, May 22nd 2014, 6:38pm

Oyun Açılmıştır

kurlar 33 35 olmuş ya

Thursday, May 22nd 2014, 6:24pm

Ben Olsam!

Quoted from "Quantic" http://forum.allods.ru/showthread.php?t=111042 böle bişey bize yıllar sonra gelir

Thursday, May 22nd 2014, 6:12pm

Ben Olsam!

Quoted from "Quantic" Tabi buda bir fikir ama kavgalı dövüşlü olmamış.Nitekim bu oyunuda yöneten firmaların gideri var kimse harcama yaparken kimseyi zorlamıyor istersen kristal cekmeye bilirsin.Eskiden bukadar cok drop yoktu 30kutu actınmı bişey düşmüyor şimdi en azından bişeyler alıyoruz. ciddi olarak sölemedim zaten dövüş olayı falan ama nadir nesne düzeltilmeli diye düşünüyorum bu bireysel düşüncem

Thursday, May 22nd 2014, 6:01pm

Ben Olsam!

ben olsam nadir nesne dükkanı yöneten adamı tekme tokat dalarım. sonrada nadir nesne dükkanındaki fiyatları düşürüm, bir mahafazayı 160 kristal yapmazdım

Thursday, May 22nd 2014, 5:53pm

Sunucu Bakımı – 22.05.2014 Ve ÜCRETSİZ Abonelik!

Quoted from "Quantic" Quoted from "felankor" ne yazarsak yazalım bu işi yapanlar yavaşta yapsa hızlıda yapsa onlar bitirince girebilcez oyuna tek ricam var birdaha saat vermeyin.... bakım çalışmasının sadece başlama saatini yazıverin... Mesela kapanma saattini verdiler ve 1hafta acmadılar tepkisizmi kalcaksınız?Kapanma saatini verseler bu seferde niye acılma saatini yazmadınız diye konu acıp yazacaksınız sence olumsuz olayları belirtmeleri yanlışmı kimse kimseyi bekletmek istemez ama bazende el...

Thursday, May 22nd 2014, 5:40pm

Quoted from "Quantic" Arkadaşlar elimizden geldiği kadar siz değerli arkadaşlarımıza yardım etmeye calışıyoruz burda bunun için varız.Sizlerden ricamız bize yardım olmanız. 6 7 saatir bakımda kardeş oyun nasıl yardımcı olalım size ?

Thursday, May 22nd 2014, 5:20pm

Quoted from "Quantic" Bu oyun çok geniş içerigi olan bir oyun.Biyer de bi hata olsa herkesin emeğine yazık olur,onun için cok geniş kapsamlı bi bakım yapılıyor olacaktır kı bu zamana kadar uzamıştır beklemekten başka çaremız yoktur kolay gelsin.. bu kadar bekliyoruz ne gelicek sonunda peki ?

Thursday, May 22nd 2014, 5:14pm

Quoted from "Discotech" Arkadaşlar bakım çalışması devam ediyor, Buraya sıkıldık bitmedimi vb sorular yazarak bakım bitmez oyun açılınca bildiri yayınlanacaktır. İyi Forumlar.. çok açıklayıcı oldu teşekkürler

Thursday, May 22nd 2014, 5:12pm

Quoted from "berkaycelik" parça beklemiyorsanız sıkıntı yok kanımca uhuauahuha